Перейти до змісту

[Придбаю] Бітономішалку б/у


Set

Рекомендовані повідомлення

Придбаю Бітономішалку б/у для малого будівництва, розгляну любі пропозиції. Пишем в приват.

Skype: Set187

ICQ: 482222533

тел. нуль 66 94сім0два99 Юра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купи краще нову і не мучся в пошуках. Сам недавно купив. Вибирав довго. Зупинився на Лімекс (Угорщина зається). Вони трошки дорожчі, но кажуть кращі. (можу підказати де продають їх - 2 точки в луцьку знайшов)

А то купиш бу, а вона може бути і зі зношеним кільцем (те що навколо баку), і шестерня, і мотор підгорілий і т.д..

Одним словом, якщо не дуже розумієшся в ній то, як на мене, можна і погану купити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна порада, ну тоді орінтуй, думаю краще відписати тут, буде і іншим на замітку, не забудь за ціну звичайнож!Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми, після пошуків позичити/взяти в оренду, також дійшли до покупки нової.

Правда, давніше це було. Купували в магазині "Інструмент" пр-т Волі, 27.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна порада, ну тоді орінтуй, думаю краще відписати тут, буде і іншим на замітку, не забудь за ціну звичайнож!Дякую.

ця про яку писав - є на варшавському базарі (як іти до до слона від ТАМ-ТАМа, там де починається будівельний ряд) 2300 коштує менші, і 2500 вроді більші. Меншої тобі вистачить. Тел до власника/продавця 050 788 4444

Є ще перед мостом на ковельській (як їхати в сторону ринку з львівської) - ввечері світиться синім і оранжевим. Домотехніка - здається так називається. Ном. тел. і їх сайт можу в понеділок дати.

Ці Лімекси я писав що угорські, але то я мабуть перепутав - здається вони хорватські. Там лопасті надійно прикручені і сам барабан не продовгастий (як в популярних базарних), а кругліший..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, ціна досить приваблива, а то зараз як раз затіяв будівництво, і брати на прокат, не має, сенсу, бо роблю тоді коли є час, а ціна б/у. до 2000 грн. бачив, тому думаю вже завтра туди завітаю, принаймні на ковельсбкій, ще правда трошки по гуглю, на рахунок, на що варто звертати увагу, при покупці і тд. Але все одно дякую, врятував мене від марної трати коштів !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці Лімекси я писав що угорські, але то я мабуть перепутав - здається вони хорватські. Там лопасті надійно прикручені і сам барабан не продовгастий (як в популярних базарних), а кругліший..

Підтверджую, юзав.

Також зубчатий вінець у них з хорошого чавуну і зуби з великим кроком, в зачеплення з шестернею двигуна заходить відмінно.

Бовтає на 5+.

Головне не забувати кожен раз добре помити після використання.

Склад\гаражик у них також був на Володимирській в кооперативі поблизу "Золотого яблука" (сторож в курсі:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Склад\гаражик у них також був на Володимирській в кооперативі поблизу "Золотого яблука"

Ага. тільки там монтьор сказав ціну більшу ніж в магазині))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ця про яку писав - є на варшавському базарі (як іти до до слона від ТАМ-ТАМа, там де починається будівельний ряд) 2300 коштує менші, і 2500 вроді більші. Меншої тобі вистачить. Тел до власника/продавця 050 788 4444" - мой знакомый там тоже покупал, всё рассказали, выписали гарантию, остался очень доволен (сказал, что продавец не просто "втюхал" товар как сейчас почти везде бывает, а реально внятно и хорошо объяснил).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...