Перейти до змісту

ПРОДАМ IPHONE 3G 8 GB


robertoO07

Рекомендовані повідомлення

продам яблофон 3дж 8гб, задня кришка 5, екран на 5-, є невеличка подряпина в низу екрана, сколів і тріщин немає. комплект: сам апарат , кабель зарядки. ціна 1350 грн.

post-17159-0-16584400-1337284989_thumb.j

post-17159-0-00870100-1337285035_thumb.j

post-17159-0-30274300-1337285102_thumb.j

post-17159-0-37320800-1337285129_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам яблофон 3дж 8гб, задня кришка 5, екран на 5-, є невеличка подряпина в низу екрана, сколів і тріщин немає. комплект: сам апарат , кабель зарядки. ціна 1350 грн.

post-17159-0-16584400-1337284989_thumb.j

post-17159-0-00870100-1337285035_thumb.j

post-17159-0-30274300-1337285102_thumb.j

post-17159-0-37320800-1337285129_thumb.j

актуально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

актуально? где можно глянуть?

Прошит? Какая iOS?

актуально, ios- 3.1.3(7E18)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

актуально? где можно глянуть?

Прошит? Какая iOS?

актуально, ios- 3.1.3(7E18)

підтримаю продаця якщо прошива під 5.0 то для 3gвона бомба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

продавець не адекватний, людина хоче купити телефон, а він, я там потім їду туда в нас не вийде зустрітися... я в шоці, я не впевнений шо в нього його ХТОСЬ купить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продавець не адекватний, людина хоче купити телефон, а він, я там потім їду туда в нас не вийде зустрітися... я в шоці, я не впевнений шо в нього його ХТОСЬ купить

не адекват це ти! домовились зустрітись, питаю: коли? каже: буду в дві години бо не в Луцьку. відповідаю:я теж не з Луцька проте приїхав завчасно , дзвоню в 2 години,каже: я казав не в в дві а після двох, я: добре, коли саме? він: в дві години в мене автобус то я буду десь в чотири, я пояснюю що буду їхати з Луцька, він каже:добре я буду.

Без двадцяти чотири дзвоню щоб домовитись де зустрітись,каже: я буду через півтори години.!!?? кажу що не можу стільки чекати бо зі мною дитина 2-х річна, відповідає:то я прийшлю друга він забере! пояснюю: це недешева річ потрібно самому дивитись що купуєш. а він бовкнув щось типа: я передзвоню пізніше!

пізніше Я ! набирав два рази,один раз він не брав слухавку, другий раз збив. відправив смс, реакції нуль.

зате бач тут швиденько появився і давай ср..ти!!! а особисто сказати що , страшно?

шановні бордівці не майте з цією людиною за ніком --- bablo :mdr:

ніякого діла,недаекватний,не серйозний,не відповідальний за слова!!!!

два дня як зареєстрований а вже тут людей неадекватами називає :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продавець не адекватний, людина хоче купити телефон, а він, я там потім їду туда в нас не вийде зустрітися... я в шоці, я не впевнений шо в нього його ХТОСЬ купить

не адекват це ти! домовились зустрітись, питаю: коли? каже: буду в дві години бо не в Луцьку. відповідаю:я теж не з Луцька проте приїхав завчасно , дзвоню в 2 години,каже: я казав не в в дві а після двох, я: добре, коли саме? він: в дві години в мене автобус то я буду десь в чотири, я пояснюю що буду їхати з Луцька, він каже:добре я буду.

Без двадцяти чотири дзвоню щоб домовитись де зустрітись,каже: я буду через півтори години.!!?? кажу що не можу стільки чекати бо зі мною дитина 2-х річна, відповідає:то я прийшлю друга він забере! пояснюю: це недешева річ потрібно самому дивитись що купуєш. а він бовкнув щось типа: я передзвоню пізніше!

пізніше Я ! набирав два рази,один раз він не брав слухавку, другий раз збив. відправив смс, реакції нуль.

зате бач тут швиденько появився і давай ср..ти!!! а особисто сказати що , страшно?

шановні бордівці не майте з цією людиною за ніком --- bablo :mdr:

ніякого діла,недаекватний,не серйозний,не відповідальний за слова!!!!

два дня як зареєстрований а вже тут людей неадекватами називає :0152:

проблемка в тому що я до вас телефонував 4 рази і ви не в одному дзвінку не сказали, що там тріщина спереду, тільки в останньому коли я вже вирішив шукати іншого телефона і знайшов. Я вам сказав якщо буду його брати я вам наберу значит висновок ви так хотіли його продавати як і я купляти після того як взнав шо там тріщина, я бачу тут люди також ставили в резерв його і ніхто не забрав.

У вашому інфо. написано "є невеличка подряпина в низу екрана, сколів і тріщин немає", після вашого дзвінка останнього я взнав шо там ТРІЩИНА зверху екрану , я передумав його брати тоді в чому проблема?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bablo чи як там тебе, ти читати вмієш, чи в тебе роздвоєння особистості? перечитай свої пости,шо ти там наплів!!! Проблема в тому що коли ти хотів купляти то наярював по 20 раз на день, а потім передумав,то просто зіскочив,і перше - обдурив сказавши що передзвониш, друге-не брав слухавку і всіляко ігнорував, і третє-саме нагле, почав на борді ображати і обзивати неадекватами лише через те що сам передумав купувати телефон!!!

і це все замість того щоб вибачитись і сказати це все особисто!

так що я думаю ти тут ненадовго, такі "екземпляри" на борді довго не "живуть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви будете так себе вести, то у вас ніхто не буде нічого купувати, чи продавати вам.Можна ж вмясняти деталі в приваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як вести? я дав відповідь на образу,і все!

в наслідок "допомоги" малого , з"явилась маленька тріщинка, на роботу не впливає

post-17159-0-78920700-1345557485_thumb.j

post-17159-0-85703400-1345557514_thumb.j

post-17159-0-93712800-1345557543_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...