Перейти до змісту

Віддам кота породи Екзот 4роки


Yura007

Рекомендовані повідомлення

Масть - бєжева.Хлопчик.Порода Екзот(короткошерстий перс).Кіт здоровий. Віддамо в хороші руки по причині малоі дитини вдома. тел. 0503788415 , 0932377892. Юрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а покажіть його

кіт живе в квартирі,будинку ?

на вулиці гуляє ? в туалет на лоток ходить ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіт домашній, живе в квартирі, на вулицю не випускали, в туалет ходить на лоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свинство... тварина 4 роки з вами а ви її віддаєте... з дитиною не ужилась??? маячня. в мене гімалайський перс у 8кг і то з малим ужився... а викидати 4-х річного кота - свині ви. отак!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свинство... тварина 4 роки з вами а ви її віддаєте... з дитиною не ужилась??? маячня. в мене гімалайський перс у 8кг і то з малим ужився... а викидати 4-х річного кота - свині ви. отак!

та налякали мабуть родичi чи ще хто з переляканих, про хвороби та iншу маячню. Але краще вже, що хоть ТС вiддае кота через форум, нiж мiг просто копня дати в дупу й на вулицю викинути та й все. А так, мо хто пригрiе бiдолаху кота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та невже людина, яка 4 роки тримає кота не знає шо і як??? невже здорова, адекватна людина просто тупо здатна віддати члена сім"ї який 4 роки жив з ним??? Я не розумію і ніколи не зрозумію... та я свого кота на вулиці підібрав... а потім возився з ним як з дитиною, коли він захворів - уколи по 3 рази в день давав, возив по лікарях і т.п.... а тут віддають... ну не можна так... просто не можна... ви ж люди і маєте відповідати за тих, кого приручили...

--ВЦ--

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та невже людина, яка 4 роки тримає кота не знає шо і як??? невже здорова, адекватна людина просто тупо здатна віддати члена сім"ї який 4 роки жив з ним??? Я не розумію і ніколи не зрозумію... та я свого кота на вулиці підібрав... а потім возився з ним як з дитиною, коли він захворів - уколи по 3 рази в день давав, возив по лікарях і т.п.... а тут віддають... ну не можна так... просто не можна... ви ж люди і маєте відповідати за тих, кого приручили...

--ВЦ--

мамуся хоче риженького котика,я от штудіюю темки ...

мені теж дивно, як можна так вчиняти з улюбленцями домашніми

свою кицьку доре доглядаю,знайомі дивуються ,що в неї іграшок - як у їх дітей :g22:

під час дальніх поїздок ,лишаючи її у батьків,дуже сумую і щоразу долаю лишніх кілометрів 100,щоб відразу забрати її додому

А понад тиждень не повертається частинка робочого колективу - киця,що живе на офісі.Дуже скучаємо і сподіваємося,що з Мурашкою все гаразд і вона повернеться !

P.S. а котик на фото сумний ,певно вже відчуває щось неладне...

як його звати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свого котика дуже люблю і не віддала би його

Хоча ситуації різні бувають... Моїм родичам довелось віддати кицьку знайомим. Дитина важко хворіла (букет хвороб + алергія на шерсть). Знаю, що у знайомих кішка прожила ще близько десяти років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адекватна людина вибрала дитину, а не кота))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та невже людина, яка 4 роки тримає кота не знає шо і як??? невже здорова, адекватна людина просто тупо здатна віддати члена сім"ї який 4 роки жив з ним??? Я не розумію і ніколи не зрозумію... та я свого кота на вулиці підібрав... а потім возився з ним як з дитиною, коли він захворів - уколи по 3 рази в день давав, возив по лікарях і т.п.... а тут віддають... ну не можна так... просто не можна... ви ж люди і маєте відповідати за тих, кого приручили...

--ВЦ--

А я от не була б такою категоричною..Хоч сама тварин дуже люблю, в мене їх багато, а крім того,

сусіди мають ще таку "звичку" регулярно підкидати котиків, оце свинство, да. Безвідповідально і по-скотськи.

А тут..Ну, просить людина, мало які там обставини склалися, не вивезли, не викинули, просять.

А не кидають під забор маленьких, або хворих котів.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усіх "озабоченних" повідомляю що кота вже пристроєно, його долі можуть позаздрити багато бездомних чи хворих що не мають за що купити ліки і до яких в нашій прекрасній країні нікому нема діла ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний котик. Дуже рада, що кіт пристроєний (дякую, що прийняли участь у його долі), бажаю йому швидкої "акліматизації" у ваших батьків, а їм тільки втіхи і радості від нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...