Перейти до змісту

Де знайти самолеючу клівку,колір хакі і карбон


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Тра самоклеюча плівка, колір - чорний карбон (мо і темно синій), та хакі! Підскажість де таку радість можливо знайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Епіцентрі" та "Новій лінії" великий вибір. Думаю, що і необхідний колір знайдеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Епіцентрі" та "Новій лінії" великий вибір. Думаю, що і необхідний колір знайдеться :)

:blink: це у якому відділі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу раджу зайти на Plastics (ул. Электроаппаратная, 3 тел.: (0332) 28 71 35). Найширший вибір однозначно буде там, ціни думаю також приємніші. Варто пам"ятати, що не всі ті плівки які продаються в Епіку підходять для, наприклад, обклейки авто (а щось мені підказує що саме для цього вони тобі і треба). Різні типи по різному тягнуться, різної товщини, по різному "дружать" з атмосферними явищами, тощо. Також є світлоповертаючі, "металік" та багато інших. А в Епіцентрі ти купиш звичайну плівку для використання в побуті - заклеїти столешницю на кухні чи вікно в туалет. До того ж, швидше за все на Пластіксі ти отримаєш більш якісну консультацію який саме тип плівки обирати. Не подумайте що рекламую, насправді до цієї контори ніякого відношення не маю, просто стикався з ними по роботі + це лідер на ринку як мінімум у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ти в понеділок до мене зайди і поговорим :) Я ж ноути такими штуками обтягую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доречі самоклеючу плівку також шукаю, хочу свій ноутбук обновити/освіжити, ато роки експуатації дають знати...

Та плівка, що в Епіцентрі продається підійде для обтягування ноутбука?

Або де можна підібрати підскажіть... Буду вдячний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та плівка, що в Епіцентрі продається підійде для обтягування ноутбука?

Швидше за все ні. Одразу видно що людина тему не читала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заїдьте на "пластікс" як писав вище Вадим, але вони переїхали на Рівненську 76а,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...