Перейти до змісту

4 Міцних Горішка :) Будете дивитися?


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Дуже страшна Екранка (ТС) !!! (Широкоформатний)

за годин 2 - 2.5 закачається і ввечері виложу - кому цікаво!

Але попереджаю - якість - страшнюча. (чому качаю? - попросили)

для себе качаю Мультики та кіно в HD-DVD-RIP :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет не надо, если смотреть ТС-ку то только нормальную где можно что-то даже розглядеть, а такую страшнющую не надо...... бум лутше ждать ДВД или нормальную пиратку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен... зачем портить представление о картине плохим качеством... +"пешеходами" по экрану, а ещё этот ужасный звук... Лучше дождаться ДВД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті !!! :P

тему закрити можна.

не заливатиму - глянув 5 сек - поняв Г*:%о !!

Фільм класний - якість така :)

ну кому дууже вже то стукайте в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді щось воно завелике для поканої якості!... Женя в тебе точно те ж саме ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та залийте ви фільм! хто не хоче- хай не дивиться, як діти... Zheny@, заливай, я так відчуваю що хорошу якість побачим дуууже не скоро, і не така вже вона "жутка", як про неї говорять(єкранка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароче Zheny@, лей такой как есть, вдруг вообще потом за него забуду и не посмотрю, а так хоть что-то, с меня респект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок.

значить так!!!!!!!

За ніч повинно скачатися Super TS - Proper.

судячи зі скрінів - НАБАГАТО краще того що я маю зараз. тому заллю

завтра ввечері

Без образ народ - я за ВАС !!!

особисто я буду чекати DVD-Rip але якщо остання версія буде нормальною- то й гляну - чим чорт не жартує ;)

А ось і скріни того що має скачатися за ніч.

Терпимо ;) !!!

post-118-1183401336.jpg

post-118-1183401342.jpg

post-118-1183401348.jpg

post-118-1183401355.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Artem-87 - ;)

от ви всі нетерплячі - кажу ж- качається ;)

буде - викладу.я не жадібний !!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@- діло не в жадібності- маєш- викладуй, всі плюси твої, а ті гурмани DVD-RIP нехай подавляться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж гурман DVD-Rip :D

просто подивитися кортить. справді.

я й DVD-Rip качати буду - але вже в колекцію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допустим компания Guinness потратила на разработку нового пива 50 млн евро, но у нас пока не продают.. зато можно найти в поллитровых банках то, что кому-то удалось зачерпнуть из писсуара того далекого буржуйского паба, где продают новое пиво. разумеется можно попробовать как есть - вдруг понравится. можно отфильтровать - вдруг еще больше понравится :D а можно чуть подождать пока само пиво появится у нас, если не разливное, то хоть бутылочное и нормально насладиться. это к вопросу о гурманах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допустим компания Guinness потратила на разработку нового пива 50 млн евро, но у нас пока не продают.. зато можно найти в поллитровых банках то, что кому-то удалось зачерпнуть из писсуара того далекого буржуйского паба, где продают новое пиво. разумеется можно попробовать как есть - вдруг понравится. можно отфильтровать - вдруг еще больше понравится :D а можно чуть подождать пока само пиво появится у нас, если не разливное, то хоть бутылочное и нормально насладиться. это к вопросу о гурманах.

:D:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...