Перейти до змісту

На роботу потрібен сервісний інженер


gorm

Рекомендовані повідомлення

Tais, Не повіриш. Але "Риба завжди шукає де глибше, а Людина, де краще". А раптом щось краще трапиться?

А щодо офіційного працевлаштування - то це все лірика. Що це зараз дає? В наш час.

Пенсію? Так невідомо чи доживемо ще до неї. Із теперішньою то пенсійною реформою... Краще вже чорним налом реальну суму. Ніж невідомо які плюшки невідомо коли. Я сам собі на пенсійну картку наскладаю стільки, скільки вважаю потрібним.

Я повторюся. Хочуть за малу ЗП щоб було, як у Маршака С.Я. "..и печник, и плотник, и на мышей охотник...".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, ну так це нормальний дикий капіталізм. Чим менше власник (роботодавець) віддасть найманому працівнику, тим більше в нього залишиться в кишені. І найближчим часом так і буде,тому що промисловість не працює, нові робочі місця не створюються, а блатні місця в державних органах передаються в спадщину або дорого продаються. Так буде поки в країні буде великий відсоток неоднократно дипломованих і не дуже кваліфікованих безробітних, які погоджуються працювати за копійки, з надією на краще майбутнє, бо це все таки краще, як не працювати зовсім. Ринок праці, іті його мать. Мені така ситуаіця теж зовсім не подобається, але керівникам країни наср@ть на нас і наші думки та сподівання. імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ты говоришь с позиций работника.

А теперь представь себя работодателем ( он затевает свое дело для собственного благополучия, а не для благополучия работников) и это нормально. благотворительность убивает бизнес ( есть жизненные примеры)

А со старта получить хорошую зарплату - возможно только устроившись на работу по рекомендации. Поиск работы по интернету- а вдруг все что ты умеешь- полный треп?

Из личного опыта... давала обЪявление "ищу работу бухгалтера". звонок "Хочу предложить вам работу. Я устроилась на работу бухгалтером, но знаю только теорию. Возможно вы меня будете постоянно консультировать?" Т.е человек пришел на работу, полностью нулевый, а кушать хочется и хочется удовольствий..

так что все относительно.. Как и то, что для одних - мизерная зарплата, другие- облизываются

P.S. "керівників країни "... Когда то давно мне сказала мудрая женщина "моя судьба зависит только от МЕНЯ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. "керівників країни "... Когда то давно мне сказала мудрая женщина "моя судьба зависит только от МЕНЯ"

2 tais. Судьба это вообще категория мегафилософская. От твоей мудрой женщины, по большому счету, зависит только кому дать, кому не дать, какую выбрать профессию, мужа, что сегодня одеть, к какому парикмахеру сходить и прочие мелочи. А вот сколько она будет получать жалования, платить налогов, за прожить и покушать, зависит таки во многом от больших дядь, которые рулят государством, в котором живет мудрая женщина. А разлила ли Аннушка масло, и упадет ли кирпич на голову, это вообще намного выше решается. ) Так что, или уж очень она в себе уверена, или не очень мудрая. имхо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ты говоришь с позиций работника.

А теперь представь себя работодателем ( он затевает свое дело для собственного благополучия, а не для благополучия работников) и это нормально. благотворительность убивает бизнес ( есть жизненные примеры)

Я в сусідній, схожій темі не встиг відповісти роботодавцю, який жалівся на страшний брак кваліфікованих кадрів. Напишу в цій, так-як думки співзвучні - роботодавці хочуть мало платити (бо не благодійники), але добре заробляти (бо ж вони бізнесмени і для того й бізнес створювали). Хочу сказати, що з позицій роботодавця також вигідніше платити достойну зарплату, і причин є декілька. Даючи своїм працівникам малу зарплату, роботодавець отримає "тєкучку" кадрів. Працівники будуть погоджуватися на цю роботу, бо їм треба хоч якісь кошти, щоб виграти час і знайти нормальну роботу, або ж хочуть навчитися/набратися досвіду і знайти нормальну роботу, або просто знайдуть щедрішого і мудрішого роботодавця. Що таке "тєкучка"? - це коли кращі працівники проходять через сито поганого роботодавця і йдуть далі "на багатші села", а погані залишаються, бо чудово розуміють, що навряд знайдуть ще такого дурня, який буде тримати їх на роботі за гарні очі. Чи дадуть такі працівники розбагатіти своєму працедавцеві? Думайте самі. Я лише добавлю, що маючи малу зарплату, вони ще й тягнути будуть з фірми все, що тільки зможуть, будуть брати відкати і т.д. Якщо працівник в робочий час думатиме про те як йому заробити грошей (бо зарплати не вистачає), то навряд чи на цьому розбагатіє його роботодавець.

Відповідно, якщо роботодавець готовий платити достойну зарплату, то він може і від жаднішого конкурента кращих спеціалістів переманити (ось куди діваються гарні працівники, якщо їм мало платити) і своїх профі не втратити. Єдина проблема - при високій зарплаті і погані працівники нікуди не хочуть йти, тому цю проблему мають вирішувати кадровики, створюючи динамічні мотиваційні схеми, по яким погані працівники будуть мало отримувати і самі себе спонукатимуть до пошуку іншої роботи.

Ще хочу нагадати, що кадри можна готувати самим, навчати, вирощувати їх з студентів, або іншого "матеріалу", але не забувати піднімати їм зарплату відповідно до їх знань, а то частенько чути: я його навчив, соплі йому витирав, гімно за ним прибирав, а він виріс і пішов до конкурента. Звичайно піде, бо він виріс, як спеціаліст, а зарплата - ні. А конкуренти нє дрємлют, або сам працівник розуміє свій потенціал, і, як казав Женя, шукає де краще. Не забувайте головного: ми (наймані працівники), як і ви (бізнесмени) шукаємо не роботу, а гроші (зарплату, дохід, прибуток). І не забувайте, що зарплату нам роботодавець платить не з своєї кишені, а з кишені кінцевих клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в сусідній, схожій темі не встиг відповісти роботодавцю, який жалівся на страшний брак кваліфікованих кадрів. Напишу в цій, так-як думки співзвучні - роботодавці хочуть мало платити (бо не благодійники), але добре заробляти (бо ж вони бізнесмени і для того й бізнес створювали). Хочу сказати, що з позицій роботодавця також вигідніше платити достойну зарплату, і причин є декілька. Даючи своїм працівникам малу зарплату, роботодавець отримає "тєкучку" кадрів. Працівники будуть погоджуватися на цю роботу, бо їм треба хоч якісь кошти, щоб виграти час і знайти нормальну роботу, або ж хочуть навчитися/набратися досвіду і знайти нормальну роботу, або просто знайдуть щедрішого і мудрішого роботодавця. Що таке "тєкучка"? - це коли кращі працівники проходять через сито поганого роботодавця і йдуть далі "на багатші села", а погані залишаються, бо чудово розуміють, що навряд знайдуть ще такого дурня, який буде тримати їх на роботі за гарні очі. Чи дадуть такі працівники розбагатіти своєму працедавцеві? Думайте самі. Я лише добавлю, що маючи малу зарплату, вони ще й тягнути будуть з фірми все, що тільки зможуть, будуть брати відкати і т.д. Якщо працівник в робочий час думатиме про те як йому заробити грошей (бо зарплати не вистачає), то навряд чи на цьому розбагатіє його роботодавець.

Відповідно, якщо роботодавець готовий платити достойну зарплату, то він може і від жаднішого конкурента кращих спеціалістів переманити (ось куди діваються гарні працівники, якщо їм мало платити) і своїх профі не втратити. Єдина проблема - при високій зарплаті і погані працівники нікуди не хочуть йти, тому цю проблему мають вирішувати кадровики, створюючи динамічні мотиваційні схеми, по яким погані працівники будуть мало отримувати і самі себе спонукатимуть до пошуку іншої роботи.

Ще хочу нагадати, що кадри можна готувати самим, навчати, вирощувати їх з студентів, або іншого "матеріалу", але не забувати піднімати їм зарплату відповідно до їх знань, а то частенько чути: я його навчив, соплі йому витирав, гімно за ним прибирав, а він виріс і пішов до конкурента. Звичайно піде, бо він виріс, як спеціаліст, а зарплата - ні. А конкуренти нє дрємлют, або сам працівник розуміє свій потенціал, і, як казав Женя, шукає де краще. Не забувайте головного: ми (наймані працівники), як і ви (бізнесмени) шукаємо не роботу, а гроші (зарплату, дохід, прибуток). І не забувайте, що зарплату нам роботодавець платить не з своєї кишені, а з кишені кінцевих клієнтів.

як би логiчно гiпотетично ц е не виглядало, але на практицi це часто не так, он при нагодi хоч в difoto спитай, вiн тобi багато про *квалiфiковану* працю i *достойну* оплату роскаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч і казав "Амінь".Хлопці - до чого цей флейм. Кожна пропозиція роботи по ІТ перетворюється на 100% флейм.

Є пропозиція, є робота. Кому не підходить - не пишіть. Для крутих відкритий весь світ. Для інших ..., хай думають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошй спеціаліст знайде хорошу роботу будь де - за рекомендацією, в однокласниках, через біржу, аенство і навіть підслухавши розмову в маршрутці.

коли ти знаєш що ти вмієш, знаєш собі ціну - тоді вибирати легше, бо бачиш роботодавців навскрізь.

дуже рідко хто платить з\п підповідно рівня спеціаліста і адекватно навантаженню. за звичай заманюють на одне, а через деякий час, або організація збиткова і з\п не можуть підняти, або все добре, та жадність не дозволяє поділитись лишніми грошима із колективом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих хто себе дуже цінує : вибирайте http://*www.sql.ru/f...cs.aspx?bid=66. до кольору, до вибору.

знайдіть того, хто вас оцінить.(зірочку прибрати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

peterspb, зайвий флейм я встигну потерти. Цей весь тьоп - таке собі "сито" щоб просіяти тих, хто дійсно шукає роботу і той, то просто цікавиться.

доповню nickel-я. Он в сусідній темі йшла мова про адміна.

Я, як колишній працівник фірми, скажу, головний інженер там є. Старший чоловік. В батьки мені годиться. Мудрий і розумний. Він дуже гарно пояснив колись, як я запропонував ремонт кондиціонера - власними силами. А для чого? Є люди, які отримують за це ЗП. І вони хочуть жити теж. Крім того, вони це зроблять значно більш професійно і швидше, ніж ми самі. Уяви, каже, що всі все будуть робити своїми силами! На чому ж тоді заробляти ? Це так лірика, відступ.

Я ціню бажання фірми зекономити. Але не на працівниках. Бо працівник і інструмент для заробляння грошей. і "лице" фірми. І її реклама/антиреклама.

Мені, як роботодавцю, не цікаво було б, щоб про мене ходили чутки, чи відверті розмови про те, що я займаюся кидаловом чи приниженням працівників. І що моя фірма фігова.

наболіло. І за дєржаву абідно і за працівників, які вкалують, а ї не цінують.

тему закриваю. Всі дані є - дзвоніть приходьте, працюйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...