Перейти до змісту

Рибалка в Хрінниках


LG2141

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора шановні колеги рибалки! Збираюсь на найблищих вихідни нарешті відкрити рибацький сезон а саме порибачити на Хрінниковському водосховищі отож в звязку зтим що я там навіть близько не проїжджав, виникло декілька питань :

- де там краще ловити на донку

- як туди краще доїхати

- у звязку з нерестом з чого і на яку кількість спорядження можна порибачити ..........

- і що там взагалі можна впіймати :-)

Ну і підкажіть аьтернативні варіанти де можна булоб порибачити на вихідних, десь в межах 70км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую цю тему, оскільки сам збираюсь поїхати на рибу, а куди - сам ще не рішив.

Буду дуже вдячний за інформацію про це водосховище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю про Хрінники, но зараз взагалі клює не дуже...( сьогодні потепліло, мо наладиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

товариші риболови сам не був, але друг їздив на ніч на рибалку на сома в Хрінники. зловили за ніч десь біля 15 сомиків по 1-1,5 кг на закідушкі, от і весь улов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 сомів - то погано?

Якщо людина ловить півторакілограмових сомів - погано!

А потім ми дивуємось, що у нас риби не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариші риболови сам не був, але друг їздив на ніч на рибалку на сома в Хрінники. зловили за ніч десь біля 15 сомиків по 1-1,5 кг на закідушкі, от і весь улов!

доброго дня.а де ловив?у водосховищі чи в річці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариші риболови сам не був, але друг їздив на ніч на рибалку на сома в Хрінники. зловили за ніч десь біля 15 сомиків по 1-1,5 кг на закідушкі, от і весь улов!

доброго дня.а де ловив?у водосховищі чи в річці?

на водосховищі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

вчора був з товаришем на базі УТМР. випливли десь о третій. за пів години виловлюю зубату на 1.5 кг. до вечора на двох 11 спортивних окунців.

Віталік впіймав перших риб на спінінг. відпочили толково. але треба брати щось від браконьерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...