Перейти до змісту

Шукаю адміністратора для інтернет-магазину


maslichu

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Потрібна людина яка готова виділяти 2-3 години на день (в майбутньому можлива повна зайнятість) для адміністрування інтернет-магазину. Обов'язково знання Joomla (Joomshiping), HTML, PHP, було б непогано якби людина мала навики графічного дизайну. Якщо цікавить пропозиція пишіть [email protected].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніби описав шо мені нада. Якщо людину цікавить дана пропозиція, будь ласка, пишіть, дзвоніть (телефон надам в особистих повідомленнях) і більш детально обговоримо умови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maslichu, просто під такі параметри більше підходить веб-програміст, ніж адмін.

І якщо вже ви шукаєте на роботу (я ж правильно зрозумів?), тоді й тему перенесемо у відповідний розділ.

А раз так, то добре було б озвучити суму грошей, яку Ви готові платити людині! Ось так.

Останнє речення (про гроші) я вже Вам як модератор пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я непроти перемістити тему у відповідний розділ. На рахунок заробітної плати це буде не цілком робота, більше підзаробіток (наразі) і відповідно сума коштів яку буде отримувати людина залежить від того, що людина готова і може зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звичайно більша частина роботи це наповнення інтернет-магазину товаром, моніторинг і редагування цін, просування інтернет магазину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОбре. Скажімо так : потрібен адмін для порталу із навичками програмування. Я правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, напевно не просто "адмін з навичками програмування", а ще й з навичками дизайнера і піарщика. Єдине що можу порадити ТС - скористайтеся окремо послугами кваліфікованого программера, а людину із знанням всього іншого-необхідного знайти буде легше. Інакше щось буде кривим - або код або щось інше.

Не знаю що таке Joomshiping, але підозрюю що наповнювати сайт без знання мов програмування неможливо. Чому б не користуватися системою управління на кшталт Evolution.CMS із доступним інтерфейсом як для не-программера? Ви самі собі ускладнюєте задачі чи я неправильно здогадуюсь? Або вам потрібна людина для шліфування і розкрутки сирого проекту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джумлу можу адмінити без проблем, але інтернет магазин на Джумлі це ізврат, кажу з свого досвіду, є НАБАГАТО краще рішення, зручніше і ідекватніше, якщо йдеться мова про інтернет магазин!!!

Можу це рішення установити, й настроїти, додавання товарів пару кліків, з екселя, доставка, оплата і так далі, все настроюється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вдячний за поради і за бажання допомогти. В інтернет магазині все працює все налагоджено, потрібна людина яка буде підтримувати цей процес. Інтернет магазин SLich.com.ua можете переглянути. І на Joomla інтернет магазин працює і не "ізврат" як ви його назвали (ну принаймі як на мене).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Дуже дякую людям які відгукнулися. Необхідну людину наразі знайшов! Зараз тема не актуальна. Можливо якщо все вдасться потрібні будуть люди з ким не встановив зв'язок і хто писав обов'язково відпишу.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...