Перейти до змісту

Допоможіть обрати та придбати фотоапарат.


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

Власне прошу допомоги у купівлі фотоапарата. Що обрати до 3000грн та де у Луцьку купити? До головних вимог апарата можна віднести: зум, тривала робота на акумуляторі. Можливо щось упустив, по ходу теми відповідатиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне прошу допомоги у купівлі фотоапарата. Що обрати до 3000грн та де у Луцьку купити? До головних вимог апарата можна віднести: зум, тривала робота на акумуляторі. Можливо щось упустив, по ходу теми відповідатиму.

навіщо вам той великий зум? ІМХО особливих переваг він не дає. фоткати віддалені об"єкти? на великих фокусних відстанях навіть при гарній погоді навряд чи справитесь без штатива.

загалом за такі гроші є досить адекватні компакти з матрицею 1/6"-1/7" - Canon Powershot S95, Nikon CoolPix P7000. це звичайно, якщо вам треба компакт, хоча останній не зовсім компактний. Ось Canon Powershot S95 дуже навіть компактний і має повністю металевий корпус. а взагалі за такі гроші можна взяти нормальну б/у дзеркалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, не так все страшно і плачевно. В Canon"ах наприклад присутні стабілізатори, при гарній погоді - буде коротка витримка +той же стаб допоможе. Підозрюю ТС шукає більш універсальну річ, котру беу зеркалка (з КІТовим склом) йому не замінить в даному ціновому діапазоні. По тій простій причині, що остання вимагатиме додаткових вкладань коштів, матиме більші: вагу, габарити і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йопта, народ. ТС шукає перший фот, для чого йому зеркало? нехай для початку навчиться бачити, а тоді вже береться за вищу по рівню техніку.

за 3к взяти зум з 1\1,7-1\2 матрицецею, штатив - і буде щастя.

та й за ті гроші зеркало вийде типу Canon 350-400D і кітове скло, тобто зума не буде.

імхо, для початку треба компакт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, не так все страшно і плачевно. В Canon"ах наприклад присутні стабілізатори, при гарній погоді - буде коротка витримка +той же стаб допоможе.

все це є і допоможе, але результат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім вдячний за допомогу. Вибрав дві моделі: Nikon Coolpix P500 та Olympus SP-810 Ultra Zoom, що порадите? Щодо купівлі б/в зеркального, цей варіант відпадає, хочу нового та неюзаного. Мені не потрібен професійний фотоапарат, а простий початковий, зручний та якісний девайс. Ще цікавить, де у Луцьку знаходяться магазини продажу фототехніки, щоб можна було б пощупати та оглянути фотоапарат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім вдячний за допомогу. Вибрав дві моделі: Nikon Coolpix P500 та Olympus SP-810 Ultra Zoom, що порадите? Щодо купівлі б/в зеркального, цей варіант відпадає, хочу нового та неюзаного. Мені не потрібен професійний фотоапарат, а простий початковий, зручний та якісний девайс. Ще цікавить, де у Луцьку знаходяться магазини продажу фототехніки, щоб можна було б пощупати та оглянути фотоапарат?

дзеркалка не значить професійний фотоапарат. а за 3000 ви і не візьмете професійного - це буде любительська дзеркалка. якщо обирати з двох моделей, що наведені вище, то звичайно обрав би Нікон. Олімпус зосередився на своїй успішній серії бездзеркальних фотоапаратів формату micro 4/3, а на дюджетний сегмент "забив", відповідно девайси випускаються суто "для галочки" і чимось видатним не можуть похвалитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також на стороні Nikon, тай по функціоналу він кращий (суджу по відео-оглядам). Також думаю придбати недорогий штатив, що порадите?

Повторюся: де у Луцьку знаходяться магазини продажу фотоапаратів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 3000 грн я би вже шукав недорогу беззеркальну камеру , того ж Олымпуса , 3к гривень за мильницю , як на мене , забагато .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Усім вдячний за поради, замовив собі Nikon Coolpix P500 :_25:

Тему прошу закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...