Перейти до змісту

Маєш собаку - плати...


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

впринципі пофіг, але диму без вогню не буває...

та й сумніваюсь я, що такса, наприклад, несе таку ж небезпеку чим стаф чи пітбуль...

Правильно, питбуль менее опасен, он не кусает человеков) А вот поводок нужен и тем, и другим ну и намордник в людных местах и всем жить будет легче, жить всем будет веселей. Кстати, у меня даже дворня в наморднике ходит, и ничего, мы довольны)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
питбуль менее опасен, он не кусает человеков

знову почалась хфантастика))

Кстати, у меня даже дворня в наморднике ходит, и ничего, мы довольны)

я вже казав, що ви відповідальний собачник, але ж ви самі знаєте скільки таких, як ви((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питбуль менее опасен, он не кусает человеков

знову почалась хфантастика))

Кстати, у меня даже дворня в наморднике ходит, и ничего, мы довольны)

я вже казав, що ви відповідальний собачник, але ж ви самі знаєте скільти таких, як ви((

В чем фантастика-то? Просто Вы беседуете о метисах, а я о чистокровных представителях породы, вот и вся фантастика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Вы беседуете о метисах, а я о чистокровных представителях породы

так зрозумійте, що мені (думаю не тільки) пофіг чистокровний чи метис))

головне, що так звані "бійцівські породи", що їх власники вигулюють в парку й в наших дворах, дуже агресивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я завжди ходжу із відром холодної води, ви нє?

Не обязательно вода и ведро... Любая жидкость и в любых колличествах.

Коли на перехожого нападатиме бійцівська собака, то той перехожий від переляку неодмінно опісяється, саме цієї "жидкості", за твердженням автора, цілком має вистачити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Вы беседуете о метисах, а я о чистокровных представителях породы

так зрозумійте, що мені (думаю не тільки) пофіг чистокровний чи метис))

головне, що так звані "бійцівські породи", що їх власники вигулюють в парку й в наших дворах, дуже агресивні.

людині, на яку летить такий собі дракон пофігу чи це є чистокровна порода чи є метис. Тоді бажаєш мати тільки ствола в руках щоб покласти цю тварюку та й хазяїна рядом, який не контролює свою псину.

Все залежить від хазяїна, наскільки він відповідальний, як дивиться за своїм улюбленцем. Але! Завжди треба пам'ятати що це є ЗВІР!

Пітбуль при бажанні може відгризти ногу чи руку людині.

Та я завжди ходжу із відром холодної води, ви нє?

Не обязательно вода и ведро... Любая жидкость и в любых колличествах.

Коли на перехожого нападатиме бійцівська собака, то той перехожий від переляку неодмінно опісяється, саме цієї "жидкості", за твердженням автора, цілком має вистачити...

Там потрібна холодна рідина :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а кто же против-то? Я прекрасно понимаю, что люди не разбираются в чистокровности того или иного пса, тем более в его добродушности. Вот поэтому и выступаю за увеличение штрафов за выгул без поводка и криминальную ответственность хозяина за телесные повреждения нанесенные его собакой. Просто мне все равно это будет мопс, дог, дворняга или стафф.

Кстати, про воду бред. Любая собака снимается стэком за несколько секунд. А вода действует далеко не на всех, если что.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а кто же против-то? Я прекрасно понимаю, что люди не разбираются в чистокровности того или иного пса, тем более в его добродушности. Вот поэтому и выступаю за увеличение штрафов за выгул без поводка и криминальную ответственность хозяина за телесные повреждения нанесенные его собакой. Просто мне все равно это будет мопс, дог, дворняга или стафф.

Кстати, про воду бред. Любая собака снимается стэком за несколько секунд. А вода действует далеко не на всех, если что.

Абсолютно згоден. Особливо про кримінальну відповідальність якщо чийсь "милий песик" покусав чи погриз людину. На заході б хазяїн просто задовбався б оплачувати потерпілому рахунки з лікарні й на додаток ще якійсь карколомний рахунок за моральну шкоду.

Щодо стека. Ну люди в нас ще не мають звички ходити зі стеками. Що зробиш, такі вже несвідомі :). Хазяїв собак зі стеками також не побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это я такой "динозавр" со стэком хожу))))

Ггг, значить вашу собаку можна не боятись, просто стерегтись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это я такой "динозавр" со стэком хожу))))

Ггг, значить вашу собаку можна не боятись, просто стерегтись

А моя собака людей не трогает и без поводка не ходит. Стэк на всякий случай, чтоб с другой собаки снимать, если налетит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

снимается стэком

а це як чи що? поясніть темному))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одного з моїх друзів був ротвейлер. в другого московська сторожева, собакі дуже розумні, хазяїна слухались без проблем.

Коли заходив додому до одного з них то тебе спочатку вітало тіло в 90-100 кг одних мускулів, клало голову на плече й починало вилизувати :)

Я наприклад знав, що чекати від цієї собаки. А люди навколо?

Зараз вводять податок незрозуміло на що. Про площадки для вигулу собак годі й мріяти, хоча якась спроба при Шибі була. Пам'ятаю тоді прикалювались, типу як власник такої теляти типу ротвейлера, тощо, буде їхати через все місто у тролейбусі :0155: чи у маршрутці :0155: щоб вигуляти свою собаку. Й уявимо собі що гіпотетично всі власники собак одночасно прийшли вигулювати своїх улюбленців (та нехай хоча б 1/10 частина всіх власників собак Луцьку) на одну площадку. Це була б жесть.

Зараз ситуація не краще. Собака, люба це є жива істота яка вимагає уваги, хоче "погуляти". А де погуляти? Й ідуть хазяї до парку або до якогось великого двору. й добре при цьому якщо хазяїн усвідомлює що його улюбленець, такий гарний, ласковий, добрий в очах оточуючих виглядає монстром. Оточуючі різні, а раптом якась дитина захоче погладити таку псину, не усвідомлюючи того, що ця псина це може сприйняти як агресію, чи вторгнення на свою теріторію з усіма наслідками.

Часом є дебіли, що тримають, як тут було сказано пітостафодракона, мало того що не слідкують за ними та ще й спеціально натравлюють їх на тварин типу котів чи їжаків, й при цьому поводять себе так типу " я вигулюю свою собаку а решта нехай щезне!" Що з такими робити? Може на таких слід натравлювати собак, щоб вони на своїй шкурі відчули що таке страх людини на яку летить "пітостафодракон"?

На жаль наша влада введенням такого податку чітко показала що просто хоче зістригти бабло. Хоча б заради поваги до себе придумали б якусь програму по створенню таких майданчиків по вигулу собак.

Цікаво а як це діє у ЄС? Яким чином вони рішають таку проблему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звиняйте за оффтоп до оффтопу, але виникло питання

чому власники чистокровних стафів - еліта і богєма

а власники "пітостафодракона" чомусь неадеквати, які травлять їх на живність ?

готовий посперечатися, бо бабло на чистокровного переважно є якраз в бидла якому срати на закони і сусідів.

поділ і умовиводи у вас пі*дєц які логічні...

А IMHO по темі - платити треба за будь-яку тварину, яка сере на дворі і вимагає місця для вигулу. Але за умови що це бабло йде на обслуговування місць вигулу чи елементарно на премію двірникам, щоб вони хоч знали за що вони в лайні колупаються коли прибирають (якщо прибирають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звиняйте за оффтоп до оффтопу, але виникло питання

чому власники чистокровних стафів - еліта і богєма

а власники "пітостафодракона" чомусь неадеквати, які травлять їх на живність ?

готовий посперечатися, бо бабло на чистокровного переважно є якраз в бидла якому срати на закони і сусідів.

поділ і умовиводи у вас пі*дєц які логічні...

А IMHO по темі - платити треба за будь-яку тварину, яка сере на дворі і вимагає місця для вигулу. Але за умови що це бабло йде на обслуговування місць вигулу чи елементарно на премію двірникам, щоб вони хоч знали за що вони в лайні колупаються коли прибирають (якщо прибирають)

А никто этого и не писал) Я писала про питов, на которых бочку гонят, что их по факту в г.Луцк живет мешьше 10-ка, есть и за городом, но тех я не считаю. А питостафозавров расплодилось много, вот они и часто попадают к дЭбилам, травящим их на все живое, да и с психикой дела обстоят совсем не так, как у чистокровного представителя породы. Жрущийся метис пита или стаффа не редкость. Только когда грызет такой метис - бочку котят на питов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звиняйте за оффтоп до оффтопу, але виникло питання

чому власники чистокровних стафів - еліта і богєма

а власники "пітостафодракона" чомусь неадеквати, які травлять їх на живність ?

готовий посперечатися, бо бабло на чистокровного переважно є якраз в бидла якому срати на закони і сусідів.

поділ і умовиводи у вас пі*дєц які логічні...

Згоден, тут був неправий :_08: , придуркі можуть зустрітись серед власників любих собак...

На щастя випадкі неадекватних хазяїв є більш виключеннями з загальної картини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Относительно воды... Может я как потерпевшая знаю уже, что действует, не мля? Я хотела как лучше, дала совет снять как зверя с человека, а тут с меня посмеялись ещё, а ещё я должна была непременно обосцаться при виде того уродца (как оказалось - стафф помесь с питом). Ну да, не благодарных трусливых и сцикливых идиотов хватает на свете (

Там не выгул без амуниции, а якобы племянница владельцев стаффа плохо закрыла калитку и он накинулся на человека с компаньйоном (годовалый боксёр на поводке). Стафф даже без ошейника, невменяемый. В общем мне было весело ( Тот пёс, наверное, свёта белого не видит, всё за заборм сидит и никто его не дрессирует, я так поняла. А хозяйка даже отцепно не позвонила извениться. Сказала, что ни за что она извеняться не будет и денег за моральный ущерб и лечение платить никто не будет. Зато врачи из больницы передали телефонограму в милицию и её хорошо пугнули. Собаки теперь не видно, а над калиткой появилась табличка о злой собаке.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...