Перейти до змісту

На роботу потрібен системний адміністратор v. 3


adebt

Рекомендовані повідомлення

В зв’язку з тим, що на ПАТ «Волинь-АВТО» знову звільняється вакансія системного адміністратора відкрито пошук нової кандидатури.

Вимоги:

  • вік від 23 років
  • досвід роботи
  • порядність
  • відповідальність (якщо не вдається вирішити проблему зходу — не ховати голову в пісок, і казати що проблеми немає)
  • комунікабельність (колектив великий і спілкуватися доведеться з різними людьми) та чемність
  • налаштованість на довготривалу співпрацю — громадяни, які хочуть десь пересидіти 3-6 місяців, можуть не турбуватися і спокійно продовжувати займатися своїми справами
  • вміння швиденько в’їжджати в ті задачі, які ставить керівництво
  • не мати страху ставити уточнюючі питання, щоб не доводилось потім червоніти
  • вміння коректно розставляти пріорітети задачам

Чим доведеться займатись:

  • ну перш за все адмінити машини і сервера — трохи більше 50 машин (на робочих машинах ХР профешнл, на серверах 2003 та FreeBSD)
  • проблеми можуть бути різні: від глючного специфічного софта до "а в мене такого раніше не було-о-о-о" і “а в мене прінтер не друкує” і т.п.
  • ставити і налаштовувати специфічний софт (знання хоча б базової англійської/неміецької мови згодиться)
  • тримати в порядку мережеве обладнання і серверну
  • кабелі ніхто тягати не буде — для цього є підрядчик, головне вміти поставити задачу
  • телефонія — на рівні вміння перезагрузити АТС
  • для любих проблем з телефонією є підрядчик (той самий, що займається прокладкою кабелів)
  • периферія — з тонерами і картріджами колупатися не доведеться. Десь щось закінчилось - поставив підміну, а картрідж потарабанив на заправку. Фірма, яка нас обслуговує, в курсі що там і як
  • ремонт периферії виконує та сама фірма, що й заправляє картріджі
  • закупка та ремонт техніки — фірма-постачальник теж присутня і на всі заявки реагує досить швидко. Їздити за товаром не доведеться, все підвозять під офіс.
  • знання 1С:ТіС (торгівля і склад) на зачаточному рівні. Доведеться тільки виконувати самі примітивні процедури.
  • слідкування за поштовим, веб та фтп-сервером, нарізати на болванки бекапи баз і т.д.
  • підтримувати в робочому стані філії (раз в місяць-два з’їздити глянути, що там і як)

Більш детально про фронт робіт розповім на співбесіді.

Умови праці:

  • біла зарплата (орієнтовно 2000-2200 на руки будете мати), яка точно буде зарплата залежить від вашої співбесіди з директором або головним інженером
  • робочий день з 9.00 до 18.00 (бажано не спізнюватись і не стояти в 16.55 в низькому старті на виході :smile3: ), в розпорядку роботи можуть бути зміни
  • окремий кабінет
  • нормальні меблі
  • нормальна машина
  • мобільний телефон з передоплаченою сумою
  • кондішн
  • сервера не стоять під вухом, а в окремому приміщенні
  • література (що потрібно, то все докупляється без проблем)
  • всі соціальні радості: відрядні, лікарняні, відпускні, дикретні і т.д.

Нюанси:

  • резюме бажане, але живої розмови воно не замінить
  • 100% будуть 2 співбесіди при прийомі: 1 зі мною, 2 з керівництвом
  • наявність трудової книжки (або її копії) на співбесіді — обов’язкова
  • якщо за останній рік ви вже 2 рази міняли роботу, то думаю, що писати/дзвонити не варто
  • змога вийти на роботу за 2 тижні — обов’язкова
  • “пріходящій” начальник відділу (тобто я :0011: ) Я маю на увазі, шо чим краще ви будете виконувати свою роботу, то тим менше в мене буде причин з’являтися в офісі і капати вам на мізки
  • якщо маєте права, то це стане вам в пригоді
  • дискримінації по статі претендента не буде

Контакти:

  • писати на [email protected]
  • дзвонити: +380 67 334-31-92 або +380 95 26-26-897

Велике прохання: всіх бажаючих пофлеймити і розказати, що хтось неправильно живе — проходьте в розділ ”Флейм”. Дякую.

P.S. Женя, послідкуй, за порядком в цій темі, будь-ласка. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адміни самі йдуть? Чи ви їх звільняєте? Бо за короткий час, це не перше оголошення про вакансію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адміни самі йдуть? Чи ви їх звільняєте? Бо за короткий час, це не перше оголошення про вакансію...

Важко назвати 4 роки коротким часом. Системні адміністратори звільняються самі. Перший сис. адмін вирішив викладати в ЛНТУ і повернувся на рідну кафедру. Женя, маючи величезний досвід, пішов (про що я шкодую) на вищу заробітню плату, останній працівник набравшись за рік досвіду знайшов роботу в столиці і переїжджає туди.

От і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как первый админ, добавлю, что условия работы действительно хорошие. Большой плюс, что полностью оплачиваются не только командировки, но и обучение, которое проводится регулярно и вы сами выбираете на какие курсы, из предложенных, можете поехать, но не свыше лимита за год (в мое время это было не менее 5 тренингов за год, по 2-5 дней на каждое занятие).

P.S. Я ушел по собственному желанию, так как предложили работать в ЛНТУ и на то время за более высокую заработную плату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав... описано гарно... і доступно

Особливих навиків не потрібно що не знаєш за місяць-два можна подоганяти...шкода що малувата зарплата (якраз на описаний об"єм роботи)...можна було б потроїти нагрузку і підняти з/п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав... описано гарно... і доступно

Особливих навиків не потрібно що не знаєш за місяць-два можна подоганяти...шкода що малувата зарплата (якраз на описаний об"єм роботи)...можна було б потроїти нагрузку і підняти з/п.

Срочно побіг піднімати нагрузку і зарплату. Дитсадок якийсь бляха-муха.

По темі: всім дякую за увагу, системного адміністратора зайнято. Вакансія закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% кидалово,очевидно кидки відбуваються в плані з/п,читайте уважно те що вони шкрабають,а отже "біла зарплата (орієнтовно 2000-2200 на руки будете мати), яка точно буде зарплата залежить від вашої співбесіди з директором або головним інженером" виходить обовязки ви матимете ті ж а з/п може бути в рази нижчою...вот тут і подвох, аби вас не киданули,раджу на такі "горе вакансії" не звертати уваги взагалі!

вакансія реально попахує кидаловом....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось піде в баню...

По темі, я б пішов і на 1000грн., просто щоб навчитись деяким вищеописаним пунктам. Прошу вибачення за флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода що не берете нікого в помічники. досвід ніколи нікому не був лишній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% кидалово,очевидно кидки відбуваються в плані з/п…

В тебе там як, з головою все нормально? :) Прийшов тут, панімаєш, і вивів всіх на чисту воду. Я балдєю.

Тут на форумі сидять 2 з 3-х останніх адмінів. Розпитай в них про зарплату, умови роботи і кидки, Шерлок Холмс, ти наш.

Новий адмін, доречі, теж тут часто сидить, так що через місяць і в нього можеш поцікавитися про з/п.

Хтось піде в баню...

По темі, я б пішов і на 1000грн., просто щоб навчитись деяким вищеописаним пунктам. Прошу вибачення за флуд

Повір, 1000 грн. це дуже мало, щоб проводити фактично місяць безвилазно в офісі з 9 до 18. Ну і, до того всього, людина треба, яка вже щось вміє. В мене просто реально немає часу, щоб когось вчити. В офісі буваю рідко.

шкода що не берете нікого в помічники. досвід ніколи нікому не був лишній

Це так, але можна на це глянути і з іншої сторони. Ніхто не захоче в помічниках ходити задарма, хоч якусь оплату людині дати треба. А зараз не ті часи, коли є лишні фінанси. Тим більше, що штатний розпис затверджений в головному офісі корпорації, а незареєстровану людину ніхто в офісі тримати не буде, бо фірма “біла”.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

reaktor88, відправляється в РО за флуд. а 14 днів.

Всім іншим попередження на майбутнє. Без флуду. Бо відправитеся вслід за ним.

Я, як попередній адмін вищеописаної фірми заявляю. 10 000% ніякого кидалова немає.

Повірте сидіти в кабінеті і слідкувати, щоб все працювало - не потрібно мега знань і супер здібностей. Так, ЗП, можливо, не така висока, як хотілося б. Яле на той рівень, що необхідний - цілком гідна. Великий плюс - біла. Як і всі соц. блага.

Так кабінет окремий. Так із Кондішеном. Так дають мобілку із передплаченою на місяць сумою. Виговорив більше - утримали з ЗП. Все просто.

Є своя специфіка. Якщо потрібно вийти у вихідний (підприємство буває працює в черговому режимі) - не морозитися. А приїхати - і вирішити проблему.

Щодо "ЗП залежить від співбесіди". То тут усе просто. Чим вищий Ваш рівень знань - тим більше шансів отримати вищу ЗП. Звісно, якщо ви вмієте ставити вінду зі ZVER DVD. То ваша ЗП вище 1500 не оціниться. Якщо ж ви ще й маєте навики роботи в 1С. То плюс вам в карму і 1000 до ЗП. Якось так :)

За темою слідкую я особисто.

пости почищу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як попередній адмін вищеописаної фірми заявляю. 10 000% ніякого кидалова немає…

Дякую, Женя.

P.S. Заодно тему можна закрити. Працівник знайдений. Всім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...