Перейти до змісту

Потрібно пройти комп'ютерну практику.


Дмитро Кінах

Рекомендовані повідомлення

Шукаю організацію де можна пройти комп'ютерну практику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По компфірмам ходив? Картріджи позаправляти повчитися ітп. самостійно найди телефони та позвони - на візор наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По компфірмам ходив? Картріджи позаправляти повчитися ітп. самостійно найди телефони та позвони - на візор наприклад.

справа в тому, що хочу пройти практику не ходивши на неї. я сам не з Луцька і тому на літо потрібно їхати в село. а завтра останній екзамен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во народ пішов хочуть "рыбку съесть и на ... сесть" , а потім буде тема шукаю роботу в сфері ІТ.

P.S Сорі за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Директорам фірм особо пофігу з приводу практикантів - чи ходять вони на неї чи ні. Як варіант - домовитись, наприклад, пройти її за день. Там, почистити десяток системних блоків, відпі__расити ваткою зі спіртіком клави, сістємніки і тп. Або пляшку коньяку занести тому ж таки директору, як це було на моїй роботі пару років назад. Я того практиканта навіть не бачив, хоча казали що буде мені допомагати робити чорнову роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во народ пішов хочуть "рыбку съесть и на ... сесть" , а потім буде тема шукаю роботу в сфері ІТ.

P.S Сорі за офтоп

блін...я ж тобі кажу що в село треба їхати. що ти мені пропонуєш ? два тижні жити в Луцьку щоб пройти практику а в дома хай батькі самі будуть? вони і так рідко коли мене бачать...а тут ще й практика. Могорич поставлю...не питання.

Директорам фірм особо пофігу з приводу практикантів - чи ходять вони на неї чи ні. Як варіант - домовитись, наприклад, пройти її за день. Там, почистити десяток системних блоків, відпі__расити ваткою зі спіртіком клави, сістємніки і тп. Або пляшку коньяку занести тому ж таки директору, як це було на моїй роботі пару років назад. Я того практиканта навіть не бачив, хоча казали що буде мені допомагати робити чорнову роботу.

ось саме це і цікавить...винагорода буде. не питання...просто потрібно пройти її і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Директорам фірм особо пофігу з приводу практикантів - чи ходять вони на неї чи ні.

фігасє пофігу... буде числитись на практиці а в цей час найдуть дето з передозом або зловлять на злочині... буде тобі пофігу...

такі фокуси робимо звичайно але лише знайомим, ібо з сучасними студентами можна потім біди набратися надовго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Директорам фірм особо пофігу з приводу практикантів - чи ходять вони на неї чи ні.

фігасє пофігу... буде числитись на практиці а в цей час найдуть дето з передозом або зловлять на злочині... буде тобі пофігу...

такі фокуси робимо звичайно але лише знайомим, ібо з сучасними студентами можна потім біди набратися надовго

не п'ю зовсім....не курю і не пробував..не колюсь...і взагалі веду здоровий спосіб життя.

навіщо мені шукати проблеми на свою голову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Кінах, мля.. Навіть коли в робочий час працівник відпрошується з роботи - його керівник несе відповідальність за всіх своїх працівників. І упаси Господь, якщо із тим працівником щось трапиться (під машину попаде, цеглина на голову впаде), керівника будуть судити, бо він несе відповідальність за кожного із своїх працівників в робочий час!!!! Будь мужиком - пройди практику - може навчать тебе чогось путнього.

Ато з дитинства вчаться від роботи увілювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Кінах, мля.. Навіть коли в робочий час працівник відпрошується з роботи - його керівник несе відповідальність за всіх своїх працівників. І упаси Господь, якщо із тим працівником щось трапиться (під машину попаде, цеглина на голову впаде), керівника будуть судити, бо він несе відповідальність за кожного із своїх працівників в робочий час!!!! Будь мужиком - пройди практику - може навчать тебе чогось путнього.

Ато з дитинства вчаться від роботи увілювати.

та не проблема якби я жив в Луцьку...якби я увілював від роботи то не їздивби в Харків на співбесіду.....не можу пройти із-за обставин, які описані вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі пишуть причини, по яким це не можуть зробити.

Читай приватні повідомлення, тобі там уже десь писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Кінах, навчальна практика - це обов"язковий елемент навчального процесу, такий як відвідування лекцій і практичних занять, здача екзаменів.

А з такими агрументами:

в село треба їхати. що ти мені пропонуєш ? два тижні жити в Луцьку щоб пройти практику а в дома хай батькі самі будуть? вони і так рідко коли мене бачать...

треба було взагалі на навчання не їхати, а жити в селі з батьками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Кінах, навчальна практика - це обов"язковий елемент навчального процесу, такий як відвідування лекцій і практичних занять, здача екзаменів.

А з такими агрументами:

в село треба їхати. що ти мені пропонуєш ? два тижні жити в Луцьку щоб пройти практику а в дома хай батькі самі будуть? вони і так рідко коли мене бачать...

треба було взагалі на навчання не їхати, а жити в селі з батьками

тримай свою думку при собі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримай свою думку при собі.....

Не тобі, з незавершеною освітою, вказувати мені що робити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримай свою думку при собі.....

Не тобі, з незавершеною освітою, вказувати мені що робити ;)

тоді і Ви мені не вказуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найдуть дето з передозом або зловлять на злочині

Я не юрист, але осмілюсь висловити сумнів. Якщо отримає травму - так, буде вважатись травмою пов"язаною з виробничим процесом. Але передоз/злочин... поясни? Якщо практикант повнолітній, то яким чином директор несе відповідальність? Який зв"язок?

Як варіант - можна оформити всі папери заднім числом - по закінченню практики, пересвідчившись що з практикантом все гаразд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо комусь щось пояснювати ?... тобі... батькам... слідчому...

логічніше не робити дурниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Кінах, навчальна практика - це обов"язковий елемент навчального процесу, такий як відвідування лекцій і практичних занять, здача екзаменів.

у нас єто обычно уборка територии политеха или поклейка обоев

это как СовьетскаяАрмия - халявная рабочая сила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо комусь щось пояснювати ?... тобі... батькам... слідчому... логічніше не робити дурниць.

Зрозуміло, ти мені нічого не винен, але можна було б сказавши "А" сказати і "Бе". Перестраховка така перестраховка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Кінах, навчальна практика - це обов"язковий елемент навчального процесу, такий як відвідування лекцій і практичних занять, здача екзаменів.

А з такими агрументами:

в село треба їхати. що ти мені пропонуєш ? два тижні жити в Луцьку щоб пройти практику а в дома хай батькі самі будуть? вони і так рідко коли мене бачать...

треба було взагалі на навчання не їхати, а жити в селі з батьками

Можна питання? А ви знаєте одне одного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Кінах, навчальна практика - це обов"язковий елемент навчального процесу, такий як відвідування лекцій і практичних занять, здача екзаменів.

А з такими агрументами:

в село треба їхати. що ти мені пропонуєш ? два тижні жити в Луцьку щоб пройти практику а в дома хай батькі самі будуть? вони і так рідко коли мене бачать...

треба було взагалі на навчання не їхати, а жити в селі з батьками

Можна питання? А ви знаєте одне одного?

ні . з чого ви це взяли ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...