Перейти до змісту

Тренажерний зал


Темний Лицар

Рекомендовані повідомлення

В Інтератлетиці 300-360 в місяць абонемент, але тренера точно якісні (по них і видно).

Це за місяць і з тренером

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
Це за місяць і з тренером

270 за 14 занять. Тренер спочатку покаже що робити - далі саменький)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні це за 8 кратне заннятя в місяць чи безлімітний (360грн) без тренера. З тренером ще + 50 (якщо просто програма), + 200 (якщо веде тебе), +... (і далі).

В кожному залі є пробник 0-15 грн. приходиш в будь-який зал в якого є "голод на клієнтів" зі змінним одягом і взуттям і кажеш - хочу пробне. Дивишся що до чого як атмосфера, як тренер, як дівчата ;)

Вирішуєш чи підходить. Враховуй що ще чи платна-безплатна вода в залі (1-2 літра треба випити), чи є обмеження по часу заняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це за місяць і з тренером

270 за 14 занять. Тренер спочатку покаже що робити - далі саменький)

в якому залі такі ціни????
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце почитав вище про спортивні досягнення в особистому тренінгу - завжди стримувався, але зараз не зміг: що дає оце все більше і більше разів від підлоги, брусьїв? Витривалість і рельєв, зганяє жир (щеб автор підходи писав, бо зі сторони страшні цифри, а в реалі підходи). Такими тренуваннями мишци не ростуть а паляться.

І знову розмови про те що я тренінг придумав лучший в світі і пратеіни це хімія - це не тема цієї "передачі". Людина за спортзал питає пораду а не за те де, і хто на фізкультурі зекономив.

Оті досягнення - це те що має робити кожна нормальна людина, щоб бути в тонусі (може трішки в менших к-стях), це те що ми робили на фізкультурі в школі. А в порівнянні з білдінгом, ліфтингом, важкою атлетикою це "0".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я скільки коштує тренер шоб склав програму і навчив правильно виконувати вправи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200гривень. Можливо як скажеш що напряг з грошимо то і за 150-100 буде вести тебе. Цінник плаваючий. Тим більше, що перших пару місяців ти вчитимешся правильно робити кожну вправу, то може сторгуєшся з тренером що напочатку стільки, а через півроку більше. Треба пробувати говорити, зараз поки літо народу не багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Душ і роздягалка є. Головне в жару в спортзалі - це кондиціонер - він там є. Три чи чотири зали: кардіо, залізо, аєробіка, каратистів. Більярд можеш поганяти після тренування.

Все ніби всіх влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пане Шерман, інколи краще жувати, ніж в муку, пардоньтє, бздєть

Є Інтератлетика у Фуршеті, так.

Є ще на пр. Молоді фітнес центр АЛМА (тренер Сергій). І теж два випадки: можна записатися на індивідуалку, де тренер з тебе не "злазитиме" і пропише індивідуальну дієту.

а можна на групові заняття, що трішки дешевші. Тренер все одно буде тебе довбати, що ти їв і що ти плануєш їсти. Спочатку (навіть на загальному груповому) все одно будуть вчити робити всі штуки правильно (бо це ж і є головним при тренуваннях), а потім - просто поправляти.

220грн 2 рази в тиждень в будь-який час, за 3 рази в тиждень - здається (але не впевнена) 250 чи 279 - це треба уточнювати. Час занять коригуєш зі своїм тренером.

Там пробувала давніше і за кілька днів знову туди повернусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це ви так накачались, за той час, поки перебували у тому закладі, що біля 9-ої школи?

Какой умний мальчік. Тібє чєрєп часо нє жмьот? А то єжелі шо, то звертайся.

Тепер же щодо попередньої репліки про підходи. ТАк, звісно ж робиться не за 1 раз 200 віджимань. Я, в залежності від настрою роблю так:

Віджимання. 1 підхід - 60-70, далі по 50 ще підходів 5-6.

Брусья - 1 підхід 25-30, далі 6-7 по 20.

Причому моєї власної ваги мені цілком вистачає щоб "забити" м"язи.

Також можу навести біля 10 вправ зі звичайними пляшками з водою, які при правельному підході досить таки ефективні на біцепс, дельту та ін.

Я ніде не говорив шо спортзали то фігня, а краще качатись дома. Звісно ж ні. Якшо планувати якісь конкретні досягнення в пауерліфтінгу чи бодібілдінгу, то без тренера нікуда. Але якщо треба просто наростити м"язи і потім тримати себе у тонусі, то спортзал нафіг треба, таки да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Інтератлетика у Фуршеті, так.

не має, є в глобусі

Є ще на пр. Молоді фітнес центр АЛМА (тренер Сергій). І теж два випадки: можна записатися на індивідуалку, де тренер з тебе не "злазитиме"

а це ви про особисте:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Інтератлетика у Фуршеті, так.

не має, є в глобусі

Є ще на пр. Молоді фітнес центр АЛМА (тренер Сергій). І теж два випадки: можна записатися на індивідуалку, де тренер з тебе не "злазитиме"

а це ви про особисте :)

Тє же йайца, только в профіль, чесне слово. У приміщенні взуттєвої фабрики - так краще буде для всіх. А то, мало лі, може, якась недотепа заблудиться))))

О_о...Спасіба житєлям Данбаса за адекватних фарумчян. мдя. - це щодо останнього ееее (навіть реплікою назвати не палучаіццо ГГггг)

Ще є нововідкрита штука Фітнес-Центр Естет на Привокзальному. Ціни там божескі ніби..

Пишуть:

З 7.00 до 16.00 (2 рази на тиждень) - 130 грн;

З 7.00 до 16.00 (3 рази на тиждень) - 160 грн;

З 16.00 до 23.00 (2 рази на тиждень) - 160 грн;

З 16.00 до 23.00 (3 рази на тиждень) - 180 грн;

Одноразовий абонимент з 7.00 до 16.00 - 20 грн;

Одноразовий абонимент з 16.00 до 23.00 - 25 грн;

БЕЗЛІМІТ - 250 грн.

У ВАРТІСТЬ АБОНЕМЕНТА ВКЛЮЧЕНІ ПОСЛУГИ ІНСТРУКТОРА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені завжди подобався спайкер, досі туди ходжу)

І чим же він так подобається? Декількома тренажерами та залізом в невеличкій кімнатці на 3-му поверсі?

напевно саме тим, що там людей небагато, музика грає, а якшо хочеш підкачатись і на них підкачаєшся) а третій поверх - непогана розмитка перед тренуванням)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

порекомендуйте тренажерний зал з хорошим інструктором, який би міг скласти норм програму, розказати що краще їсти-неїсти і на перших порах допомогти правильно виконувати вправи (мета: трохи набрати м"язову масу, підкачати проблемні місця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ДРАЙВ" або "ІнтерАтлетика". А взагалі в будь-якому залі по ідеї повинен бути такий інстуктор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підкажіть де в Луцьку є зал без тренерів і інших набридливих персон?

Суть того що я шукаю: підійде зал "совдепія", головне щоб були наявні всі снаряди і цяцькі. Наявність душу неважлива.

Головна мулька при пошуку, це політика залу - прийшов коли тобі зручно, заплатив 10 грн (або не 10 грн) і займаєшся годину-дві. Розташування і інші другорядні питання - за куліси.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді Динамо, є тренер Володимир Петрович, але він заважати не буде:), разове тренування 15грн. Всіх тренажерів немає, наприклад кроссовера, зато є штанги, тренажери на тягу, рамка для присідань, тренажери на ноги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де в Луцьку є зал без тренерів і інших набридливих персон?

Суть того що я шукаю: підійде зал "совдепія", головне щоб були наявні всі снаряди і цяцькі. Наявність душу неважлива.

Головна мулька при пошуку, це політика залу - прийшов коли тобі зручно, заплатив 10 грн (або не 10 грн) і займаєшся годину-дві. Розташування і інші другорядні питання - за куліси.

Дякую.

ходжу на балку там де спортивна школа. абонемент 150 (скільки хош як хош) зал працює до 22. разове помоєму 20. ніяких тренерів немає, під вечір взагалі класно займатись ніхто не мішає. всі станкі нові, єдиний мінус мало тренажерів на ноги, а так все є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, як я ходив на балку (місяці ще два тому, що не так і давно), то як раз під вечір люди туди і збирались, обід був безлюдним.. можливо вам везе, або мені не везло ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де в Луцьку є зал без тренерів і інших набридливих персон?

Таких залів в принципі не існує. У кожному залі повинен бути тренер чи інструктор. Це пов"язано з технікою безпеки

Ну тоді Динамо

+ 1 за "Динамо" :)

Дешево і сердито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де в Луцьку є зал без тренерів і інших набридливих персон?

Таких залів в принципі не існує. У кожному залі повинен бути тренер чи інструктор. Це пов"язано з технікою безпеки

Чому це не існує, є такий зал на балці у спортивній школі!!!

150грн безліміт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...