Перейти до змісту

шукаємо системного адміністратора


personal

Рекомендовані повідомлення

В компанію Internetdevels потрібен системний адміністратор.

Вимоги:

1. Інтернет-ман’як

2. Обслуговувати комп'ютерну техніку.

3 Обслуговування мережі, інтернету

4. Базові знання ОС сімейства *nix

Бажано:

- досвід роботи з вебсерверами, MySQL, діагностика і налаштування серверів

- робота з Git

Проте ми плануємо цього навчити.

Знання мови:англійська(читання тех документації), українська(спілкуватись з колективом).

Комунікабельність, бажання вчитись

Колектив молодий і веселий.

Розмір зарплати - по результатам співбесіди.

Звертатись за номером 0661707418

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг не апять а знову))) там паходу весь штат сліняв і веб-дизайнера треба і адміністратора і програміста)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно попередній сисадмін надірвався, поки доніс додому гаманець із зарплатою, от і звільнився за станом здоров'я. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому всі так "бочку пруть" проти internetdevels? Де ще в Луцьку можуть взяти зеленого програміста і зробити з нього сцеціаліста?

Ніякого відношення до цієї компанії не маю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також розглядаємо варіант взяти помічника адміна. Вакансія для тих, хто ще не має досвід, але горить бажанням його отримати і стати профі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете не парітца.

Кантора здесь нічаво не атветіт, буде грубіть хаміть тупіть і матерітца пока оплачено рекламко. Разве не так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уровень З.П. не хотите озвучить?

Рівень зп від 2 до 5, залежить від рівня робіт, які може виконувати спец. Пул робіт великий...

В них обмеження по віку - якщо Вам за 35, то Ви вже не людина

Хто таке казав?

Вам 32. І якшо Ви до 30 пили-бухали-жизньпрожигали, а потім надоумилися вивчитися, і за 2-3 роки розвитку не наблюдається, то хто винен? Звичайно, роботодавець винен, бо не оцінив генія.. Хто ж признається у власній нікчемності?

А програмістом потрібно стати до 25. Причому прокачуватися по максимуму. В 25 вже потрібно бути гуру.

Це мої власні спостереження.

Мені - 34, програмувати почав в 14.

По суті - нам потрібні сильні люди, спеціалісти і професіонали. А тут зазвичай сруть ті, кого не взяли, бо обідно.

Я вважаю що зп в ІТ з привязкою до Луцька до 2К - це не зп, а стипендія.

Я вважаю шо ІТшник в Луцьку повинен мати мінімум 4-5К при досвіді в 3-4 роки, і ніяк не менше.

Це моя позиція.

Я звільнив до біса народу, які дійсно в нас пройшли навчання, отримали професію, працювали, але не росли.

Мені не потрібні дешеві працівники. Мені потрібні дорогі і талановиті.

Тролям це не доходить, ну а я не винен :)

Толкових людей мало. Частина з них навіть не пробують, бо читають тут срач :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них обмеження по віку - якщо Вам за 35, то Ви вже не людина

Хто таке казав?

Вам 32. І якшо Ви до 30 пили-бухали-жизньпрожигали, а потім надоумилися вивчитися, і за 2-3 роки розвитку не наблюдається, то хто винен? Звичайно, роботодавець винен, бо не оцінив генія.. Хто ж признається у власній нікчемності?

Я писала не про себе, а про свого чоловіка, якому 42. Він надсилав резюме через сайт work.ua, а потім зателефонував, йому відповіли, що потрібні спеціалісти тільки з віком до 35 років. І ми не пили-бухали-жизньпрожигали, (ми взагалі не вживаємо алкоголю) він має 2 спеціальності, інженер-механік та сервісний інженер по ремонту комп'ютерів.

Я не хочу нікого образити, але дуже часто йому приходиться переробляти після "молодих спеціалістів". А щодо мене, то я в свої 32 маю хорошу роботу в солідній компанії з хорошою зп, моя робота не пов'язана з ІТ. І не треба судити людей, коли Ви їх не знаєте.

А стосовно того, що в нас такі вимоги по віку, то я вважаю, що це дискримінація. (я кажу не тільки про Вас, а і про багато інших компаній).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них обмеження по віку - якщо Вам за 35, то Ви вже не людина

Хто таке казав?

Вам 32. І якшо Ви до 30 пили-бухали-жизньпрожигали, а потім надоумилися вивчитися, і за 2-3 роки розвитку не наблюдається, то хто винен? Звичайно, роботодавець винен, бо не оцінив генія.. Хто ж признається у власній нікчемності?

Я писала не про себе, а про свого чоловіка, якому 42. Він надсилав резюме через сайт work.ua, а потім зателефонував, йому відповіли, що потрібні спеціалісти тільки з віком до 35 років. І ми не пили-бухали-жизньпрожигали, (ми взагалі не вживаємо алкоголю) він має 2 спеціальності, інженер-механік та сервісний інженер по ремонту комп'ютерів.

Я не хочу нікого образити, але дуже часто йому приходиться переробляти після "молодих спеціалістів". А щодо мене, то я в свої 32 маю хорошу роботу в солідній компанії з хорошою зп, моя робота не пов'язана з ІТ. І не треба судити людей, коли Ви їх не знаєте.

А стосовно того, що в нас такі вимоги по віку, то я вважаю, що це дискримінація. (я кажу не тільки про Вас, а і про багато інших компаній).

якось прочитав оголошення " в банк необхідна прибиральниця віком до 35 років, графік роботи з 7 по 9 ранку"

так до чого то я - до того що відразу видно рівень інтелекту роботодавців, якщо йдуть жорсткі вимоги по віку.

це на заході людина до 30 вже має освіту, 1-2 пристойні роботи в досвіді і хорошу зараз, машину і будинок в іпотеці і йому вже не зочеться бути надто активним, він хоче стабільності.

а у нас, при нашій нестабільності і рівню оплати праці в 30 років в білшості трудове життя лише починається, а в декого і координально міняється. спостерігаючи за мережевим бізнесом - бачу що часто найпродуктивніші це жіночки 35-45 років, котрі на основній роботі (вчитель, вихователь, і т.д.) не отримують реалізації себе як особиистість і тим більше не отримують належну фінансову винагороду. і як правило йдуть набагато далі молодих.

в ІТ вік взагалі не має значення - має значення мозок та руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуть розумію працедавця. До 35 років це або доморощений спеціаліст, або кумекаюча людина, яка тільки вчиться і має бажання вчитися, які ще не мають досвіду роботи в серйозних проектах.

Такі працюватимуть з непоганою віддачею і за невеликі гроші, бо мають купу ентузіазму.

А толкові дядьки (до яких цим<35 іще вчитися і вчитися) яким троха більше 35 вже питають "а що мені за то буде?"

Реальний приклад: мій добрий знайомий (якому більше 35) нещодавно пройшов на посаду QA на продукти Cisco в SoftServe.

Зарплату на випробувальний термін йому дали чуть більше того потолка, що тут пропонувався.

Так що все правильно, шукають дешеву робочу силу :)

з.і. хоча комусь без особливого досвіду роботи, і хто має бажання навчитися це дуже хороший варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу нікого образити, але дуже часто йому приходиться переробляти після "молодих спеціалістів". А щодо мене, то я в свої 32 маю хорошу роботу в солідній компанії з хорошою зп, моя робота не пов'язана з ІТ. І не треба судити людей, коли Ви їх не знаєте.

Ви знаєте, я навмисно написав про Вас, тому що Ви написали про нас - "В них обмеження по віку - якщо Вам за 35, то Ви вже не людина ", цілком розуміючи Вашу реакцію на мій пост.

Так, я не повинен судити так я я написав. І ви не повинні судити так як Ви написали. Ви відчули себе на моєму місці, коли судять по відношенню до Вас не зовсім правильно? То задумайтеся в майбутньому, перед тим як писати гадості.

А вимоги до вакансій, я визначаю сам, і це моя справа. :)

В тому числі вікові обмеження. Є хороші люди й в 60 років, і старші, я не маю нічого проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, при все уважении, разве ограничивать по возрасту при приема на работу не запрещено кодексом о труде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, при все уважении, разве ограничивать по возрасту при приема на работу не запрещено кодексом о труде?

Не заборонено. Є лише одне обмеження:

Стаття 22: Забороняється необгрунтована вiдмова у прийняттi на роботу.

:) Я вже Вас пробачила

:) Бажаю гарного дня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно роботи системного адміністратора часто питають шо робити. Відписував в приватах, тепер запощу тут

Пул задач широкий

Наприклад, топ-задачі - це розвертання та супроводження веб-серверів клієнтів. Ключові слова: mysql, apache, nginx, slow queries, git, аналіз логів, моніторинг серверів, виявлення поломок і проблемних місць, оптимізація під навантаження.

Також постійно є потік однотипних задач - розвернути проект [ссилка на проект] на сервері [дані доступу]

Роботи нижчого рівня:

Вести існуючий комп парк роб станцій, сітка, інтернет

Апдейтити існуюче жилізо, купувати нове, давати пропозиції по розвитку, - є немале господарство, в якому теж потрібен лад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розвертання та супроводження веб-серверів клієнтів. Ключові слова: mysql, apache, nginx, slow queries, git, аналіз логів, моніторинг серверів, виявлення поломок і проблемних місць, оптимізація під навантаження.
Вообще-то это должно входить в обязанности девелопера :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розвертання та супроводження веб-серверів клієнтів. Ключові слова: mysql, apache, nginx, slow queries, git, аналіз логів, моніторинг серверів, виявлення поломок і проблемних місць, оптимізація під навантаження.
Вообще-то это должно входить в обязанности девелопера :_02:

Во-первых, это как-раз таки входит в обязанности системного администратора.

Во-вторых, что должно входить и в чьи обязанности определяется структурой компании.

В-третьих, я действительно верю в то что Вы думаете что так должно быть, но если так работают 90% луцких канторок (когда именно девелопер и швец и жнец) не означает что это правильно, не хочу вдаваться с вами в полемику но думаю что Вы мало знакомы с мировой инфраструктурой веб-разработки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарплату на випробувальний термін йому дали чуть більше того потолка, що тут пропонувався.

Так що все правильно, шукають дешеву робочу силу :)

В якому місті? Якщо в Луцьку - це круто!

Якщо в Москві - посміхніться :) В москві оренда квартири в районі тисячі долларів, тому за менше 2 тис дол не проживеш

А я пишу про зп в Луцьку, це варто враховувати

Вообще-то это должно входить в обязанности девелопера :_02:

Обовязки девелопера - кодити.

Маю найомого, який в Канаді влаштувався працювати програмістом. Його звільнили на 3 день роботи. За те, що почав ремонтувати операційну систему на даному йому компі, коли виникли проблеми, а не звернувся до системного адміністратора.

Врешті, спорити не варто. Як хто хоче, так і ... робить

Ми собі визначили так, шо програміст кодить, а сисадмін кохається з серверами. Нам так подобається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...