Перейти до змісту

Куплю послугу


vagus

Рекомендовані повідомлення

Куплю послугу заповнити та здати пенсійний звіт за 30грн. додаток 5, табл№1,і табл№2. 099 29О 81 2О пропозиція дійсна 30.03.2012 до 12.00год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У звіті може бути 1-2 рядки, що роботи на 5хв, а може 100-200, що на 5год. Тому ваша пропозиція навряд чи буде кому-небуть цікава! Краще налаштуйте бух.програму де все нормально формуватиметься!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У звіті може бути 1-2 рядки, що роботи на 5хв, а може 100-200, що на 5год. Тому ваша пропозиція навряд чи буде кому-небуть цікава! Краще налаштуйте бух.програму де все нормально формуватиметься!

дякую за пораду я Сам знаю що мені краще...! в звіті акурат 1-2 рядки.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звыт зробив за 3 хв і здав за 3 хв. 3тя група без найманих, невже так важко, а комусь за 30 грн іти кудись ... краще дома посижу каву попю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звыт зробив за 3 хв і здав за 3 хв. 3тя група без найманих, невже так важко, а комусь за 30 грн іти кудись ... краще дома посижу каву попю )

али ти і молодець.... тільки я не розумію звідки ти взяв що в мене 3-тя група без найманих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за допомогу. звіт здав сам(безкоштовно). ЗАКРИЙТЕ ТЕМУ до слідуючого звітного періоду в 2013р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...