Перейти до змісту

Autocad виконую креслення!


Kypidon

Рекомендовані повідомлення

Виконую креслення в Autocad. Якщо потрібно щось накреслити чи перевести з паперового варіанту на електронний звертайтеся!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Ну наприклад креслення будинку можете зробити, знаючи усі розміри?

так, якщо всі розміри є то можу, має бути щось типу такого?

post-14751-0-17850100-1350817316_thumb.gpost-14751-0-22923100-1350817317_thumb.jpost-14751-0-47106100-1350817318_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так

значить можу, якщо треба накреслити то звертайтесь а ткож кажіть на коли треба накруслити і якого формату, ціна залежить від запевнення листка і від швидкості креслення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 7 місяців потому...

мене того там не вчили, тільки розказали шо є така САПР і навіть можна інсталяшку ліцензійну взяти на кафедрі... та я і більшість на той час і АвтоКАДом володіли каряво, так що всі були зайняті вишколом майстерності і вінтажності в АвтоКАДі. про СолідВоркс взагалі не згадували, АрхіКАДи всякі -- то не по спеціалізації, "ковельські" вчили в технікумі Компас, і АвтоКАД їм був китайською грамотою, тому їм дозволялось не вчити АвтоКАД а нам не вчити Компас... а дарма... тепер мені б пригодилися знання Компаса, а вивчити наразі неможливо. але всі ці програмні продукти взагалі то неправильно вважати САПР, хоча вони мають примітивні аналітичні і логічні функції... ці програми є скорше просто "автодесками" (так доречі розробник АвтоКАДа називається), тобто в буквальному перекладі -- "автоматична креслярська дошка" -- просто полегшує працю кресляра. А ПроІнженір -- це є класична САПР -- отримання графіки відбувається шляхом опрацювання заданих розробником параметрів та функції, тобто з аналітики. СолідВоркс, який є суто машинобудівною прогою і активно заполоняє собою голови інженерів теж фактично є САПР і "автодесском" в одночас... кожен обирає собі по знанням -- ботани і інтелектуали користуються аналітикою для побудови зображення, а бездєльнікі і ледача школота -- "чиркає" саму графіку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Мені потрібно виконати креслення на будинок. Якщо Ви цим займаєтеся, то скиньте свої контакти для більш детального обговорення.

Адресувалося для того хто виконує креслення в автокаді. Я так розумію що Купідону, автору теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Мені потрібно виконати роботу в автокаді. На основі растрового зображення накреслити план з експлікацією. Допоможіть за гроші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...