Перейти до змісту

Почалось. Влада Харкова знищила монумент Незалежності України


gusarchik

Рекомендовані повідомлення

Прозваного харків'янами "горобцем" сокола прибирають через низьку естетичну вартість і невідповідність планам реконструкції площі.

Будівельники за допомогою спецтехніки розпочали демонтаж 16-метрової колони з фігурою сокола на ній. Цей пам'ятний знак на честь Незалежності України було встановлено на площі Рози Люксембург з нагоди святкування 10-річчя новітньої української державності в 2001 році, повідомляє Gazeta.ua. "Подивіться на цей пам'ятник – навколо самі машини, жодної людини. Це не тільки сьогодні, а протягом 10 років. Тільки раз на рік, на День Незалежності чиновники приходять класти вінки. А все тому, що пішоходам сюди важко дістатися. Пам'ятник стоїть на острові. Для того, щоб до нього дійти, потрібно подолати серйозну транспортну магістраль", - критикує розташування монументу головний архітектор Харкова Сергій Чечельницький. Це – не єдиний закид фахівця меморіальному знакові. "Це один з найневдаліших наших пам'ятників. Неграмотний. Колона занадто тонка, вона не тримає конструкцію. Птах. Я розумію, що планувався сокіл. Але коли я підходжу до площі, у мене повна ілюзія, що це повалений німецький орел. Наш сокіл символізує незалежну Україну, а вийшов агресивним", - мотивує свою думку архітектор.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/vlada-harkova-znischila-monument-nezalezhnosti-ukrayini.html

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку платять (тратять гроші) на будівництво, а потім ще платять щоб знести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не боїшся що за якихось років 5 з такою злістю язву собі заробиш?
Ні, рівень білка в організмі буде зашкалювати.)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на зло таким як ти )
ROFL здався ти мені 100 літ.

ну в моїх темах то ти среш

А шо ж робити як вони вже з запашком народжуються. Чи ти сподівався на такі опуси отримати високоінтелектуальні роздуми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, що знесли пам"ятник! Він до України має відношенная хіба що назваю, але ж ніяк не скульптурною композицією!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ти сподівався на такі опуси отримати високоінтелектуальні роздуми?

ну вас з толіком ніхто не запрошував , а ви все срете і срете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троля потролити - так це ж за щастя )))

Ти б краще свою думку по топікстарту написав, а то тільки смайл якийсь стоїть в підтримку антинародної влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай скажи , що ти проти антинародної влади , посміши мене

смайл чому.. напевно тому що я люблю визначенність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха. Визначеність? Твій топікстарт є якраз і двозначним через отой смайл. Той смайл під такою новиною має різне емоційне забарвлення залежно від географії читача: ПІСУАРщики можуть в ньому бачити радість за подію, а западенці західняки, як ми, - знущання з тролінг України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцикливий

українець ніколи не скаже "ми, западенці" ..

А іншим чого раптом боятись/соромитись/ін.варіант того, що він є западенцем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцикливий

хто?

А іншим чого раптом боятись/соромитись/ін.варіант того, що він є западенцем?

Тому що українець не може бути западенцем, хохлом, хлопом, унтерменшем і т.п

Це іноземні назви. А "западенець" взагалі принизлива кличка. Все рівно що казати "я, хохол". Хоча деякі кажуть звісно, але ж тут наче не днєпропєтровск якийсь? Принаймі поки що... Мені жаль що доводиться пояснювати такі очевидні речі

Українською гарно можно сказати "західняк"... Хоча українець і є українець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українською гарно можно сказати "західняк"...
ти правий. Нав'язані ЗМІ шаблони даються взнаки. Виправив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, що ж ти наробив? його напевно інфаркт схватив від того що ти з ним погодився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, що ж ти наробив? його напевно інфаркт схватив від того що ти з ним погодився...

як я писав вище: здався він мені 100 літ такий мнітєльний. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...