Перейти до змісту

Спортивний хавчик!


KO3AKCIPKO

Рекомендовані повідомлення

постало гостро останнім часом для мене особисто питання харчування..

Почав їздити трохи марафони і поняв що від харчування на пряму залежить і результат...

Да є натур продукти які класно їсти..батончики мюслі..шоколад, печиво,банани і т.п. харчі...

Це зрозуміло і питань немає.

Хочу відмітити що не врато путати спортивні стимулятори(типу карбоснека і т.п.) і зі спортивним харчуванням що дає нам калорії та необхідну силу..

Потрібна просто думка народу ось про таку річ http://www.mtb.in.ua/t8/

Чому цікавлюсь...бо незважаючи на традиційні харчі під час останнього марафону я двічі сильно заголодав через що ледь не зійшов....а поки сили почали повертатись то я вже якимось чудом докотився до фінішу памятних 300км(їхав більше 17 годин)...

по перше хтось може вживав цей гель, може хтось знає які наслідки, побічні ефекти,і взагалі чи варто наприклад для НЗ тримати в кармані...чи може це просто звичайна хімія яку краще навіть не пробувати...а краще затаритись кілограмом бананів з вівсяним печивом і не паритись))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спортивний хавчик..., ІМХО.... це для спортсменів.. і нам аматорам і туристам... н*х не треба.

А так побалуватись.. Нутренд..

Не дорого... при правильному вживанні ефект присутній... без значної шкоди для організму.

Банани, печиво, ізотоніки, велика кількість рідини..... в принципі без проблем підтримують організм при підвищених наванатаження.

Спорт, це зовсім інше.. там важливий результат, не рідко.. ціною здоровя...

Хочеш результатів - тренуйся, думай головою... і купи пульсометр.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я впринципі поняв...а шо значить без значної шкоди для здоровя?

да я в курсі що в тебе є пульсометр...але зараз запланував інші покупки...почекаю ще трохи, може дешевше віддаш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та при чому тут я? ))))

Ти пишеш, що при 36 км/год.. ти відвалив від лідируючої групи... за якою.. ти ПЛАНУВАВ триматися.!!!

ЦЕ брєд сивої кобили, а не людини, яка на велі не перший рік... і ДВІЧІ проїхала "двохсотку." Спочатку навчись доїжджати на фініш гоки без втрат для здоровя і техніки.. а тоді "хавай хімію".

Вибач, що так пишу.. знаю тебе з хорошої строни.. просото бачу, якщо тобі це не пояснити втакій формі.. ти угробиш і себе і машину..., яка для гонк КК не призначена в принципі... і яку ти тупо ламаєш... а здуру.. як ти сам знаєш і йух можна зламати. )))

Задумайся над цим... Виходь на старт думаючи головою і все в тебе буде ок.

Також не забувай, про технічну сторону питання... розфігачений на КК трасах гібрид з глючною перекидкою.. не принесе насолоди (а саме за цим ми туди їдемо ..) від подолання бревету, як і відсутність контактів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс я тебе прекрасноо розумію...

але суть даної теми в тому щоб як раз кожен висловив свою думку...я не збираюсь хавати якусь там хімію для того щоб приїхати швидше..я тоже не люблю хімію...пю таблетки тіки в крайньому випадку коли шось болить...це саме стосується і цієї теми.я лише просто запитую чи виправдане вживання цього гелю...я в курсі як всі відносяться до ХІМІЇ...сам так відношусь...

але сам пю час від часу енергетик..їм майонез..і купу інших продуктів з різними хімічними добавками...інше діло коли я проїхав 200км..і для того щоб евакуюватися мені треба до Львова було їхати ще 60 км....або 120 до фінішу...а сил то немає і сходити тоже не варіант..а в шлунку таке твориться...до населеного пункту 20 км..те що було з їжі їсти не міг....і я обезсилений..

от я запитую саме про такі випадки чи буде виправдано юзнути цей гель...

який замає дуже мало місця..на перший погляд не токсичний)))...і калоріний...саме того і створив щоб почути хто що думає...

да про те що я гроблю свій вел я в курсі...але він у мене один..а хочеться і марафон і ХС їхати :) і він підходить самий раз для цього...хоча повір хочу шосера не меньше як в мріях виграти Тур де франс :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожу тему я вже піднімав, 2 роки тому http://board.lutsk.u...pd-chas--pslja/ .

Глянь туди, є цікава і головне інформативна книженція, що, як і в якій кількості хавати для витривалості.

ІМХО - хімія це для спортсменів, які ціною медалі часто готові жертувати здоров"ям. Проте головне пам"ятати, що не Нутренд крутить колеса, і що не Нутренд тебе везе. Це, імхо, в першу чергу. А потім вже хімія і подібна фігня, якщо буде бажання і потреба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погоджуюсь на всі 100% що не Нутренд крутить педалі...

просто ще може я на емоціях після бревету..і було реально дуже важко...в той момент як то кажуть я був готовий що хоч захавати аби поїхати хоч трошки швидше)...

просто я наломав дров з хавчиком конкретно...ща вивчу всю інфу по ссилці...

а хто ще що думає по цьому приводу з радістю вислухаю...тема цікава як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...