Перейти до змісту

Работа-партнёр


barancuk

Рекомендовані повідомлення

Есть возможность вложить до 40.000гривень и получать прибыль.

Возможно есть предложения?

Вид деятельности роли не играет:)

0957722508 Владимир Юрьевич

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закупіть абонементи на катання в Буковелі зараз за акційними цінами (до 15 квітня) і продавайте у сезон за нижчими ніж на Буковелі цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закупіть абонементи на катання в Буковелі зараз за акційними цінами (до 15 квітня) і продавайте у сезон за нижчими ніж на Буковелі цінами.

І наскільки піднімаються ціни в сезон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закупіть абонементи на катання в Буковелі зараз за акційними цінами (до 15 квітня) і продавайте у сезон за нижчими ніж на Буковелі цінами.

І наскільки піднімаються ціни в сезон?

майже удвіччі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закупіть тюнерів на цифру і продавайте)))

думаю, з часом вони будуть тільки дешевшати.... нехай но китайці освоять технологію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть возможность вложить до 40.000гривень

для більш-менш серйозного бізнеса то не інвестиції...

Вид деятельности роли не играет

що й наркоторгівля підійде? :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подешевшають ще краще...головне шо на них буде попит...це буде мабуть як з металопластиковими вікнами в свій час всі будуть масово купляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млін, ото інформативне оголошення :0159: Тільки зрозуміти важко, чи то Ви шукаєте куди гроші вкласти, чи закликаєте людей вкласти гроші разом з Вами( де Ви вкладете 40 000). І де написані умови чи то при першому чи при другому випадку? Якщо готові вкласти Ви - то на яких умовах? А так - типовий пост, що я такий крутий бо маю 40 000 грн. :0031:

П.С. Давайте в банк на депозит покладем Ваші гроші( Вам же ж діяльність значення немає, як і розмір прибутку) :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та положіть під % і було б добре не в україні у якись банк ... і хай збираються % дітям )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже пропонував одну ідею, реальність заробітку, навіть, більша, ніж в ммм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та положіть під % і було б добре не в україні у якись банк ... і хай збираються % дітям )

Сумма не так уж и велика для %

Млін, ото інформативне оголошення :0159: Тільки зрозуміти важко, чи то Ви шукаєте куди гроші вкласти, чи закликаєте людей вкласти гроші разом з Вами( де Ви вкладете 40 000). І де написані умови чи то при першому чи при другому випадку? Якщо готові вкласти Ви - то на яких умовах? А так - типовий пост, що я такий крутий бо маю 40 000 грн. :0031:

П.С. Давайте в банк на депозит покладем Ваші гроші( Вам же ж діяльність значення немає, як і розмір прибутку) :_08:

Партнёрство,если человек адекватен,что как я вижу свойственно не многим,тоже можно рассмотреть.

Закупіть абонементи на катання в Буковелі зараз за акційними цінами (до 15 квітня) і продавайте у сезон за нижчими ніж на Буковелі цінами.

Вариант вроде не плох,но больше похож на лотерею.Погода матушка может развеять все абонементы.

Всем спасибо кто в теме!!!!

Было предложение купить инструмент и найти бригаду строителей и с этого будет счастье но к стройке чёт не тянет.Много ньюансов минусовых (работа инструментом кривыми руками строителей,недобросовестные заказчики и т.д.

Было предложение гонять машины из-за границы,там зазор вроде не плохой,но надо впаривать людям машины подкрашенные и подшпаклёванные и подбитые и при этом смотреть честно в глаза :_08: и не краснеть.

Едем дальше......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та положіть під % і було б добре не в україні у якись банк ... і хай збираються % дітям )

Сумма не так уж и велика для %

Млін, ото інформативне оголошення :0159: Тільки зрозуміти важко, чи то Ви шукаєте куди гроші вкласти, чи закликаєте людей вкласти гроші разом з Вами( де Ви вкладете 40 000). І де написані умови чи то при першому чи при другому випадку? Якщо готові вкласти Ви - то на яких умовах? А так - типовий пост, що я такий крутий бо маю 40 000 грн. :0031:

П.С. Давайте в банк на депозит покладем Ваші гроші( Вам же ж діяльність значення немає, як і розмір прибутку) :_08:

Партнёрство,если человек адекватен,что как я вижу свойственно не многим,тоже можно рассмотреть.

Закупіть абонементи на катання в Буковелі зараз за акційними цінами (до 15 квітня) і продавайте у сезон за нижчими ніж на Буковелі цінами.

Вариант вроде не плох,но больше похож на лотерею.Погода матушка может развеять все абонементы.

Всем спасибо кто в теме!!!!

Было предложение купить инструмент и найти бригаду строителей и с этого будет счастье но к стройке чёт не тянет.Много ньюансов минусовых (работа инструментом кривыми руками строителей,не добросовестные заказчики и т.д.

Было предложение гонять машины из-за границы,там зазор вроде не плохой,но надо впаривать людям машины подкрашенные и подшпаклёванные и подбитые и при этом смотреть честно в глаза :_08: и не краснеть.

Едем дальше......

Абонементи дійсні до повного використання. Не продадуться на першу зиму то будуть на 2,3,4,... Коли вони будуть ще дорожчими!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киньте в личку более детальную инфу по приобретению и т.д.

Заранее благодарен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Партнёрство,если человек адекватен,что как я вижу свойственно не многим,тоже можно рассмотреть.

Якщо людина адекватна, то і теми вона оформляє адекватно. Яке відношення тема має до розділу робота? Де вказана заробітна плата? Умови праці?. Вкажіть умови - норму прибутковості. Бо починається - то сума замала, то ще шось.

П.С. Я всеодно не розумію, Ви маєте 40 000 грн і хочете їх вкласти в бізнес і просто отримувати прибуток без участі в управлінні і прийнятті рішень? чи вкласти і також ним займатись? Чи знайти бізнес ідею, для реалізації якої треба 40 000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкласть и участвовать(готов даже физически работать),вкласть и не учавствовать,стать партнёром и т.д.

Все варианты вклада с прибылью.

Давайте предожения если есть и будем говорить :)

П.С.

Может кто-то в теме с сажанцами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть у меня пара идей, пишите в личку, вопрос только в том, что вы хотите в итоге получить от ваших 40 тыс грн. какой процент? явно выше чем в банке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...