Перейти до змісту

Посоветуйте вилку


Рекомендовані повідомлення

Нуждаюсь в помощи при выборе вилки...

С начала, хотел себе Marzocchi Corsa SL LR, но почитав отзывы в интернете про нынешнее качество Мурзика, я не много разочаровался...

Рама - Giant Atx Pro 2012

Бюджет - до 3500 грн.

Желательно воздушная

Стиль катания - туризм, кросс-кантри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю Рокшокс буде оптимальним вибором. Не знаю на рахунок якості, а от з обслуговуванням ніяких проблем точно не буде. Хотів собі Recon Silver TK SA (трохи більше 3000 в нас), але виявилося, що вона без кріплень під вібрейки, доведеться брати пружинну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю Рокшокс буде оптимальним вибором. Не знаю на рахунок якості, а от з обслуговуванням ніяких проблем точно не буде. Хотів собі Recon Silver TK SA (трохи більше 3000 в нас), але виявилося, що вона без кріплень під вібрейки, доведеться брати пружинну.

мені вібрейки не актуальні. У мене дискові гідравлічні тормоза

Дякую за варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Р7 - як для мене то заніжна і Фокс.... але тут по баблу можуть бути нюанси.

Імхо Реба мені найкраща.. Те, що вона витримує і як працює мене цілком влаштовує.

Голосовалку прикрути.. вибери кілька варіантів.. і побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так.. і не тільки я. І не рік і не 2 ... в тому числі гірські марафони, гонки КК, карпатські спуски.. і тд.

Єдине... зимою не катаю.. шкода.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую за пораду! Пошарився в інтернеті - відгуки хороші. Мабуть буду брати саме її! :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
велосипедисту может быть понятен полный бред: «Рыба плачет сквозь штаны».

© :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

верно. но у меня некоторое время была та, что плачет :smile3: 2007 года вроде бы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Мав необережність сьогодні упустити байк =( Вийшло так, що він впав на ребро бордюра біля драмтеатру. Результат - post-15497-0-16414200-1377727047_thumb.j

Чим це грозить? Коцки не глибокі, але пил в середину попадати скоріш за все буде. Це якось лікується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав необережність сьогодні упустити байк =( Вийшло так, що він впав на ребро бордюра біля драмтеатру. Результат - post-15497-0-16414200-1377727047_thumb.j

Чим це грозить? Коцки не глибокі, але пил в середину попадати скоріш за все буде. Це якось лікується?

Прикатуй завтра... бери сік і шоколад.))))))

Затраем акуратно краї і шліфанем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав необережність сьогодні упустити байк =( Вийшло так, що він впав на ребро бордюра біля драмтеатру. Результат - post-15497-0-16414200-1377727047_thumb.j

Чим це грозить? Коцки не глибокі, але пил в середину попадати скоріш за все буде. Це якось лікується?

Прикатуй завтра... бери сік і шоколад.))))))

Затраем акуратно краї і шліфанем.

Сильно не тріть бо стрете покриття. Саме краще лікувати заміною верхньої частини(шток,корона, ноги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dgura 2 роки їздив з іще більшою зашліфованою царапиною, і під час перебирання вилка була чистою всередині.

Або якщо робити заміну, то не всієї верхньої частини, а лише пошкодженої ноги. Сюди звернутись можна: http://velostudio.com.ua/masterskaja.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...