Перейти до змісту

[Опитування] Допоможіть визначитись з зовнішнім виглядом торта


reklamist

  

43 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Постала проблема у виборі найвдалішого виляду торта для рекламних матеріалів. Думки людей розділились діаметрально, одні вибирають одне, інші інше.

То й виникла в мене ідея звернутись до колективного розуму борди, щоб трошки прояснити критерії за якими споживачі вважають той чи інший торт більш смачним, натуральним, привабливішим, апетитнішим і т.д.

Отще який з представлених варіантів Ви вибюрали б першим щоб скуштувати або придбати?

torts.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мене, то зовнішній вигляд особливого значення не має (всі запропоновані варіанти мені підходять). Головне, щоб складники були свіжі, якісні та поменше харчових добавок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8й варіант для мене виглядає найнатуральніше (+ схожий на класичний медовик, який я люблю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мене, то зовнішній вигляд особливого значення не має

Головне, щоб складники були свіжі, якісні та поменше харчових добавок

От саме для того я й опитую щоб підказали який зовнішній вигляд торта справляє враження гарних складників та натуральності. А дивитись етикетку то вже третя справа, зараз основне питання стоїть в тому якого торта Ви взяли б щоб глянути на етикетку зі складниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От саме для того я й опитую щоб підказали який зовнішній вигляд торта справляє враження гарних складників та натуральності. А дивитись етикетку то вже третя справа, зараз основне питання стоїть в тому якого торта Ви взяли б щоб глянути на етикетку зі складниками.

Я перш ніж щось вибрати, всі етикетки перечитую :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розрізати не представляється можливим оскільки всі фото з інтернету в тому вигляді як є.

Це ніби приклади за допомогою яких пробуєм узнать пріорітети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а інших варіантів немає? ("у вас нєту другого глобуса...???" :D )

бо діло не в тому, що виглядає більш чи менш натурально.... всі зразки якісь буденні чи що... всі ці торти їжені-переїжені

а якби було щось, що рідко трапляється на прилавках - тоді б точно хазотілось скуштувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо діло не в тому, що виглядає більш чи менш натурально....

в тому й справа що я опитую саме по тій причині щоб визначити якому вигляду торту нададуть перевагу.

Тобто в рекламі використати зображення яке викличе максимум уваги (орієнтуватись не на красу картинки а на смаки споживачів)

Запропоновані для голосування торти вибрані таким чином щоб представити різні варіанти: шоколадні елементи, повністю покритий шоколадом, елементи з крему, нестандарт з бджолами, декор з інших субстанцій..., і серед тих варіантів обрати найоптимальніший.

пс: в мене склалось таке враження що перевагу надали тому який порізаний, і видно що в середині...

ппс: відносно пива на аватарі промашка вийшла, варто би було на момент опитування замінити на торт, щоб пиво не спотворювало результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тортов не ем, но мне, больше всего, понравился 06, он как бы "одомашненный", смотрел на 08, тоже похож на "домашний", но напоминает кирпич. Имхо, эстетичнее, вкуснее, на первый взляд - 06.

ЗЫ. 06 я бы попробовал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що можна голосувати тільки за один варіант. Бо я вибрала №2, 4, 9 - люблю, коли торт виглядає акуратно. З домашніми можлива поблажка, я сама не вмію гарно вирівняти боки. Але коли купую в магазині, а особливо коли вибираю в кав"ярні, щоб відрізали шматочок, обов"язково звертаю увагу на естетичний вигляд. Є такий бзік :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді:

01 - бо до чортиків цікаво з чого зоблені ті соти і бджоли

02 - виглядає стильно і цікаво, а , відповідно цікаво який смак

07 - вишня+шоколад_вершки= ну дуже вдале смакове поєднання (я думаю, що його вибрали не через те, що він в розрізі, а через поєднання компонетів - розріжте медовик - і то буде "не то")

03,06,08 - типові домашні торти, а відповідно цікавості не викликають - сенс куштувати те, що можна зробити вдома?

04,05,09 - ну ніби непогано, але не шота нє то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоден з запропонованих варіантів, не знаю як на смак, а на вигляд вони ніякі. В оформлювача тих тортів видно не вистачило фантазії, тому мазали і посипали їх всім, що траплялось під руку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...