Перейти до змісту

Drift Trike


MoDiK

Рекомендовані повідомлення

Drift Trike

Нещодавно прочитав в інтернеті класну штуку а точніше "Дріфт Трайк" це такий собі трьохколісний велосипед коріння якого пішло від дитячих трьохколесних зайчиків котрі випускалися ще в СРСР а виглядає цей трайк ось так :

5823211015.jpg

і ось так

2ups4zp.jpg

Це таке чудо яке спереді має вилку з колесом найчастіше від ВМХ педалі (є варіанти без педалей) в передньому колесі як в вищезгаданому зайчику )) посередині пластмассове сидіння таке як на футбольних стадіонах або як в картингах і ззаді два колеса від того ж картинга або також непоганий варіант від тачки (такій як в селі всяку всячину возять) є люди які ставлять колеса від автомобілів це дуже гарно виглядая але їхати на педалях тяжко буде хоча я бачив в інеті з мотором від якогось мотоцикла або скутера це вже рахуйте мотоцикл трьохколісний і дрифтувати він так не буде але сам факт що штука це класна))

Ось приклад такої штукенції

z105d4019.jpg

а взагалі повернемося до Дріфт Трайків на цих "Зайцях" дрифтують і не на простій резині а на задні колеса надівають трубу діаметром з колесо або на 2 мм вужче і надувають колесо труба сильно прижимається і виходить що труба на колесі набагато зменшує щеплення з дорогою і виходить коли повертаєш руль Трайка задню частину заносить і виходить контрольований занос

Ось відео приклад ))

Ну і закінчу свою оповідь не випадково ж я її писав я сам вже почав робити такого і можливо якщо комусь сподобається і ще хтось такого зробить можна буде об'єднатися в группу і кататися на таких ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

у нас на них просто негде кататься, увы. хотя пацаны зимой такого привязывали к авто и тягали по парковке супермаркета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я вже це зрозумів ...

думаю на зиму робити щось з лижами краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я вже це зрозумів ...

думаю на зиму робити щось з лижами краще

K-track цікава штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...