Перейти до змісту

Де можна купити надувні кульки


spqr

Рекомендовані повідомлення

Максимально великі,з грубшої гуми щоб не лопали від дотику,а то діти лякаються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

агент ЦРУ шукає кульки....дуже схоже на конспірацію....

p.s. На варшавському, під навісом, де продають зошити і інше барахло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У таких точках продають звичайні кульки,які під час надування можуть лопнути,а мені потрібні ВЕЛИКІ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) "великі" - це які? люди користуються одиницями вімірювань ;) А то ми зара не розберемося - ті великі, ці маленькі...

..."звичайні кульки,які під час надування можуть лопнути,а мені потрібні ВЕЛИКІ" :) тут щось типу "так хочу їсти, що нема де переночувати..." :)

Лопають всі! Здуру можна й автошину лопнути ;)

Великі - це ж не означає "міцні". Вони просто роздуваються до більшого розміру, а товщина латексу в надутої кульки в результаті майже однакова.

Якщо справа дійсно в дітях (а не в лунеризмі, наприклад ;) ), що вони не можуть не лопати кульки, то можу порадити просто недодувати кульку до "критичного" розтягу. :) Латекс буде ще товстий та міцний відносно.

Ну а якщо вже й так не підійде, то єдина порада - баскетбольні м'ячі... :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Великі - це ж не означає "міцні". Вони просто роздуваються до більшого розміру, а товщина латексу в надутої кульки в результаті майже однакова.

...можу порадити просто недодувати кульку до "критичного" розтягу. :) Латекс буде ще товстий та міцний відносно...

+1

Та й голка лопає кульку будь-якої товщини :)

Крім звичайних (які між собою теж трішки відрізняються в залежності від виробника), є кульки для упаковки подарунків (в мене по 15 грн. за штуку), вони трішки товстіші і більші (десь біля 50 см в діаметрі), а також є кулі-сюрпризи (біля 1 м.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писала тут про кульки.

Не великі (звичайні), але міцні)))

Надули перед першим січня.

Остання здулась (не лопнула!) в кінці квітня.

Купували в Фуршеті.

Приблизно 20 кульок = приблизно 20грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отакі post-6229-0-12320600-1337089277_thumb.jp post-6229-0-01681400-1337089287_thumb.jp міцні, великі є в магазині "Пан Коцький", що на Соборності, зліва від входу в "Талісман". Ціна ніби 1.50-2.00 грн. Надуваються при бажанні величезні. Не лопають, діти стрибають на них.

З часом тільки здуваються або викидаються в смітник, бо набридли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...