Перейти до змісту

онлайн відео/закачка


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Таке питання, чи є якась прога/плагін для браузера( firefox) щоб можна було дивитись фільм онлайн і водночас зберегти його на диск??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він начебто і так зберігаєтться на диск, у папку Temp, але от непомню розширення( Хоча можу і помилятись на рахунок зберігання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він начебто і так зберігаєтться на диск, у папку Temp, але от непомню розширення( Хоча можу і помилятись на рахунок зберігання

Не. Файл сохраняется в папку firefox-а в cache, раньше достаточно было дождаться загрузки и потом из этой папки вытянуть файл, который соответствует размеру и задать ему расширение (flv, avi etc.). Сейчас механизм сохранения немного изменился и файл извлечь уже не так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Firefox плагін FlashGot і програма Download Master,,, зберігає воно в "FLV" але можна перекодувати (Freemake Video Converter)

post-2957-0-18641300-1339190795_thumb.jp

post-2957-0-03267900-1339190933_thumb.jp

post-2957-0-12452900-1339191034_thumb.jp

post-2957-0-61970100-1339191071_thumb.jp

post-2957-0-36906900-1339191129_thumb.jp

post-2957-0-86987400-1339191227_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, буває. особливо із tube8 :lol::)

Не знав такого сайту, Женя щоб я без тебе робив :D

І часто трапляються фільми онлайн, яких немає на торрентах?

дивлюсь фільми HD онлайн, інколи фільм хороший, чому б після перегляду просто не зберегти його? формальнож фільм і так на вінчестері вже...

всі плагіни типу флешгот просто по новому по ссилці починають закачувати.. на що йде час...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

videodownloadhelper зберігає. В той час, як ти дивишся. Швидкість не дуже висока, зате зберігає. Якість - яку обереш, якщо в Ютубі є вибір між картинками типу 480р та 720 - обираєш собі бажаний і качаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь фільми HD онлайн, інколи фільм хороший, чому б після перегляду просто не зберегти його? формальнож фільм і так на вінчестері вже...

От саме тому і не дивлюсь фільми онлайн: глянув, а зберегти - є проблема. А з торрента скачав собі і дивись хоч тиждень по 10 хвилин. Не сподобалось - del, сподобалось - ashampoo ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, буває. особливо із tube8 :lol::)

Не знав такого сайту, Женя щоб я без тебе робив :D

....ля...що ви рекламуєте. Думав щось нормальне, а воно даст фантастіш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йди пофлуди в іншій темі а.

Закрито а то зараз поналазить флудерастів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...