Перейти до змісту

Допоможіть оцінити ноут hp Compaq 615


igor_k

Рекомендовані повідомлення

Маю такий неробочий ноут, щось з мамкою... Стан ідеальний, ще навіть не всі плівки зірвані. Ремонтувати не хочу, можливо хтось придбає на запчастини. Бажано в зборі без дерибану, але не знаю цін таких речей. Можливо хтось підкаже за скільки його можна продати, або можливо хтось має бажання купити пишіть пропозиціїї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порахуй вартість ДВД, вінта, матриці, блоку живлення, батареї, проца,ОЗУ - і буде тобі ціна, решту віддай нуждаючім )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А діагноз "шось з мамою" хто ставив? Мо ремонт буде таки доцільнішим? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, ви б може всетаки звернулися до спеціалістів, а то у вас діагноз суперовий.

спробуйте до mix_forever чи до мене в ПМ. Якщо хочете все ж здати то можна і про ціну поговорити, але треба б побільше деталей про конфігурацію, а краще HP part# який знизу написаний (ну чи на коробці точно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детальніше про несправність: коли його вмикаєш, загоряються лампочки, блимає привід, вмикаєься кулер, але зображення немає. Він не падав. Помер він так, слухав музику, плеєр дограв плейліст, і він перейшов у "спящий" режим в якому пробув десь 6-8 годин і більше не проснувся.

Я його здавав в сервісний HP. Самі вони його не зробили, але сказав майстер, що десь, кудись до його знайомих завести то зроблять, я відмовився тому, що в мене є десктоп, і ноут леново, і сонька 2-3 і він мені на...рен не потрібен))). І ще він мені сказав, що його можна продати десь за 1300 на запчасті, або комусь щоб собі зробив. От я і цікавлюсь може він ксомусь потрібний.

ТС, ви б може всетаки звернулися до спеціалістів, а то у вас діагноз суперовий.

спробуйте до mix_forever чи до мене в ПМ. Якщо хочете все ж здати то можна і про ціну поговорити, але треба б побільше деталей про конфігурацію, а краще HP part# який знизу написаний (ну чи на коробці точно)

HP part# напишу ввечері, зараз на праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...