Перейти до змісту

продам авто Opel Omega


Stanislaw

Рекомендовані повідомлення

продам авто Opel Omega http://auto.ria.ua/uk/auto_opel_omega_7333018.html 9700$ торг.

Свіжо пригнана з німечини , тільки зареєстрована 20.03.2012 ! без пробігу по Україні.

  • Колір кузова: Серебряный
  • Пальне: Бензин .
  • Об’єм двигуна: 2.00 л.
  • Коробка: Ручная / Механика
  • Привід: Задний
  • Дверей: 4
  • Пробіг: 89 тис.км
  • Безпека: ABS, Іммобілайзер, Подушка безпеки (Airbag), Центральний замок;
  • Комфорт: Бортовий комп'ютер, Електропакет, Електросклопiдйомники, Клiмат контроль, Кондиціонер, Мультируль, Підігрів дзеркал, Підсилювач руля;
  • Мультимедіа: CD, Акустика, Магнітола;
  • Інше: Дерево, Фаркоп;
  • Стан: Не бита, Не фарбований, Сервісна книжка;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

9000$ + торг

дорого!

як би 7тис. то можна було б вже про щось говорити!

тим паче я так зрозумів вона без першої реєстрації в даї?

по 7 тис купляйте на базарі , ті омегі які вже по 5 років на україні ,машина відповідає своїй ціні + торг ніхто не відміняв.

це шутка про реєстрацію? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9000$ + торг

дорого!

як би 7тис. то можна було б вже про щось говорити!

тим паче я так зрозумів вона без першої реєстрації в даї?

по 7 тис купляйте на базарі , ті омегі які вже по 5 років на україні ,машина відповідає своїй ціні + торг ніхто не відміняв.

це шутка про реєстрацію? :0155:

Вобще то не всерівно де пробіг?, якщо тако подумати то пробіг ті, що їздили у нас і ті шо закордоном то ж однакові майже, чи ви це аргументуєте тим, що може закордоном люди менше їздять і гроблять машини? Якраз таки навпаки їздять там набагато більше і не дивляться за машинами бо вони дешеві, а в Україні через космічні ціни власники авто до своїх залізних конів набагато краще ставляться, бо купили їх за такі гроші в бариг, що за кордоном могли купити 4-ри штуки. А на рахунок реєстрації то вибачаюсь не побачив, що номера білі!

І добре якщо вже так хвалете машину і кажете що вона варта ціни 72540грн :0016: то ви згідні завести машину на сто яке скаже вам сам покупець?

по переше ви взагалі були закордоном і бачіли які дороги там і в нас ???

по друге машина проїхала близько 90 тис км . є сервісна книжка

по третє машина в дуже хорошому стані ( видно по фото)

по четверте ви на базар давно ходили ? сходіть гляньте ціни.

по пяте вас її ніхто не заставляє купувати , на кожен товар є свій покупець.

приклади http://auto.ria.ua/u...ga_6864020.html http://auto.ria.ua/u...ga_8516609.html гляньте пробіг цих машин , і не відомо скільки вже років вони на україні ., чогось стараються купити свіжопригнану машина ,а не 5 років яка вже на україні.

шо ви думаєте я з неба взяв цих 72 тис грн ???

порахуєте самі

машина + доставка + розборка,зборка + документи + довідкі ,рахункі + облік + т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по переше ви взагалі були закордоном і бачіли які дороги там і в нас ???

по друге машина проїхала близько 90 тис км . є сервісна книжка

по третє машина в дуже хорошому стані ( видно по фото)

по четверте ви на базар давно ходили ? сходіть гляньте ціни.

по пяте вас її ніхто не заставляє купувати , на кожен товар є свій покупець.

приклади http://auto.ria.ua/u...ga_6864020.html http://auto.ria.ua/u...ga_8516609.html гляньте пробіг цих машин , і не відомо скільки вже років вони на україні ., чогось стараються купити свіжопригнану машина ,а не 5 років яка вже на україні.

шо ви думаєте я з неба взяв цих 72 тис грн ???

порахуєте самі

машина + доставка + розборка,зборка + документи + довідкі ,рахункі + облік + т.д

ви б її за 300 доларів навару собі ніколи б ї не везли і не мучилися б з оформленням, тому нетреба тут бути перед луцькою аудиторією в якості вушного лапшиста, це одне, а друге я ще раз вас запитую ви згодні завести машину на сто яке скаже беспосередньо покупець ?????

таку машину за 300 доларів навару ніхто не буде вести мінімум 800 ...

а в даному випадку ця машина іде в мінус мені!

так на любе СТО згоден завести за ваш рахунок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по переше ви взагалі були закордоном і бачіли які дороги там і в нас ???

по друге машина проїхала близько 90 тис км . є сервісна книжка

по третє машина в дуже хорошому стані ( видно по фото)

по четверте ви на базар давно ходили ? сходіть гляньте ціни.

по пяте вас її ніхто не заставляє купувати , на кожен товар є свій покупець.

приклади http://auto.ria.ua/u...ga_6864020.html http://auto.ria.ua/u...ga_8516609.html гляньте пробіг цих машин , і не відомо скільки вже років вони на україні ., чогось стараються купити свіжопригнану машина ,а не 5 років яка вже на україні.

шо ви думаєте я з неба взяв цих 72 тис грн ???

порахуєте самі

машина + доставка + розборка,зборка + документи + довідкі ,рахункі + облік + т.д

ви б її за 300 доларів навару собі ніколи б ї не везли і не мучилися б з оформленням, тому нетреба тут бути перед луцькою аудиторією в якості вушного лапшиста, це одне, а друге я ще раз вас запитую ви згодні завести машину на сто яке скаже беспосередньо покупець ?????

таку машину за 300 доларів навару ніхто не буде вести мінімум 800 ...

а в даному випадку ця машина іде в мінус мені!

так на любе СТО згоден завести за ваш рахунок!

9000 і в мінус собі?!?!? :0150: а на рахунок довності бування на авторинку то певно топікстертер там давно був , підтвердження---http://auto.ria.ua/uk/?target=search&event=big&marka=56&model=1518&s_yers=1999&po_yers=1999&category_id=1&state=0&city=0&price_ot=&price_do=&currency=1&bodystyle=0&gearbox=0&type=0&drive_type=0&door=0&color=0&engineVolumeFrom=&engineVolumeTo=&raceFrom=&raceTo=&powerFrom=&powerTo=&power_name=1&exchangeTypeId=0&custom=0&damage=0&saledParam=0&under_credit=0&confiscated_car=0&auto_repairs=0&auto_id=&top=6&order_by=0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по переше ви взагалі були закордоном і бачіли які дороги там і в нас ???

по друге машина проїхала близько 90 тис км . є сервісна книжка

по третє машина в дуже хорошому стані ( видно по фото)

по четверте ви на базар давно ходили ? сходіть гляньте ціни.

по пяте вас її ніхто не заставляє купувати , на кожен товар є свій покупець.

приклади http://auto.ria.ua/u...ga_6864020.html http://auto.ria.ua/u...ga_8516609.html гляньте пробіг цих машин , і не відомо скільки вже років вони на україні ., чогось стараються купити свіжопригнану машина ,а не 5 років яка вже на україні.

шо ви думаєте я з неба взяв цих 72 тис грн ???

порахуєте самі

машина + доставка + розборка,зборка + документи + довідкі ,рахункі + облік + т.д

ви б її за 300 доларів навару собі ніколи б ї не везли і не мучилися б з оформленням, тому нетреба тут бути перед луцькою аудиторією в якості вушного лапшиста, це одне, а друге я ще раз вас запитую ви згодні завести машину на сто яке скаже беспосередньо покупець ?????

таку машину за 300 доларів навару ніхто не буде вести мінімум 800 ...

а в даному випадку ця машина іде в мінус мені!

так на любе СТО згоден завести за ваш рахунок!

9000 і в мінус собі?!?!? :0150: а на рахунок довності бування на авторинку то певно топікстертер там давно був , підтвердження---http://auto.ria.ua/u...op=6&order_by=0

По сусідству в мене через дорогу пацани машини гонять то я бачу який непотріб привозять шамянять над ним і вже як новенька свіжопригнана машина йде на базар, і які баригі автобазарні тіпа всякіх петь сидорчуків будинкі мають тож бачив і як їхні діткі з жиру бісяться, і все це за наші гроші, гроші лохів, які от на таке ведуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви думаєте я з неба взяв цих 72 тис грн ???

порахуєте самі

машина + доставка + розборка,зборка + документи + довідкі ,рахункі + облік + т.д

ще добавлю, перша ссилка яка відкрилась, не шукав дешево, хоча можна знайти, трохи сторгувати, десь підгнивша,десь подерта, так ось ----http://suchen.mobile.de/auto-inserat/opel-omega-caravan-2-0-16v-augsburg/164519792.html?lang=ru&pageNumber=1&__lp=70&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT

і з чого виходить сума 9000???? 800 долярів в німців а 8200 щоб перевезти і скласти? бо ж автор в мінусі, і його навару тут нема, правда автор? які всетаки ми "круті" що купуємо німецьке сміття в 10 разів дорожче!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цiкавi ви люди дивлюся, що кому мiшае обвалити цей ринок зажерливих бариг ? берете кредит, наймаете 9 чоловiк, оптом приганяете 10 машин, розмитнюете, продаете не по 9000, а по 5000, думаю за тиждень у вас розкуплять всi десять машин, за мicяць вийде бiля 30 машин, хай по 300 баксiв заробите ( ви ж думаете, що там надприбутки, а ви будете меценатами й не будете продавати нiмецьке лайно задорого) на кожнiй машинi , за пiв року ви виплатите кредит, й будете ганяти вже за своi, бо ж заробите 30*6*300 54000$ приблизно. Ну хто тут покаже , як треба карати зажерливих дармоiдiв бариг з авторинку ? Чужi ж грошi легко рахувати правда ? Бiльш жеж нiхто крiм вас не працюе й грошi задарма отримують всi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цiкавi ви люди дивлюся, що кому мiшае обвалити цей ринок зажерливих бариг ? берете кредит, наймаете 9 чоловiк, оптом приганяете 10 машин, розмитнюете, продаете не по 9000, а по 5000, думаю за тиждень у вас розкуплять всi десять машин, за мicяць вийде бiля 30 машин, хай по 300 баксiв заробите ( ви ж думаете, що там надприбутки, а ви будете меценатами й не будете продавати нiмецьке лайно задорого) на кожнiй машинi , за пiв року ви виплатите кредит, й будете ганяти вже за своi, бо ж заробите 30*6*300 54000$ приблизно. Ну хто тут покаже , як треба карати зажерливих дармоiдiв бариг з авторинку ? Чужi ж грошi легко рахувати правда ? Бiльш жеж нiхто крiм вас не працюе й грошi задарма отримують всi.

От якій вам сенс захищати чужі інтереси, нехай автор сам себе захищає, Доречі ваша схема і думка правильні але ви не врахували одне: це розмитнення в нас на нього такі суми, шо ще можна докласти 4 косаря і купити авто вже нове з салону. А в базарних чудо дєятєлів всьо не так, вони в кентах з даї і головне з митниками( кум брат сват) і доречі фірми по перевезці і оформненню авто на них зареєстровані на фіктивних осіб але всі путі ведуть в нововолинськ устилуг ягодин, і доречі увесь ринок вживаних авто те що відправляють до нас усе контролюють наші рідні митникі і українці які в тому ділі вже з 90-их років. Якби те шо ви написали було можливо то тут вже б кожен другий машинами торгував!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви думаєте я з неба взяв цих 72 тис грн ???

порахуєте самі

машина + доставка + розборка,зборка + документи + довідкі ,рахункі + облік + т.д

ще добавлю, перша ссилка яка відкрилась, не шукав дешево, хоча можна знайти, трохи сторгувати, десь підгнивша,десь подерта, так ось ----http://suchen.mobile...ort=ALSO_EXPORT

і з чого виходить сума 9000???? 800 долярів в німців а 8200 щоб перевезти і скласти? бо ж автор в мінусі, і його навару тут нема, правда автор? які всетаки ми "круті" що купуємо німецьке сміття в 10 разів дорожче!!!!!!!!!!!!!!

вот я бачу ви дуже розумна людина і дуже багато розумієтеся в всьому)))

врахуєте дорогу ( пригнати машину)+ МРЕв+ документи на машину + дати експертам + довідкі рахуункі + переобладнання і т.д.

а за скільки ви думаєте ця машина вийшла???

в 6 тис???

давайте я вам буду кожен місяць давати по 6 тисячь а ви мені в ідеалі будете приганяти омегу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви думаєте я з неба взяв цих 72 тис грн ???

порахуєте самі

машина + доставка + розборка,зборка + документи + довідкі ,рахункі + облік + т.д

ще добавлю, перша ссилка яка відкрилась, не шукав дешево, хоча можна знайти, трохи сторгувати, десь підгнивша,десь подерта, так ось ----http://suchen.mobile...ort=ALSO_EXPORT

і з чого виходить сума 9000???? 800 долярів в німців а 8200 щоб перевезти і скласти? бо ж автор в мінусі, і його навару тут нема, правда автор? які всетаки ми "круті" що купуємо німецьке сміття в 10 разів дорожче!!!!!!!!!!!!!!

вот я бачу ви дуже розумна людина і дуже багато розумієтеся в всьому)))

врахуєте дорогу ( пригнати машину)+ МРЕв+ документи на машину + дати експертам + довідкі рахуункі + переобладнання і т.д.

а за скільки ви думаєте ця машина вийшла???

в 6 тис???

давайте я вам буду кожен місяць давати по 6 тисячь а ви мені в ідеалі будете приганяти омегу!

нуда, а Ви будете її впарювати за 9000 , так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви думаєте я з неба взяв цих 72 тис грн ???

порахуєте самі

машина + доставка + розборка,зборка + документи + довідкі ,рахункі + облік + т.д

ще добавлю, перша ссилка яка відкрилась, не шукав дешево, хоча можна знайти, трохи сторгувати, десь підгнивша,десь подерта, так ось ----http://suchen.mobile...ort=ALSO_EXPORT

і з чого виходить сума 9000???? 800 долярів в німців а 8200 щоб перевезти і скласти? бо ж автор в мінусі, і його навару тут нема, правда автор? які всетаки ми "круті" що купуємо німецьке сміття в 10 разів дорожче!!!!!!!!!!!!!!

вот я бачу ви дуже розумна людина і дуже багато розумієтеся в всьому)))

врахуєте дорогу ( пригнати машину)+ МРЕв+ документи на машину + дати експертам + довідкі рахуункі + переобладнання і т.д.

а за скільки ви думаєте ця машина вийшла???

в 6 тис???

давайте я вам буду кожен місяць давати по 6 тисячь а ви мені в ідеалі будете приганяти омегу!

нуда, а Ви будете її впарювати за 9000 , так?

смисел не в том за скільки я її буду впарювати ,а смисел в том за скільки ви її приженете)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я такого корча даже гнати не буду я опель корсу 2007 року зроблю за ці гроші)

тим більше авто більше 8 років безпантово гнати бо переплачуєш краще вже собі консульський облік зроблю іза 5к візьму собі бешку в 39 кузові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я такого корча даже гнати не буду я опель корсу 2007 року зроблю за ці гроші)

тим більше авто більше 8 років безпантово гнати бо переплачуєш краще вже собі консульський облік зроблю іза 5к візьму собі бешку в 39 кузові)

о умнік вискочка обявився))) та бери хоть вертальота )))

як візьмеш Е39 скажеш , а покі сиди і мрій далі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, якщо ви женете машину 99 року, а не прохідну, то значить до можна більше "приклетиїти", чи не так? для чого тоді розказувати всім за мінус собі? в принципі перш за все винні наші "мудрі" керівникі які дбають про сво кишені, і м на..ти на чому їздять їх громадяни, дибільніших законів ростаможки і постановки на облік немає більше ніде в світі, тому що дбають не за добробут громадян, і не за те що краще їздити на 15 літній Омезі ніж на новому "Тазі", але то таке поговорити можна, та нічого не зміниться поки не візьмемось за вила!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, якщо ви женете машину 99 року, а не прохідну, то значить до можна більше "приклетиїти", чи не так? для чого тоді розказувати всім за мінус собі? в принципі перш за все винні наші "мудрі" керівникі які дбають про сво кишені, і м на..ти на чому їздять їх громадяни, дибільніших законів ростаможки і постановки на облік немає більше ніде в світі, тому що дбають не за добробут громадян, і не за те що краще їздити на 15 літній Омезі ніж на новому "Тазі", але то таке поговорити можна, та нічого не зміниться поки не візьмемось за вила!

ввечірі буду мати час , то приблизно розпишу розходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я такого корча даже гнати не буду я опель корсу 2007 року зроблю за ці гроші)

тим більше авто більше 8 років безпантово гнати бо переплачуєш краще вже собі консульський облік зроблю іза 5к візьму собі бешку в 39 кузові)

о умнік вискочка обявився))) та бери хоть вертальота )))

як візьмеш Е39 скажеш , а покі сиди і мрій далі)))

побачиш мене махай рукою

e39 небесний колір WR 9219)

доречі) якщо будуть цікавити авто на запчатсини звертайся)) аматор який таможить омегі ахахахаххаах я чуть з стільчика не впав як вичитав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrei

Цікаво дізнатись, яке розмитнення корси 2007 року ?))

приблизно 4 тис євро .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, якщо ви женете машину 99 року, а не прохідну, то значить до можна більше "приклетиїти", чи не так? для чого тоді розказувати всім за мінус собі? в принципі перш за все винні наші "мудрі" керівникі які дбають про сво кишені, і м на..ти на чому їздять їх громадяни, дибільніших законів ростаможки і постановки на облік немає більше ніде в світі, тому що дбають не за добробут громадян, і не за те що краще їздити на 15 літній Омезі ніж на новому "Тазі", але то таке поговорити можна, та нічого не зміниться поки не візьмемось за вила!

ввечірі буду мати час , то приблизно розпишу розходи.

машина 1200

перевозка 800

завести кузовом 2200

завозився через львів 500

документи 2000

мрев 1600

сертифікат 200

= 8700$

сама машина звозилась 10.2011. того трохі за дорого вийшло кузом , покі знайшлись документи , покі назбирались гроші , бо машина була не спешна , покі все зробилося , машина поставлена на облік 04.2012.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...