Перейти до змісту

kyivstar.ua миграция на DHCP


vavan22

Рекомендовані повідомлення

Та я взагалі не уявляю як ви мотивували себе підключити таку дорогу послугу як Інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при веб-серфінгу приблизно комп бере 150Вт*год
прямо зараз мій ноут мені показує 52,6 Вт...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я взагалі не уявляю як ви мотивували себе підключити таку дорогу послугу як Інтернет.

Та життя затавило :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер подумай - що затратніше друже

А ресурс комплектуючих?

120 грн в рік - за 2 роки роутер себе окупить без врахування ресурсу комплектуючих. + ергономіка (постійне вмикання другого компа, дроти по приміщенню, лишній шум, незручності якщо на роздаваючому компі вінда полетить...). Але тебе, схоже, жоден аргумент не переконає апріорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження що тут зібрались продавці роутерів :-)
Тут зібрались як мінімум 3 адміна мереж корпоративного рівня і один 1Сний генератор багів (із прочитаної теми інакше назвати не можу) котрий старається адмінам довести що роутер для дому це зло і що Київстаровські маркетологи дурніші за нього бо падлюки зарізали на 1 порт на комутаторі на 1ого юзера.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження що тут зібрались продавці роутерів :-)
Тут зібрались як мінімум 3 адміна мереж корпоративного рівня і один 1Сний генератор багів (із прочитаної теми інакше назвати не можу) котрий старається адмінам довести що роутер для дому це зло і що Київстаровські маркетологи дурніші за нього бо падлюки зарізали на 1 порт на комутаторі на 1ого юзера.

звідки така агресія? ти завжди на форумах так поводишся?

3 двох твоїх постів користь нуль - лише негатив.

не пиши мені більше :-)

а тепер подумай - що затратніше друже

А ресурс комплектуючих?

120 грн в рік - за 2 роки роутер себе окупить без врахування ресурсу комплектуючих. + ергономіка (постійне вмикання другого компа, дроти по приміщенню, лишній шум, незручності якщо на роздаваючому компі вінда полетить...). Але тебе, схоже, жоден аргумент не переконає апріорі.

я не є противником роутера

просто для мене зручніше кидати через інший комп - якщо врахувати що там закачки торрента йдуть то він і так працює весь час

з кабелями проблем немає, шум не заважаэ - в кымнаты ныхто не живе. а вінда полетить - не страшно - там на компі майже нічого не стоїть - переставлю за 30 хв.

ну а роутер буду купляти коли вже ноут появиться і wifi треба буде роздати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо врахувати що там закачки торрента йдуть то він і так працює весь час

з кабелями проблем немає, шум не заважаэ - в кымнаты ныхто не живе. а вінда полетить - не страшно - там на компі майже нічого не стоїть - переставлю за 30 хв.

з компа міст можна зробити але якби ти трохи подумав - то зрозумів би - прийдеться весь час тримати комп ввімкнутий щоб іший комп в неті був

по всіх пунктах виходить "нє" :-(

что-то ты сам себе противоречишь .....

p.s. а вы еше спрашиваете почему меня 1Цешники пугают.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо врахувати що там закачки торрента йдуть то він і так працює весь час

з кабелями проблем немає, шум не заважаэ - в кымнаты ныхто не живе. а вінда полетить - не страшно - там на компі майже нічого не стоїть - переставлю за 30 хв.

з компа міст можна зробити але якби ти трохи подумав - то зрозумів би - прийдеться весь час тримати комп ввімкнутий щоб іший комп в неті був

по всіх пунктах виходить "нє" :-(

что-то ты сам себе противоречишь .....

p.s. а вы еше спрашиваете почему меня 1Цешники пугают.....

ну майже весь час - іноді і вимикаю коли фільмів норм немає

просто тепер появилась маленька незручність якої не було раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідки така агресія? ти завжди на форумах так поводишся?

3 двох твоїх постів користь нуль - лише негатив.

маєш грошей добіса багато?
Це в кого тут агресія і негатив з 2ого посту в темі?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміни в налаштуваннях послуги «Домашній Інтернет»

Шановний абонент! Доступ до Інтернету став простіше! Тепер Вам не потрібно підключати VPN при кожному виході в мережу.

Для користування послугою Вам необхідно одноразово:

1. Вимкнути VPN-з’єднання в налаштуваннях Вашого ПК або роутера

Відеоінструкція для:

Операційної системи Windows XP

(FLV, 1 МБ)

Операційної системи Windows 7

(FLV, 3 МБ)

Роутера D-Link DIR 300

(FLV, 2 МБ)

Роутера TP-Link WR741ND

(FLV, 2 МБ)

2. Зайти за посиланням activate.kyivstar.ua в систему «Мій Київстар» та ввести свій логін і пароль.

Відновити пароль Ви можете на сайті «Мій Київстар» або за телефоном 460 (дзвінки з номерів мереж «Київстар» і Beeline не тарифікуються); 0800300460 (дзвінки з номерів мереж фіксованого зв’язку не тарифікуються, дзвінки з номерів інших операторів мобільного зв’язку — згідно з чинними тарифами).

3.Після виконаних дій доступ до Інтернету буде відбуватися без необхідності запуску VPN. Досить відкрити браузер і приступити до роботи.

Пояснюю! Вище зазначена інформація була подана як приклад, з яким стикаються абоненти київстар!

А відеоінструкція доступна тільки абонентам київстара!!!

Сам шукав із цікавості)

Якщо хто найде відеоінструкцію, буду вдячний! Дякую за УВАГУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я такого не робив, на роутері поставив дінамік ір, і прописав днс, які через ДШЦП прописались і мережеву плату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і яка у вас зараз максимальна швидкість через КС роутер в режимі Dynamic IP через Wi-Fi?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і яка у вас зараз максимальна швидкість через КС роутер в режимі Dynamic IP через Wi-Fi?

ну напевно залежить від марки

але всі нові зараз справляються з wan-lan 100 mbit

проте цікаво як там dir 300? витягує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проте цікаво як там dir 300? витягує?

ніякої суттєвої різниці не помітив

п.с. на інших роутерах у когось є різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а роутер купить не?

А для чого його купувати? Київстар зараз дарує роутери.

З 1-го грудня 2011 року Київстар пропонує всім новим та існуючим користувачам послуги «Домашній Інтернет» придбати Wi-Fi роутер моделі TP-LINK TL-WR741ND за спеціальною ціною в розмірі 1 грн з ПДВ, за умови підключення на особовому рахунку послуги «Роутер» (при цьому вартість Wi-Fi роутера включається до загальної вартості підключення послуги «Роутер»).

Детальніше:

http://kyivstar.ua/m...e/wi_fi_router/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а роутер купить не?

А для чого його купувати? Київстар зараз дарує роутери.

точно :)

правда привязываешся контрактом, но всёравно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно :)

правда привязываешся контрактом, но всёравно....

Насправді контракт не підписується. Платиш 200грн за роутер, а протягом 10 місяців отримуєш їх назад у вигляді знижки 20грн на послугу "Домашній інтернет". Думаю, в будь-який момент можна перейти на іншого провайдера і залишити роутер собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, в будь-який момент можна перейти на іншого провайдера і залишити роутер собі.

Перейти то можна, але буде давити жаба, що знижка пропадає. Ця акція більше для тих, хто не планує відключатися від КС протягом цього року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...