Перейти до змісту

Україна може повернути податок на бездітність


Karabasbarabas

Рекомендовані повідомлення

А ніхто з них не подумав, що є чимало сімей, які мають і можливості, і бажання, та в силу нюансів зі здоров"ям не можуть їх мати.

Це ж, мабуть, доцільніше сплачувати більші податки, аніж вкласти ці додаткові гроші в обстеження і лікування.

Я пам"ятаю,ще будучи школярем,читав журнал "Здоровье",який батьки передплачували.І там одна жіночка в листі до редакції обурювалась,що змушена сплачувати податок на бездітність,хоча багато сил поклала на лікування,але завагітніти так і не змогла.Їй відповідали,що насправді це не податок на бездітність,а підтримка багатодітних сімей бездітними громадянами,чи щось у цьому дусі.

Черговий ідіотський законопроект,який далекий від розв"язання проблеми старіння населення від абсолютно непрофесійних горе-депутатів.Це вже були такі заклики "кохатися" бо "нас має бути 52 млн".І при цьому бажано бідних і малоосвічених,щоб не задавали зайвих питань і якнайдовше стояли за станками,не потребували житла і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а монахов-монашек тоже обложат налогом?

в нас церкву податки оминають <_<

Я пам"ятаю,ще будучи школярем,читав журнал "Здоровье",який батьки передплачували.І там одна жіночка в листі до редакції обурювалась,що змушена сплачувати податок на бездітність,хоча багато сил поклала на лікування,але завагітніти так і не змогла.Їй відповідали,що насправді це не податок на бездітність,а підтримка багатодітних сімей бездітними громадянами,чи щось у цьому дусі.

це виходить я після 30 (при умові що без дітей) буду платити багатодітній сім*ї, які наштампували дітей а кормити не мають чим?

фіг там <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це виходить я після 30 (при умові що без дітей) буду платити багатодітній сім*ї, які наштампували дітей а кормити не мають чим?

фіг там <_<

Ну в ті часи ідеологія була така: "от каждого по возможностях-каждому по потребностям"(якщо не помиляюсь) Зараз ідеологія зовсім інша,якщо коротко-"нам конче необхідні ваші гроші"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай виздихають ті, які цей закон придумали і підтримали!!!

1. Побудуйте доступне нормальне житло, по типу хрущовок, да не хороми, але жити можна і по доступній ціні, нехай там 10-15 тис баксів максимум.

2. Будуть тоді кліпати дітей як скажені :)

3. Чому хтось, у кого є клепка в голові платити циганам, чи там тим кому пофіг, за те що вони можуть "кліпати", народжувати кучу дітей??

4. Раз вже придумали такку "тємку собі", то нехай вже ці кошти йдуть людям, які дійсно хочуть дітей, але не можуть фізіологічно, чи на лікування таких сімей ідуть гроші - це вже точно такий закон виправдовує!

5. Скоро і так "біла раса" вимре... ті, хто при владі всіма можливими законами так і хочуть її загробити (непомірно дороге житло, сприяюють тому всьому щоб люди менше народжували дітей).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...