Перейти до змісту

Де в Луцьку можна придбати "сухий лід"?


jack74

Рекомендовані повідомлення

это то что в дым машину?

ні, це твердий двуокис вуглецю, котрий з твердого стану переходить в газоподібний перескакуючи фазу "рідина".

Його температура -75. Використовується, наприклад, при перевозці морозива, створення туману, та ін.

А ти маєш на увазі "мокрий дим", певно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это то что в дым машину?

ні, це твердий двуокис вуглецю, котрий з твердого стану переходить в газоподібний перескакуючи фазу "рідина".

Його температура -75. Використовується, наприклад, при перевозці морозива, створення туману, та ін.

А ти маєш на увазі "мокрий дим", певно...

Спробуй пошукати на фабриці морозива по моєму "Троянда" ( Луцьке морозиво) , адресу можна знайти на упаковці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

САБЖ.

Може хто знає, де в Луцьку можна його брати... І яка ціна...

Колись через сайт по пошуку роботи, мені запропонували підробіток - зустрічати передачі з Києва (сухий лід) і розвозити по клієнтах (лікарнях і т.д.). З цього можна припустити, що в Луцьку його придбати неможливо або дорого, спробуй погуглити цього продавця, який мені вакансію пропонував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

САБЖ.

Може хто знає, де в Луцьку можна його брати... І яка ціна...

Колись через сайт по пошуку роботи, мені запропонували підробіток - зустрічати передачі з Києва (сухий лід) і розвозити по клієнтах (лікарнях і т.д.). З цього можна припустити, що в Луцьку його придбати неможливо або дорого, спробуй погуглити цього продавця, який мені вакансію пропонував.

я теж чув, що з Києва по Україні висилали...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...