Перейти до змісту

Допоможіть знайти драйвера для джойстика bravis pu-2200


Kypidon

Рекомендовані повідомлення

Взяв у зайомого джойстик підключив до пк і на цьому робота припинилась,пише що потрібні драйвера а взяти нівкого не можу бо нема такого диска, пошукав в неті там така сама біда... допоможіть знайти драйвера чи якщо у когось випадково є диск скиньте образ. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на першому саті пише "Извините, сервис временно недоступен по техническим причинам.

Ведутся работы." а на другому треба відправляти смс за 16 грн))) щось не хочеться грошщей тратити, розводом попахує... дякую за допомогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ні одна ні інша програми не допомогли,вони не можуть зайти драйвера до цього джойстика... я вже починаю сумніватись що вона взагалі є)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивися його Driver ID. і спробуй знайти по ньому. Може вдасться. Річ у тім, що начинка може бути від якогось маловідомого джойстика. Чи від джойстика, який не plug & play.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивися його Driver ID. і спробуй знайти по ньому. Може вдасться. Річ у тім, що начинка може бути від якогось маловідомого джойстика. Чи від джойстика, який не plug & play.

а як глянути Driver ID? я не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правий клік на Мой компютер - управление - диспетчер устройств - вибрати потрібний пристрій - на ньому првим кліком - свойства - закладка "сведения" - і вибрати із випадаючого списку - ИД оборудования. Там буде запис типу

PCI\VEN_10EC&DEV_8168&CC_0200
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Правий клік на Мой компютер - управление - диспетчер устройств - вибрати потрібний пристрій - на ньому првим кліком - свойства - закладка "сведения" - і вибрати із випадаючого списку - ИД оборудования. Там буде запис типу

PCI\VEN_10EC&DEV_8168&CC_0200

Результату це не дало, не зміг знайти драйвер, буду без джойстика)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...