Перейти до змісту

команда ГАЗИ!!!!


vanus

Кому вигідна проблема з газом?  

26 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь
post-169-1136981788.jpg

:horse:  :P  :P  :P  ;)  :P

<{POST_SNAPBACK}>

такий малюнок потрібно десь на сході показувати, а ми пАТРІОТИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что-то не видно вас, патриотов...

вылазете на поле когда капуста созрела, и жрете её.

а как закончится капуста, опять в нору.

ЗЫ хотя я тоже патриот, но понятие этого слова мне так и не понятно :P

:horse::P:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якими ти гарними словами кидаєшся, якщо ти патріот, то можу ти і по українськи писати будеш.....

З.І. Патріот - це людина , яка здатна на подвиги і жертви заради батьківщини і народу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в Японії, Китаю, Кореї і їм подібним країнам - це людина , яка здатна на подвиги і жертви заради батьківщини і народу!

А в нас це туго. Ох як туго. Хоча якщо удачно зацепити - то може щось і буде..ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Songoku:

в этих странах просто имеются культурные традиции, а не отдельно культура и отдельно традиции.

2 Orfey:

ничего нового мы не показали. люди уже тысячи лет собираются в толпы, горланят и машут палками - только бы не работать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю в нас на роботі бригади відпускали людей на мітинги, а самі відпрацьовували за них (було теке що залишались після роботи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а ми пАТРІОТИ!

А от не треба розписуватись за всіх!

"Патріотизм - останній аргумент негідників" - чув про таке?

А для тих що бажає здохнути за свою т.зв. "Батьківщину" - хочу сказати що здохне він в першу чергу за "дядю", кровососа з високого крісла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от вам таке скажу (тіпа дімам555, скаям)

Я буду в одних трусах ходити і один хліб їсти аби ота "зараза" кремлівська він нас відстала! Мені вже поперек горла стала наша братня спільна історія і все таке. Для нас все було трагічно. І не треба зараз наштовхувати один на одного. А комікам на цю тему треба в окрему тему писати! Не слід ображати граючись на чиємусь болю!

фор олл

Тут серйозний форум! І те що гумор чи сатиру застосовувати тут звичайно можна не слід перекручувати поняття, хизуватися, і перекручувати слова один одного! ЗАБАНЮ в разі необхідності. Давайте будем чемними і культурними!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в Японії, Китаю, Кореї і їм подібним країнам - це людина , яка здатна на подвиги і жертви заради батьківщини і народу!

А в нас це туго. Ох як туго. Хоча якщо удачно зацепити - то може щось і буде..ИМХО

<{POST_SNAPBACK}>

З патріотами які були здатні на героїчні вчинки в нас в Україні туго НІКОЛИ не було!

Слід історію читати!

"Як би ви вчились так як треба то й мудрість би була своя!" Т.Г.Шевченко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Songoku:

в этих странах просто имеются культурные традиции, а не отдельно культура и отдельно традиции.

2 Orfey:

ничего нового мы не показали. люди уже тысячи лет собираются в толпы, горланят и машут палками - только бы не работать.

<{POST_SNAPBACK}>

В нас все є!!!

Коли в Києві процвітала і культура і економіка ці країни бігали кочівникам і нападали на наші землі нищили наш нарід (це шо традиція така культурна)

В Лондоні на той час тільки фундаменти для замків з каменю починали закладати! Ми народ ВЕЛИКОЇ культури!

І те що нам 300 років Росія запроваджувала, викорінювала, викривляла ЗНАЧИТЬ треба полоти той бурян безкультуря і марнослівства який проліз у всі закутки нашого буття і навіть у нас на форумі через деяких наших нестриманих форумчан!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:jeer::jeer::jeer:

Морква на городi,

У саду бджола.

Жаба на болотi

Крила розвела.

Хоче полетiти,

Тихо каже "Ква!"

Але в небо взмити

Hе дає Москва.

Знають, знають хитрi

Клятi москалi

Те, що у повiтрi

Жаби - королi.

Що розкинув крила,

Мов зелений птах

Цiлий день парила б

Жаба в небесах.

Що могла б дiстати

Hавiть до зiрок,

Що створив лiтати

Жаб зелених бог.

Але щось тримае,

Тягне до трави.

Жаба точно знае -

То рука Москви.

В ней залiзнi пальцi,

Як кiльцем взяли.

I трима за яйця

Жабу москалi...

Кажуть, що не треба.

Кажуть: "Ти лайно".

Але смотрить в небо

Жаба все одно.

I хоча минають

Цi тяжки часи,

Досi заважають

Жабi руськi пси.

Годi, кляте стерво,

Золота Москва

Жаба ще не вмерла,

Жаба ще жива.

Жаба ще порине

В синю далечiнь,

Бо немає нинi

Краще жаб створiнь

Отак часом наші доморощені патріоти так пнуться і витріщають очі, що стають схожі на дану тварючку жабу.

А мораль? Працювати треба, а не звинувачувати в своїх проблемах москалів, чукчів, інопланетян, газомасонів чи ще когось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З патріотами які були здатні на героїчні вчинки в нас в Україні туго НІКОЛИ не було!

Я не кажу про колись, я про тепер. А колись Росія гарно розрулила Україною, першу хвилю Українці ж тримали, поки Росія чухала Ріпу як їх зупинити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І зараз є теж!

2sky Розтлумач но з чим тут повязане слова "жаба" а також "жаба ще не вмерла"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2vanus

Це є літературний прийом, називається алегорія. Ще давні байкарі висміювали негативні риси людей зображуючи їх в вигляді тварин.

А що тут мається на увазі? Здогадайся друже сам...

До речі мій нік пишеться не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інформації - сила, хто розбирається в ситуації, той не "здохне в першу чергу за "дядю"". Тепер важко комусь вірити, з телевізора суне купа брехні та напівправди, аж дивитися гидко (цікаво іноді глянути новини по ОРТ, останнім часом там такий гон, що мене аж тіпає від того). А ле нічого, ще ми молоді і колись може вони будуть залежати від нас, і тоді ми побачимо хто був правий. :jeer:

все це був ліричний відступ, головне кожен має робити свою справу, та тверезо дивитися на світ і все буде так як ви самі це зробите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбирайся чи не розбирайся, а коли тебе поставлять "під рушницю" і відправлять подихати, тебе питатись не будуть.

Як співає Янка Дягілєва (цитую по памяті):

...всех поведут на убой:

На от особый режим,

На то особый отдел,

На то особый резон

А взягалі по такому "кухонному" патріотизму добрячу Гашек пройшовся у Швейку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да

главное что бы каждый знал свое дело.

и активно выполнял поставленые цели.

будем работать - сделаем и на нашей улице празник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...