Перейти до змісту

де можна подивитись футбол?


SHADOW

Рекомендовані повідомлення

бачив на дверях підїзду оголошення про те що буде якийсь фанатський осередок на спортмайданчику школи №26. Будуть транслювати матчі ЕВРО-2012. Може хтось має докладнішу інформацію, які саме матчі(тьльки збірної України?) і де ще є такі осередки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив вивіски щодо транслації (ніби УСІХ) матчів біля "Брами" (МАТ-МАТу, тьфу - ТАМТАМу) :0151:

Вивіски біля, телевізори (я так розумію) всередині Брами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорт-кафе Допінг, 26 школа, для мене напевно найкраще місце для перегляду футболу, приємні ціни, хороший дизайн, недавно відкрились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорт-кафе Допінг, 26 школа, для мене напевно найкраще місце для перегляду футболу, приємні ціни, хороший дизайн, недавно відкрились.

Де саме воно знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорт-кафе Допінг, 26 школа, для мене напевно найкраще місце для перегляду футболу, приємні ціни, хороший дизайн, недавно відкрились.

раніше під час матчів ЛЄ кожний четвертий бокал був безкоштовним, зараз це теж діє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорт-кафе Допінг, 26 школа, для мене напевно найкраще місце для перегляду футболу, приємні ціни, хороший дизайн, недавно відкрились.

Де саме воно знаходиться?

Перед центральним входом в 26 школу там є 9-ти поверховий будинок, то це в ньому прибудовка, там збоку кульбаб кафе було раніше а може і зарас є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорт-кафе Допінг, 26 школа, для мене напевно найкраще місце для перегляду футболу, приємні ціни, хороший дизайн, недавно відкрились.

раніше під час матчів ЛЄ кожний четвертий бокал був безкоштовним, зараз це теж діє?

Вроді немає, мені не пропонували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь чув, що 3 21-го червня у Луцьку буде ван зона.

З 21 червня KIA Фан Фест на Театральному майдані

21 июня - 1 июля 2012 рокув Луцке состоится футбольный фестиваль «КИА Фан-Фест». Всего таких фестивалей по Украине будет 4. Фан-фест состоится на Театральной площади, возле фонтана, будет установлена ​​сцена и экран, на котором будут транслироваться матчи и мини-футбольное поле с искусственным покрытием. В целом мероприятия будут проводиться целый день - с утра до вечера. Организаторы планируют провести футбольный турнир. На открытие будут приглашены звезды. Во время фестиваля будет действовать запрет на продажу алкогольных напитков в стеклянной таре.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцена в центрі вже стоїть.. Хто знає, трансляція сьогодні буде?

Теж дуже цікавить дане притання!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...