Перейти до змісту

Подарю 500 долярів на аукцион


la2xaoc

Рекомендовані повідомлення

Скандинавский аукцион зиклер, тут можно в них купити класні речі за копейкі, людей там багато, то може повезе і виграєте ставку.

Якщо ви зареєструєтесь по моїй силці http://leoiron.zeekler.com/splash/ то отримуєтете 500 подарчиних фішек які рівні 500$, а якщо не по моїй силці то лише 25 фішек.

Ставити ставку подаричними фішками можно лише там де пише Free Bids( або намальований смайлик), якщо там позначається (%) - то це за реальні гроші куплені фішки і ними лише можно робити ставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купи за тi 500 фiшок буквар

:0166:

Чувак рефералів видимо збирає...

я рефералів не збираю, вам роботу не пропоную, просто роблю добро вам, те що я вам роздам ці фішки від цього я не зароблю а ви можете задаром щось виграти. Для рефералів у мене зовсім інше зикревордс, але мені там реферали не потрібні бо від них толку мені не буде, я і так непогано зароблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І невже прям як зарегаюсь по твоїй ссилці, одразу 500$ дадуть на аукціон? :D З таким успіхом через 10 хв я собі "жигулі" куплю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І невже прям як зарегаюсь по твоїй ссилці, одразу 500$ дадуть на аукціон? :D З таким успіхом через 10 хв я собі "жигулі" куплю :D

читай уважніше, 500 фишек отримуєш для ігри, якї купити можно за 500 долярів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...