Перейти до змісту

Продам Nokia 6300


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

Продам нокию 6300 , користувався один власник,(точніше власниця).

Телефон працює ідеально , поломок небуло ніяких відповідно, в майстернях (очумелые ручки ) не крутили.

Комплектація-- коробка, зарядка , гарнітура, інструкція до використання, сд диск з програмами, батарея підвищеної ємності оригінальна нокія (тришки підрізав щоб нормально входила в корпус)

Корпус був мною замінений з червоного на чорний,відповідно лишилась металева задня кришка , і задня частина в нормальному стані, (в передій панелі відскочила пласмаса від металевої окантовки, приклеїти не реально ) , тому і замінив корпус.

Імей в базі білий.

Ціна 670 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене ціна трохі завищена..... може мені так здається!!!!

трохі це на скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500 грн

Навіть спорити не буду, робив маніторинг реальної ціни від 500 до 600 грн продають телефон + зарядка може ще флешка проскочити в нагрузку. (а головне шо за телефон , звідки , і шо вньому не так зрен хто скаже .)

Дві неділі назад взяв Е52 на день по тестити то сьогодні мені звонли з карного розшуку два співробітника і цікавились де та нокія в яку я свою сім карту вставляв, добре що я цю нокію на другий день вернув бо вній мережа пропадала .

І тепер питання задають не мені а її теперішньому власнику.

Так що .........

На оригінаоьній батареї є голограма.

Можу наклклеїти для спокою вашої душі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання Батарейка---- зверну увагу на країну виробник, це не чайна а венгрия , там у нокии є виробничі потужності, і їм доказувати оригінальність продукту не подтрібно , на відмину китайозів , бо у китайозів підвалів де роблять батарейки повно там і клеять лейби щобпідтвардити шо зроблено в оригінальному підвалі.

Замість лейби там є серийний номер, і qr код, який теж багато чого може сказати. Те саме що наклейка на якій теж код .

Надіюсь відповідь вичерпна. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокол,батарейка з самих дешевих.

Ніколи мадяри не робили акумуляторів.

І найкраз підвальні китайці навіть на голограмі зекономили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене ціна трохі завищена..... може мені так здається!!!!

трохі це на скільки?

400 грн ціна йому. той факт що корпус мінявся власноруч відлякує. розумію, новий корпус (не відомо якої якості, і як він став на тел.), клавіши, гроші вкладені, треба вернути. доречі про клавіши, вони нові всі не якісні. будуть погано нажиматися, скрипіти.

а ті ціни які моніторились в інтернеті, завищені. люди за ті гроші їх не продають, спускають полюбому до розумної ціни. з повагою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене ціна трохі завищена..... може мені так здається!!!!

трохі це на скільки?

400 грн ціна йому. той факт що корпус мінявся власноруч відлякує. розумію, новий корпус (не відомо якої якості, і як він став на тел.), клавіши, гроші вкладені, треба вернути. доречі про клавіши, вони нові всі не якісні. будуть погано нажиматися, скрипіти.

а ті ціни які моніторились в інтернеті, завищені. люди за ті гроші їх не продають, спускають полюбому до розумної ціни. з повагою.

Ребята , та давайте сразу за 101 грн , а ?, что б зубы от жадности не скрипели....

А если по теме, то : Это одни из последних надёжных и качественных моделей Nokia, с толщиной платы минимум 1 мм, а не последнее выпущенное "гауно" (неважно какой модели), толщиной 0.4-0.5 мм.

Как заявили сами производители , теперь делать надёжные и практичные телефоны коммерчески не выгодно и вот теперь делайте выводы о качестве новых моделей за 100уе и выше, если ещё не наслышаны .

А эти(6300) телефоны , при нормальном обращении могут составить конкуренцию по надёжности в разряде цветной 6-ой(6300) серии Nokia ( в чёрнобелых лидирует 3310\3410).

Потом , если тело не ремонтировалось попа-рукими отвёрточниками или 18-летними гениями, рождёнными прямо в мастерской, типа угробимгудстрой, то имеет смысл это предложение. Жаль что нет в нём 3G , но это есть в 6233 , например , тоже противоударный телефон( и даже стерео).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята , та давайте сразу за 101 грн , а ?, что б зубы от жадности не скрипели....

про яку жадність ти говориш, чоловіче!? 670 грн ?? раз ти такий не жадний, купи, зроби людині свято, уваж 1мм-ву товщину плати.. )) жартую.. ))

А если по теме, то :

хто трішки цікавиться тел., то знає, що зараз плати нікудишні роблять. в цьому ти правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята , та давайте сразу за 101 грн , а ?, что б зубы от жадности не скрипели....

про яку жадність ти говориш, чоловіче!? 670 грн ?? раз ти такий не жадний, купи, зроби людині свято, уваж 1мм-ву товщину плати.. )) жартую.. ))

А если по теме, то :

хто трішки цікавиться тел., то знає, що зараз плати нікудишні роблять. в цьому ти правий.

Нет , я не имел ввиду купить именно за 670 грн, торговаться надо и нужно !

Если телефон соответствует описанию (ниразу не ремонтированный и это можно проверить) , то есть смысл покупки похожих девайсов. Я сам тесно связан с ремонтом телефонов и видел внутри (после ремОнтёров) некоторые 6300 за 400грн , которые через пару недель теряли сеть , ВТ , переставали заряжаться или вздували батареи (особенно побывавшие в воде). И ремонт этих тел стоил 100-200 грн. в итоге имеем те же 600 грн , а телефон от этого новее не стал и детали сгнившие новыми не стали. И никто не даст гарантии, что завтра перестанет работать в таком теле опять что то подгнившее или отвалившееся.

А по поводу " раз ти такий не жадний, купи, зроби людині свято " - у самого таких 5 тел проблемных есть , но совесть не позволяет продать людям такое - так как потом пальцем показывать будут и мне же их бесплатно (или почти бесплатно) восстанавливать. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень, «апання» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару, чи зміна ціни.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється виключно зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...