Перейти до змісту

Знайшов по вул.рівненьскій гаманець з 4ма карточками


CTyDeHT

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні знайшов гаманець порваний і біля нього 4 карточки:

1.Приватбанківська VISA без імені власника

2. Приватбанківська ощадна електронна книжка (теж без імені)

3. Картка "наш-край" 0058209

4. нехай поки залишиться невідомою, знайдеться влсник-сам скаже яка була четверта.

сподіваюсь знайдеться власниця. телефонуйте 0508011164, поверну за велике дякую і сік)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певне місцева гопота "влупила" когось.Думаю по номеру картки Нашого Краю можна взнати власника(цю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходіть в наш ркай, купіть щось на ту карточку, там по ідеї має бути фаміля власника картки на чеку, так простіше шукати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого мені здається, що п.4 - якась іменна картка???

Якби написати ім"я - то, може б, хтось зі знайомих бордівців просто сказав власниці (яка може й не читає Борду)

Я, наприклад, коли щось гублю не розказую усім підряд яка я роззява)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі,номер гарячої лінії "Наш Край" - 8 800 501 41 80.

http://www.nashkraj.ua/ru/faq

Абось сюди запостити.Можливо дадуть відповідь,хоча сумніваюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, номер 4 не іменна, була б хоч одна іменна, я б знайшов думаю)а про наш край ідея непогана, буду десь проходити- забіжу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходіть у приватбанк (любе відділення), скажіть, що знайшли карточку таку-то, можливо власнику вона треба, як і все інше. Залиште свій номер їм, або хай зразу при вас подзвонять до власника. Зустрінетесь, все віддасте. І все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо власнику вона треба, як і все інше.

у них щас фича - выдавать "безымянные карты" = потерял - выдали другую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходіть в наш ркай, купіть щось на ту карточку, там по ідеї має бути фаміля власника картки на чеку, так простіше шукати

дык может не проканать, если попросят ввести пин - код карты при покупке, а если он ещё скажет, что карточка не его, а он просто её нашел, то уж точно никто дело с ним иметь не будет

один из вариантов, если конечно топстар решил просто помочь найти владельца, а не сбить с него бабло - занести карточки в какое нить отделение привата, ведь карточки являются собственностью банка, а не клиента... там уж точно найдут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходіть в наш ркай, купіть щось на ту карточку, там по ідеї має бути фаміля власника картки на чеку, так простіше шукати

дык может не проканать, если попросят ввести пин - код карты при покупке, а если он ещё скажет, что карточка не его, а он просто её нашел, то уж точно никто дело с ним иметь не будет

имелась ввиду

3. Картка "наш-край" 0058209

p.s.

а если всётаки

1.Приватбанківська VISA без імені власника

то если попросят ввести пин - смело вводить любой, если не подойдет - сказать "от блин, перепул какрты, одниж с вижу одинаковые, а на номер никто не смотрит"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Картка "наш-край" 0058209

я не слишком разбираюсь, может кто подправит, но карточка нашего края просто даёт возможность на скидки при покупке, сомневаюсь, что у них в базе есть много инфы по каждому клиенту, а вот приватбанковская, там только провести её через аппарат, и высветится инфа вплоть до фотографии ( при выдаче карточек они там фоткают клиента с ней в руках )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Картка "наш-край" 0058209

я не слишком разбираюсь, может кто подправит, но карточка нашего края просто даёт возможность на скидки при покупке, сомневаюсь, что у них в базе есть много инфы по каждому клиенту

Внизу чека пише:

Клієнт: Прізвище ім"я

В банку тобі ж теж всю біографію не розкажуть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внизу чека пише:

Клієнт: Прізвище ім"я

В банку тобі ж теж всю біографію не розкажуть)))

Топстартер решил вернуть карточки владельцу, а не узнать его биографию, что быстрее и проще? после посещения банка уже через пару минут знать, кому их отдать, или опять апать тот же топстарт на форумах, только с указанием имени и фамилии владельца?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в терміналі приматбанка вибрати опцію "поповнення картрахунку" і вбити номер картки - то він скаже вам ім"я та прізвище власника картки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох і розвели ви тут базар)

я занесу картки в приват, жаль тільки сочку мені халявного не попити)

я лише сподівався що знайду власницю тут)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я лише сподівався що знайду власницю тут)

Если узнаешь имя и фамилию по совету vampirich'a - думаю без труда нашёл бы человека в вк, одноклассниках или на фейсбуке, т.к. почти все студенты сейчас бывают в соц. сетях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занеси в ГорОтдел к следаку. Там тебе берёзовый "сок", для промыва почек дадут.

ЗЫ. Благими намерениями вымощена дорога в АД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та непевно не так соку хтів як соку попити із власницею карток )

от все вони знають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...