Перейти до змісту

Вибори не за горами


vanus

Я голосуватиму за  

24 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

хм.... після провалу кампанії Ющенка, тепер навіть не знаю за кого віддати свій голос. Напевно, шо впишу у бюлетень своє прізвище і поставлю напроти нього галочку :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капманія Ющенка не провалилась!

На місця влада не зробила жодного кроку до того що сказав президент і не послухала Треба вірити, і кожною дією викорінювати в собі та в ближніх оту навязану нам систему жебракування, підлабузництва, корупції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, може я і не сильно вдало виразився про "провал кампанії" але ми можемо з тобою подискутувати на цю тему. Я так само віддано вірю в Україну і в її майбутнє як і ти, але:

1) багато людей розчарувалися в Ющенку не тому що стало гірше, а тому що не стало краще. Не виконав він своїх обяіцянок, а простих людей не буде цікавити, що президента хтось не полухав, бо обіцянки вони чули саме з його вуст

2) ти кажеш, що влада на місцях не послухалася Президента, значить він не вміє заставити людей виконувати свої накази

3) Президент має бути схожий на кремінь, його слово має бути закон для всіх ( а не тільки для простих смертних) В Ющенка немає цього стержня

4) я не можу жалітися на своє становище: я ситий, вдітий, маю основну роботу, розвиваю свою фірму, маю машину. Але цього я досягнув сам, завдяки своїй життєвій позиції і

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто сказав, що Ющенко не сильний як кремінь. -

тому я відповідаю!!!!!

ВОДА камінь точить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...