Перейти до змісту

Здорове харчування для вас та вашої родини. Бактеріальні закваски VIVO


Asbarik

Рекомендовані повідомлення

a9f4e6d8d881.jpgПропоную бактеріальні закваски VIVO для приготування кисломочних продуктів у домашніх умовах. Дуже корисна штука, нормалізує травлення при різноманітних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, відновлює мікрофлору при дисбактеріозах, та і просто це дуже смачно, і в порівняння не стає ні один куплений йогут тому що зроблений вдома. Дуже корисно маленьким дітям. Мій племінник з 7-ми місяців їсть ці йогурти, вони йому трошки наладили травлення, бо він мав проблеми. В асортименті є, йогурт, біфівіт, сімбілакт, віталакт, ацидолакт, стрептосан, сир, кефір, сметана та квас. Якщо хочете детальну інформацію про ці продукти, заходьте на офіційний сайт (достатньо в гуглі вбити слово закваски). Придбати їх ви можете за адресою вул. К.Савури 44, або замовляйте по телефону (095)874-07-93 Віктор. В наявності є всі сертифікати на кожен виріб окремо. При замовленні однієї упаковочки (10 флаконів) безкоштовна доставка по Луцьку. Ціна всіх виробів 9 грн. за флакон(0,5 гр. на 1л. молока), окрім сімбілакта, який коштує 11 грн. за флакон (бо містить найбільшу концентрацію бактерій)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна замовити не упаковку, а наприклад, 5 біфівіту і 5 йогурту.

Без проблем, і з доставкою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Просто-маркеті по 8 грн за 1шт

Знижуйте ціну будем брати.

А ще я вчора бачив на пр. Волі по 7.50 за штуку, тільки от термін придатності там вже вийшов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки вони зберігаються? Якщо замовити доставку - вони мені не спортяться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки вони зберігаються? Якщо замовити доставку - вони мені не спортяться?

Термін придатності при температурі 2-8 градусів пів року, а при від'ємній (тобто в морозильній камері) до 12 місяців. При такій жарі як зараз на вулиці вони можуть витримати до 10 днів, тому за пів години які я потрачу щоб вийняти їх з морозильної камери, та доставити до вас вони не зіпсуються...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Просто-маркеті по 8 грн за 1шт

Купувала там упаковки (4 флакони) по 28-32 грн. Отже, 7-8 грн флакон

У ТС ціни явно завищені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Просто-маркеті по 8 грн за 1шт

Знижуйте ціну будем брати.

А ще я вчора бачив на пр. Волі по 7.50 за штуку, тільки от термін придатності там вже вийшов...

підскажіть де це так продають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав на увазі прострочені за 7.50 :)

пр. Волі 17а, якщо хочете зайдіть подивіться. не хочу нікому робити антирекламу, але факт є факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні постараюсь подивитись по тих точках які ви мені повідомили, подивлюсь чи все там так як ви пишите і можливо дійсно буде потреба переглянути ціни. Але те що бачив я, в Луцьку на 4-х токах, то ціни починаються від 9.50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще точка є, Сільпо називається :)

Ціни десь 30-34 грн. за 4 штуки, великий вибір, з термінами все в порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, на центральному вході в парк була проведена дегустація продукції. Я думаю всі залишились задоволені так як багато хто скуштувавши йогурт, одразу придбав декілька заквасочок собі...) Дякую всім хто підійшов, поцікавився, і вибачаюсь що не попередив шановних луцьк-бордерів. І щодо цін: все по 8 грн., Сімбілакт - 10 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...