Перейти до змісту

замовлення їдла


SOAD

Рекомендовані повідомлення

замовлення ЇЖІ (обідів)

Звучить як їдла для бидла

Піцца - наше всЬО))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись замовляли в "Шинку на колесах": 72-46-96, 28-55-23, 8(067)361-11-94 (не знаю, чи зараз телефони актуальні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замовлення ЇЖІ (обідів)

Звучить як їдла для бидла

Піцца - наше всЬО))))

піццу кожен день їсти себе не поважати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піццу кожен день їсти себе не поважати)

А домашні канапки, лоточки з картопелькою (та ін.) + мікрохвильовка вже не в моді?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піццу кожен день їсти себе не поважати)

А домашні канапки, лоточки з картопелькою (та ін.) + мікрохвильовка вже не в моді?

неа бо ще не жонатий й готувати їх нема кому мені((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://navolyni.com/projekt.php?projekt=kompleksni-obidi-luck

жінки тиждень небуде,треба зарання підготовитись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скажу що я "мєго-повар", але кілька страв готую краще дружини або не гірше. Тому дружина дружині рознь. Особисто знаю двох дружин які взмозі лише вкинути макарони в кип"яток (і переварити) або піджарити яйце або зварити картоплі. Виключно. Перевірено. ;)

Ніяка дружина не прийде до тебе на офіс готувати обід (кращий ніж з доставки), альтернатива - холодні котлети або суп у термосі.

Одружуватись лише заради смачнішого хавчика? Не смішіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скажу що я "мєго-повар", але кілька страв готую краще дружини або не гірше. Тому дружина дружині рознь. Особисто знаю двох дружин які взмозі лише вкинути макарони в кип"яток (і переварити) або піджарити яйце або зварити картоплі. Виключно. Перевірено. ;)

Ніяка дружина не прийде до тебе на офіс готувати обід (кращий ніж з доставки), альтернатива - холодні котлети або суп у термосі.

Одружуватись лише заради смачнішого хавчика? Не смішіть.

якщо префразувати фразу то : *кожен мае ту дружину, на яку заслуговуе* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... На жену и машину не жалуйся - сам выбирал.... тип того!

Бачили очі ЩО купували)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А суть то не в дружині, а в тому що тільки заради смачного хавчіка не варто одружуватись, і навпаки, коли кортить одружитись зовсім не думаєш (ну майже зовсім) про те, як вона готує.

...А ТС"у лише треба було взнати як замовити хавчік з доставкою в офіс... ну дійсно, нафіг нада, якщо можна впрягти дружину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись я замовляла обіди в "Шинку на колесах" , їжа не ситна,підходить для тих,хто на дієті. Часто привозили вже холодну їжу. :0048:

Єдине,що в них смачно - це деруни. Тут не придерешся :0069:

Зараз віддаю перевагу аерогрилю - в ньому готую картоплю та м"ясо(легше легкого - закинув ,вибрав час і температуру - і отримуєш готовий обід),

якщо каші чи макарони - беру з дому і підігріваю.Дуже смачні гарячі бутерброди. :0059:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна суші замовити. Дуже смачно і порівняно з суші-барами не дорого.

http://vk.com/id_fujiyama_mama

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ТамТамі були комплексні обіди, замовлення зранку - в обід привозять. Можливо є і зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vorobeff, а наїсишся? Тут мова про супчик і пюрешку з котлетою, гаряченькі:). Ну чи типу того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vorobeff, а наїсишся? Тут мова про супчик і пюрешку з котлетою, гаряченькі :). Ну чи типу того.

Суші - продукт дуже ситний. Замовлення на 100-130 гривень цілком вистачає пообідати 2-3 дорослим чоловікам. Сам замовляв, як не дивно, наївся швидше ніж скінчились суші))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже смачно і порівняно з суші-барами не дорого.

Уточнюйте, що декому смачно (а декого може стошнити прямо в тєлєвізор).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже смачно і порівняно з суші-барами не дорого.

Уточнюйте, що декому смачно (а декого може стошнити прямо в тєлєвізор).

Не зрозумів "юмора"!!!

Так, смачно. Це моє особисте враження і я, здається, нікого не питав про їх відношення до закордонної кухні.

Когось і від пюрешок-супчиків тошнить... Але то ,як кажуть, "кого гребе"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хулє нє ясна?? Комусь може собачатина смакує і він це буде аргументувати "особистим враженням"

Але то ,як кажуть, "кого гребе"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, те що Вам не смакує - Ваша справа! І тут не місце цим ділитись. Можна, звичайно, поговорити тут про Вашу незрозумілу агресію, про комплекси на рахунок риби, японців, собак чи ще там чогось... Але, повторюсь, - "кого гребе"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...