Перейти до змісту

Крим 2012


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Передстартова готовність !!!

Хто за чим закріплений.. прослідкуйдте.. щоб були інструменти/медикаменти/запаси харчів/грошовий "общак"/палатки/засоби приготування їжі.

Аналогічно.. не забуваємо за індивідуальну снарягу.. теплі, непромокаючі речі, змінне взуття, засоби особистої гігієни, фляги....

КАСКИ!!! ОБОВЯЗКОВО!!!

Ємності для води (2 півторашки) ОБОВЯЗКОВО!!!

Запасні камери і спиці ОБОВЯЗКОВО !!!

Техогляд проведено... проблем по велах несумісних з походом не виявлено.. баги пофіксени )))

До початку походу залишилось 3 дні..

На пятницю пропоную відпроситися з роботи і толком все розписати/порозкладати.. щоб ввечері вже все зібрати і встановити на вел.

Зустріч на вокзалі в 10:00 !!! Щоб докупити ще в дорогу, пити/запивати ))) і допомогти пакуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

запасные спицы я беру на всех, те, что выбрали. ровенчане берут свои, так как померить я не могу.. камеру беру себе тонкую, 26". так как толстая плохо налазит на 29" обод. ну и мелочь, типа латок, ниппелей. кстати, колесо Big Apple я уже поставил. минут за 20 еду на тест-драйв :smile3:

завтра созваниваюсь с Игреком и договариваемся, кто что берет из общих запчастей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так уже.. на чемоданах :smile3: кстати, а зачем пустые? я возьму сразу полные..

ps. "хамон из найнера" :smile3:

hamon.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ми повернулись !!

На спідометрі майже 500 км.. під колесами Бахчісарай, Чуфут-Кале, Мангуп-Кале, Балаклава, Севастополь, Алупка, Лівадія, Орлиное, Ялта, Масандра, Лучистоє, Алушта, АНГАРСЬКИЙ перевал, Дімерджі.

Купальний сезон відкрито при температурі води десь 13 градусів.))) бр.... а шо дєлать.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...