Перейти до змісту

Рибалка в с. Мосор


sasha0240

Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога, буду вдячний. Суть питання наступна, є ставок в селі Старий Мосор власник Василь (050 648-23-03) даний телефон був активний до недавнього часу, можливо хтось має новий номер, подільться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офф.,а як там зараз рибалка?Ловиться щось,які ціни?Сам туди хочу поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.active.lviv.ua/topic-t931.html детальніший опис можна знайти тут

Досить непоганий ставок, не спускався, є хатинки і бесідки, територія для відпочинку чудова, можна орендувати лодку 10грн\добу, є карпові місця вони дорощі минулого року були по 100грн, щука 30грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде оффтопа:

что-то я не понимаю, вам рыбки хочется или важен сам процесс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, ті хто був "На ставі є 4 лодки...", ну нехай ще +1 своя, "трава там всюди icon_sad.gif". Є шанси залишитись без лодки і травичку витягувати з берега...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде оффтопа:

что-то я не понимаю, вам рыбки хочется или важен сам процесс?

І першу, і друге, і третє + шашлик під огірочок і помідорчік, Земан, природа, птічкі поют, побалакать з друзями - ЛЯПОТА...

Шкода, що в правилах заборонено :bayan: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там до цього ставляться лояльно, головне щоб вів себе по людськи. А телефону робочого, я так розумію, немає? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там до цього ставляться лояльно, головне щоб вів себе по людськи. А телефону робочого, я так розумію, немає? :(

Нажаль, немає. Я вже до своїх рибаків дзвонив, пока німа. Але цепочка запустилась. Якщо щось, дам знати обов"язково

Дуже цікавить питання наступного змісту: якщо в лодку всі не влізуть, з берега там реально закинути донку, пружину, поплавок, спінінгом пройтися???

А то мене, і не тільки, збила з пантелику фраза "трава там всюди icon_sad.gif".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїжаємо сьгодні вечері на три дні. Хотілося б звичайно попередньо зізвонитися, але якщо небуде телефону то взнаю на місці.

P.S.Не думаю що там зараз взагалі неможна ловити =)

При купівлі квитка на карпа надаються місця для його вилову з берега, там менше зілля.

А взагалі там великий ставок є різні місця, при приїзді охорона розповість більш доступно і порадить куди краще стати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не важко,напишіть детальний звіт по приїзді.Ціни,дорога,кльов і т.д..Думаю багатьом буде цікавою інфа.Наперед вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо свій номер тел. в ПП скину, ввечері можна вийти на контакт, щоб взнати усю вичерпну інфу безпосередньо з місця "собитій"??? пліззз???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не важко,напишіть детальний звіт по приїзді.Ціни,дорога,кльов і т.д..Думаю багатьом буде цікавою інфа.Наперед вдячний.

Потрібно буде домовитись про ціну питаня з Василем (скільки проставить зацікавленої рідини за рекламу :_07: )

Жартую! по приїзді(якщо незабуду) обов'язково напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звіт як і обіцяв. Пробули ми 2 суток, улов невеликий, але чесно кажучи ми їхали більше відпочивати :_07: , компанія в нас була весела і розказувати можна багато, але це окрема тема. Перейду до цифр: ціна питання лодка-10грн/добу, щука-30грн/добу, карась-50грн/добу, домики були заняті і про ціну ми не питали. Є телефон до сторожів

0501948823

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звіт як і обіцяв. Пробули ми 2 суток, улов невеликий, але чесно кажучи ми їхали більше відпочивати :_07: , компанія в нас була весела і розказувати можна багато, але це окрема тема. Перейду до цифр: ціна питання лодка-10грн/добу, щука-30грн/добу, карась-50грн/добу, домики були заняті і про ціну ми не питали. Є телефон до сторожів

0501948823

sasha0240, уявляю в якому стані твоє здоровлячко, ви ж були там більш як 2 суток?!?! Я від однієї ночі в Линові ще відхожу :0085::0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звіт як і обіцяв. Пробули ми 2 суток, улов невеликий, але чесно кажучи ми їхали більше відпочивати :_07: , компанія в нас була весела і розказувати можна багато, але це окрема тема. Перейду до цифр: ціна питання лодка-10грн/добу, щука-30грн/добу, карась-50грн/добу, домики були заняті і про ціну ми не питали. Є телефон до сторожів

0501948823

sasha0240, уявляю в якому стані твоє здоровлячко, ви ж були там більш як 2 суток?!?! Я від однієї ночі в Линові ще відхожу :0085::0091:

після такого відпочинку ми ще відпочивали 2 дні :0015: ,

А рибаків багато було?Казали,там карп'ятники місця всі займають.

там великий ставок, тож заняти всі місця майже неможливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Сьогодні був -- нічого видающогося, 10 щучок, найбільші з яких і до 300 грам не дотягували. Зі слів сторожа то така там щука і ловиться. Платили 20 грн. за пів дня, це за спінінг, і 10 грн. за човен. З човнів безкінця треба воду вичерпувати.

З.І. тему можна було б переіменувати в просто "Мосор".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...