Перейти до змісту

Музика в стилі system of a down


Ogirok

Рекомендовані повідомлення

Хто знає групи , які грають подібну музику. А то сістем розбігся - а хочеться шось новенького в їхньому стилі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає групи , які грають подібну музику. А то сістем розбігся - а хочеться шось новенького в їхньому стилі???

тобі що з армянськими мотивами треба ,

а так то є порождение американського МТВ ,таке домашне дике звірятко NU -METAL ,а МЕТАЛ ,ТоМУ ЩОБ СЛУХАЧІ цого стилю могли себе називати крутими металюгами.

все що що в вбріджах з дредами і пригає в висоту як бобізян і є цей стиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при чому тут СОАД - я не розумію???

System Of A Down известны тем, что не имеют определенного стиля. В их музыке встречаются элементы различных музыкальных направлений — хэви-метала, нью-метала, металкора, панк-рока, и даже армянской народной музыки.

а ню і є мішанина всьго зі всім.

і єдине що їх від інших ,це вкрапленя армянських мелодій.

і не нада загінати що вони альтернативщики , альтернатива не продається міліоними тиражами.

Альбомы

System of a Down (LP, 30 июня 1998) — платиновый

Toxicity (LP, 4 сентября 2001) — трижды платиновый

Steal This Album! (LP, 26 ноября 2002) — платиновый

Mezmerize (LP, 17 мая 2005) — платиновый

Hypnotize (LP, 22 ноября 2005) — платиновый

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Чистим Нью Металом Систему ніхто не називав! В їхній музиці ше наблюдаеться багато Хард-Кору особливо тематичного як втекстах! Система більш корова група хоч і має елементи Метала!

ЗІ: Rock чо ж ти так строго з тим Нью :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

System Of A Down известны тем, что не имеют определенного стиля.

Покажи сне группу которая сейчас имеет определенный стиль? Сейчас стили так размыты что провести грань между одним и вторымочень трудно. Найти музыку по стилью в инете тоже сложно, вот я например люблю стиль как старый кемикал бразерс, новый придиджи, стилей тьма, трудно разобратся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Чистим Нью Металом Систему ніхто не називав! В їхній музиці ше наблюдаеться багато Хард-Кору особливо тематичного як втекстах! Система більш корова група хоч і має елементи Метала!

ЗІ: Rock чо ж ти так строго з тим Нью :D

ну хрен його знає ,просто не переношу реп і все що зним звязане .

ну якщо взяти банку вареня і вкінути ложечку гівна то получається повна банка навозу.

ще тому що то є не саморозвивающийся і самодостатній стиль ,а виведений в орожереях МТВ,щоб побільше бабла накосить,і розчитаний на тінейджерів, хотя лідери вже давне не пацани .

ну і тінейджери чуствують себе більш крутими .Музика гримить ,матюки на правро і наліво, а саме головне все це на зло родакам ,які не вїзджають в такий музон.

ну не буде ж МТВ розкручувати БЛАК з його страхітями,а так все під контролем .

хотя System Of A Down матюків не чув може не прислухався. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас трохи різне сприйняття музики System Of A Down.

Мені не важливо в якому стилі вони грають - головне , що музика хапає.От і питаю- чи хтось шось подібне чув.?

А чи це ню-метал, альтернатива чи що інше - то якщо чесно - аби на слух подобалось , а не слухати тільки із за того що це той стиль музики ,який подобається.

А на рахунок - породження мтв, то мені здається ти не правий.Якби в їхній музиці нічого не було - то і не крутили б.

До речі :на відміну від інших - у них стійка громадянська позиція стосовно американської демократії і вони активно приймають участь у політичних процесах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Rock Систем мае багато пісень політичного змісту! Я не їх не слухаю но доводилось мені їх прослухувати і там нью я не побачив в великмх кількостях! А критики вбільшості їх відносять до хард-кору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас трохи різне сприйняття музики System Of A Down.

Мені не важливо в якому стилі вони грають - головне , що музика хапає.От і питаю- чи хтось шось подібне чув.?

А чи це ню-метал, альтернатива чи що інше - то якщо чесно - аби на слух подобалось , а не слухати тільки із за того що це той стиль музики ,який подобається.

А на рахунок - породження мтв, то мені здається ти не правий.Якби в їхній музиці нічого не було - то і не крутили б.

До речі :на відміну від інших - у них стійка громадянська позиція стосовно американської демократії і вони активно приймають участь у політичних процесах.

Просто System Of A Down тим і цікаві що вони викртистовують армянську народну музику.

а про політику ,вони всі американці армянського походження і як любі ємігранти ,даже нехай третього поколіня ,дуже критично відносяться до країни яка їх приютила,вот такий парадокс. :P

PS.а про стилі давайте дружньо перейдем в спеціально відведене для цього місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто хочу щоб хтось порадив подібну музику, хоть приблизно, а чи подобається - то вже власна справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю багато груп, які маловідомі, но грають дуже клёво і талановито. Haste The Day-хардкор, Underoath-скрімо (2004 SP) - альбом просто "канфєтка ", путом Kehlvin-тяжкості, Lostprophets-альт.рок/нью (2001 :D ), Round Three Fight-панк, Across Five Aprils-тяжелості. А ще клёвий стиль музики - етнічна, но це не всі поймуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає групи , які грають подібну музику. А то сістем розбігся - а хочеться шось новенького в їхньому стилі???

... ну послухай Faith No More... з них все ж таки все це починалося... може щось з їхнього і сподобається... якщо ти мав на увазі музику звичайно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає групи , які грають подібну музику. А то сістем розбігся - а хочеться шось новенького в їхньому стилі???

Не знаю як там у всьому Світі, та в Україні донедавна існувало, принаймні, два гурти подібного спрямування: харківські ВИА Радость(муззло -- чистої води "Систем", тільки що тексти україномовні і вокал слабенький) і Slipkorn Of A Down(чи то з Харкова, чи з Кременчука). Останні, щоправда, власних пісень не створювали, а мутили чисто ремікси та рімейки на провідні ню-метал банди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

По перше! ГРУПА НЕ РОЗПАЛАСЬ! Якшо вокаліст записав свій альбом (писав з струнним квартетом, деякими односоадівцями і одною вокалісткою якщо я не помиляюсь) це ще НІЧОГО НЕ ЗНАЧИТЬ

По друге! Група найближчим часом нічого свого створювати не намірена, виступати також. Обіцяли повернутись до творчості через кілька років. хочеться вірити

По третє! Стиль СОАД - свій оригінальний. це не якийсь там гібрид панка і хардкора чи ще якоїсь гуйні!

імхо сумніваюсь що ще є такі групи (не рахуючи тих хто їх тупо намагається скопіювати)

тобі що з армянськими мотивами треба ,

а так то є порождение американського МТВ ,таке домашне дике звірятко NU -METAL ,а МЕТАЛ ,ТоМУ ЩОБ СЛУХАЧІ цого стилю могли себе називати крутими металюгами.

все що що в вбріджах з дредами і пригає в висоту як бобізян і є цей стиль.

За такі слова треба на лобі таврувати "ЛОХ" або "ПОЗЕР"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не сказав шо в Системи є свій стиль. Чувакі випендрються, грають дуже легкі вещі. Тіпічний мейнтсрім. Вот в Раммштайна є свій стиль, в Корна. І чим система така популярна. може розпіарились з початку.. хто знає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В рамштайна простий Індастріал нічого неймовірного так як в Корна нічого неповторного! В Системи також нічого неповторного Основа всеж ХардКор але вже просто вони внесли свою задумку туди во і Прославились! Всі ці три вище згадані групи простенкі в музичному виконанні нічого складного просто трохі задумки і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не сказав шо в Системи є свій стиль. Чувакі випендрються, грають дуже легкі вещі. Тіпічний мейнтсрім. Вот в Раммштайна є свій стиль, в Корна. І чим система така популярна. може розпіарились з початку.. хто знає..

врядли система хотела быть на кого то похожа....

сомневаюсь что система косит под кого то)))

они не выпендриваюццо на сцене....

они доносят свою музыку к слушителю таг каг ани ее понимают и видят... ;)

они играют то что им нравиццо!!!

если бы они тупо гнали на сцене, выпендривались они бы были позерами))) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі що з армянськими мотивами треба ,

а так то є порождение американського МТВ ,таке домашне дике звірятко NU -METAL ,а МЕТАЛ ,ТоМУ ЩОБ СЛУХАЧІ цого стилю могли себе називати крутими металюгами.

все що що в вбріджах з дредами і пригає в висоту як бобізян і є цей стиль.

За такі слова треба на лобі таврувати "ЛОХ" або "ПОЗЕР"

Спочатку думав ,не відповідати ,на таку херню,(дядя ,маленьких не обижаєт) ;) ,ньюб-ньюбом, який з них толк.

Но почитавши пости цього maniacа ,де кількість матюків більша за загальну кількість постів,відповім в менері maniacа.

Мальчик ,ты еще маленький и глуп ,и не видал большых залуп.(с)-приказка. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Rock

О великий втикатєль Великих Залуп!

якже я посмів казати щось проти твого незнання та єдиноправильної думки!

да не приказка - підпис справжнього піздуна

хорошо ти однако рахував, що матів більше ніж слів. Нормальні слова кінчаються коли бачиш такі думки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О великий втикатєль Великих Залуп!

якже я посмів казати щось проти твого незнання та єдиноправильної думки!

да не приказка - підпис справжнього піздуна

хорошо ти однако рахував, що матів більше ніж слів. Нормальні слова кінчаються коли бачиш такі думки

:angry::) :)

Сорі за офтоп, но просто на ржаку пробило - піпец !!! :lol:

Оце висказався) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...