Перейти до змісту

де в Луцьку можна роздрукувати pdf у формі книжки?


Дмитро Кінах

Рекомендовані повідомлення

де в Луцьку можна роздрукувати pdf у формі книжки? тобто цікавить друк у вигляді брошуши із подальшим склеюванням або прошиванням в повноцінну книгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка релігія забороняє, наприклад, розпізнати її ABBYY Fine Reader 10 з експортом в Word?

І наступні дії - елементарно на будь-якому лазернику

цікавить друк у вигляді брошури із подальшим склеюванням або прошиванням в повноцінну книгу
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що будь де, де є принтер з двостороннім друком, а пдф чи док це не важливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де в Луцьку можна роздрукувати pdf у формі книжки? тобто цікавить друк у вигляді брошуши із подальшим склеюванням або прошиванням в повноцінну книгу.

Для того щоб роздрукувати PDF у вигляді книги потрібно Acrobat Reader і принтер.

А от щоб прошити потрібні прямі руки, знання.

Це можна зробити в друкарні на Винниченка 67 над Бізнес Інтернет Центром. Якщо до 200 сторінок то фальцування і зшивка скобами або твердий перепліт. Якщо більше то тільки твердий перепліт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут

Волі 6 - (приміщення Федерації Профспілок) - "Інтернет Телефон"

перший поверх

год роботи 10:00-19:00

тел. 72-16-11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі відповіді просто шокують....навіщо мені його експортувати в Ворд? що за нісенітниця...

в мене дома є лазерник, але він не друкує на дві сторони. книжка ж на 528 сторінок...мені набридне листки перекладати....

яка вартість такої послуги(друк усієї книжки з твердим переплетом) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі відповіді просто шокують....навіщо мені його експортувати в Ворд? що за нісенітниця...

в мене дома є лазерник, але він не друкує на дві сторони. книжка ж на 528 сторінок...мені набридне листки перекладати....

яка вартість такої послуги(друк усієї книжки з твердим переплетом) ?

Написала в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі відповіді просто шокують....навіщо мені його експортувати в Ворд? що за нісенітниця...

в мене дома є лазерник, але він не друкує на дві сторони. книжка ж на 528 сторінок...мені набридне листки перекладати....

а сначала чётные, перевернуть, а потом не чётные распичатать слабо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык вам надо непосредственно обращаться в издательства, тут цену никто не скажет точно, ибо она плавает очень некисло, в зависимости от множества нюансов: к-во экземпляров и страниц, тип печати, тип бумаги и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чьо пристали до чоловіка? Це ж важко:

1. Нагуглити і скачати FinePrint. Встановити його.

2. Ребутнутись.

3. Відкрити пдф-файл.

4. Нажати ctrl+p. Налаштувати файнпрінтовський прінтер, щоб картінкі не зжимало. Два рази нажати "ОК".

5. У файнпрінтовському вікні вибрати "Booklet" і в налаштуваннях вказати кількість аркушів в буклеті. Перевірити решту налаштувань.

6. Включити свій "лазерний прінтер". Вставити в лоток мінімум 132 аркуші.

7. Запустити друк. Після віддрукованої однієї сторони перекласти відповідно з підказкою та нажати ок. :)

8. Розділити ту пачку на буклети.

9. Степлєром їх зшити, попередньо лінії згину зовнішнього аркушу проклеївши прозорим скотчем.

10. Profit!

Ви прослухали монолог "Як я друкую книжки". :):0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

распичатать слабо?

слабо, наверное... :)

528 сторінок? звісно слабо..мені є чим зайнятись.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

распичатать слабо?

слабо, наверное... :)

ну извените,

русский пока не фторой государственный, так что простительно

распичатать слабо?

слабо, наверное... :)

528 сторінок? звісно слабо..мені є чим зайнятись.....

дык,

если у тебя есть дела поважнее тогда платишь деньги и "но проблем"

прочитав

мені набридне листки перекладати....

я думал ты собираешся посту печатать*

* для Георга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чьо пристали до чоловіка? Це ж важко:

1. Нагуглити і скачати FinePrint. Встановити його.

2. Ребутнутись.

3. Відкрити пдф-файл.

4. Нажати ctrl+p. Налаштувати файнпрінтовський прінтер, щоб картінкі не зжимало. Два рази нажати "ОК".

5. У файнпрінтовському вікні вибрати "Booklet" і в налаштуваннях вказати кількість аркушів в буклеті. Перевірити решту налаштувань.

6. Включити свій "лазерний прінтер". Вставити в лоток мінімум 132 аркуші.

7. Запустити друк. Після віддрукованої однієї сторони перекласти відповідно з підказкою та нажати ок. :)

8. Розділити ту пачку на буклети.

9. Степлєром їх зшити, попередньо лінії згину зовнішнього аркушу проклеївши прозорим скотчем.

10. Profit!

Ви прослухали монолог "Як я друкую книжки". :):0011:

дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу все зробити, якщо тема ще актуальна? В подарунок для свого брата я підготовив книгу на 300 листів, можу викласти фото процесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...