Перейти до змісту

Вентилятор & Кондиціонер


Рекомендовані повідомлення

НУ що ж думаю не в одного мене в голові літає така думка враховуючи "+" за вікном, і постає запитання все таки що ж вибрати, враховуючи всі за і проти, наприклад в мене вони такі.

Кондиціонер (За):

  • Явне охолодження, чи нагрівання приміщення (тобто пристрій не суто сезонний)
  • Варіація режимів і можливостей.

(Проти):

  • Ціна
  • Обслуговування (що річне)
  • Встановлення (+ до ціни)
  • Явна шкідливість для здоров'я.

Вентилятори(За): (за приклад беремо модель ціною 400-500грн. з додатковими можливостями, таким як зволоження і тд.)

  • Портативність.
  • Ціна.
  • Легкість в обслуговуванні та простота в експлуатації

(Проти):

  • Функціональність
  • Сезонність використання.
  • Явна мало ефективність.
  • Віддача(про те що суттєво відчуття прохолоди не таке як від іншого нашого конкурента)

Зазвичай "+" і "-" кожного з них різні, причина посту дуже проста постало запитання, що вибрати для того щоб ввечері і на вихідні не вмерти від спеки вдома, та і спати в ліжку а не в "ванній", на роботі в офісі в нас кондиціонер, а от на дачі лопастний друг "вентилятор", тобто уяву маю, але хочеться почути справді вагомі за і проти, які б перехилили на бік того чи іншого пристрою.. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу з власного досвіду: минулого року не пошкодував 500$ і поставив в кухні-студії кондиціонер.

Вікна на південну сторону, 5й поверх (не останній).

Тепер всі домашні - надщасливі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set, а в чому шкідливість для здоров'я?

якщо є фінансові можливості то звісно купити кондиціонер, немає то і вентилятор за 150 гривень буде явним полегшенням в порівнянні з його відсутністю (не прийдеться спати в "ванній" :)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set, а в чому шкідливість для здоров'я?

якщо є фінансові можливості то звісно купити кондиціонер, немає то і вентилятор за 150 гривень буде явним полегшенням в порівнянні з його відсутністю (не прийдеться спати в "ванній" :)).

По перше мова, йде не про простий вітродуй (переганяч гарячого повітря) а про, щось складніше і з більшими можливостями такими, як зволоження та іонізація повітря, та ще дріб'язковими можливостями.

Стосовно шкідливості тобі вже відповів Женя, а ось і стаття більш розширена

скажу з власного досвіду: минулого року не пошкодував 500$ і поставив в кухні-студії кондиціонер.

Вікна на південну сторону, 5й поверх (не останній).

Тепер всі домашні - надщасливі )))

згідний, але осонвна причина так це ціна, питання в тому чи справді варто розкошелитись і астановити його, адже кондиціонер пристрій що встановлюється лише в одному приміщенні (як правило) зал, кухня чи щось, а вітродуй можна перенести туди там, де зараз ти....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно шкідливості тобі вже відповів Женя, а ось і стаття більш розширена

ну тут швидше йдеться про правильне користування.

бактерії є скрізь, якщо для прикладу місяць не виносити сміття теж буде розплідник бактерій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно шкідливості тобі вже відповів Женя, а ось і стаття більш розширена

ну тут швидше йдеться про правильне користування.

бактерії є скрізь, якщо для прикладу місяць не виносити сміття теж буде розплідник бактерій.

Трохи промазав лінком ось
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставьте кондиционер:

+

будете иметь хоть одно место в квартире где можно "остыть"

задача охлаждения ВЫПОЛНИТСЯ на 100% и не будете жалеть (если поставите вентилятор, а если б поставил кондиционер то было б хорошо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...