Перейти до змісту

М1 – 4 роки!


Orfey

Рекомендовані повідомлення

Рівно 4 роки тому канал М1 вперше з’явився в ефірі. Спершу це були лише Київ та область. Вже у лютому 2002 року, після завершення тестового періоду, М1 виходить на супутник AMOS та починає освоюватись у кабельній мережі. Вже до 2003 року М1 можна було дивитись у всіх великих містах України. Зараз на території, де віщає канал М1 проживає близько 27, 5 мільйонів чоловік. Крім того, у Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Запоріжжі, Донецьку та Харкові ведеться стереомовлення у стандарті NICAM. Канал одразу ж запропонував своїм глядачам якісну популярну музику та відео, та програми власного виробництва. Наразі 95 % усіх програм, які демонструються в ефірі М1 – власного виробництва. М1 майже одразу став найбільш рейтинговішим каналом серед розважальних каналів музичного направлення.

Головний інформаційний проект М1 – шоу-бізнесові новини eMOneNews. Це дев’ять випусків щодоби із підсумковим eMOneNews KingSize. Щодня в ефірі М1 музичні хіт-паради на будь-який смак. М2О – основний щоденний хіт-парад каналу та ще п’ять чартів різної направленості – “Хіт-контроль”, “М1cipe”, “POP.UA”, “The Best Of” та “VovaZIL'Vova”. У прямому ефірі виходять розважальні шоу-програми “Guten Morgen!”, “Хорошоу”, “Міністерство Прем’єр” та “SHAKEанемо, бейбі”. Саме на каналі М1 відбулась прем’єра культового нині серіалу “Сімпсони” у відмінному українському перекладі. Також М1 першим створив ексклюзивний музичний проект, якому й досі немає рівних за якістю в Україні – “tvій формат”.

23 грудня в клубі ARENA ENTERTAINMENT канал М1 святкує свій День народження. Подія розпочнеться із конференції для представників преси за участю голови правління каналу Олександра Асаулюка, генерального продюсера Валентина Коваля та Олексія Єфімова генерального директора компанії «Первый канал. Всемирная сеть».

На прес-конференції у журналістів буде можливість задати питання з приводу виходу каналу М1 на міжнародний медіа-ринок. Це стало можливо після підписання угоди між ЗАТ “Телеодин”, що є виробником каналу М1, і компанією “Первый канал. Всемирная сеть” (Росія) про спільне виробництво міжнародного українсько-російського музично-розважального каналу. За цим контрактом канал М1 включено до новоствореного пакету каналів, який наразі продається у кабельній мережі США - “DirecTV”, що налічує більше 15 мільйонів абонентів. До речі, подібна конференція відбулась 12 грудня у США в Millennium Broadway Theatre, для представників тамтешньої преси.

Після конференції розпочнеться шоу-програма за участю українських зірок та усіх ведучих каналу М1. Під час святкової програми виступатимуть відомі зірки Ірина Білик, Гайтана, групи XS, SMS, дуети 69 та Алібі. Також на сцені з’являться й молоді гурти, які за прогнозами М1, у наступному році будуть мегапопулярними, – гурти S.k.a.j. та Platina. Також на вечірці в якості гостей будуть присутні всі видатні представники українського шоу-бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А даФайте мы всем форумом возьмём и поедем к ним в гости, на День рождения, так сказать:smile-zachot:) гы:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!! Їдемо до М1! :blush:

Кукла платить :unsure: Халява :ura:

А даФайте мы всем форумом возьмём и поедем к ним в гости, на День рождения, так сказать) гы)

Це була шутка??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, ну... вообще-то было бы здорово поехать к ним на День рождика... так что на счёт этого я серьёзно... почти... но почему это кукла сразу платит?!? чуть что, так сразу кукла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Правильно

Нет чтоб скинутся по пару баксов девушке на комфортную дорогу до М1 и обратно.

:unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kukla ну нада ж десь про шару думати, а вдруг ти нам такий сюрприз зробиш..

А "Ми" (мається на увазі форумщики) про тебе нічого не знаємо. А вдруг в тебе родичі мають діамантову шахту десь в Африці, а ти тут така скромна. :unsure::blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Прийшов торік і похерив всю романтику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно

Нет чтоб скинутся по пару баксов девушке на комфортную дорогу до М1 и обратно.

:)

<{POST_SNAPBACK}>

Вот-вот... мне нравится твоя идея:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно

Нет чтоб скинутся по пару баксов девушке на комфортную дорогу до М1 и обратно.

:)

<{POST_SNAPBACK}>

Вот-вот... мне нравится твоя идея:))

<{POST_SNAPBACK}>

Типу він сам скинеться... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уряяя! А я вже лихе подумав. Чур мене!Чур..!

<{POST_SNAPBACK}>

А тут и думать нечего... я без вас совсем никак... никуда я от вас не денусь... только жы вы меня не обижайте... а лучше цените и оберегайте! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А даФайте мы всем форумом возьмём и поедем к ним в гости, на День рождения, так сказать:)) гы:))

<{POST_SNAPBACK}>

котька не хажи туда, ани плахие а планокуры!

ЗЫ: М1- ацтой семидесятых

ЗЗЫ: када его смотриш будто как сп ночи малыши, спать всегда охота от него даже если перед этим спал целые сутки.

ЗЗЗЫ: приходь ка мне сматреть Мusic BoX Rus=)) :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уряяя! А я вже лихе подумав. Чур мене!Чур..!

<{POST_SNAPBACK}>

А тут и думать нечего... я без вас совсем никак... никуда я от вас не денусь... только жы вы меня не обижайте... а лучше цените и оберегайте! :ok:

<{POST_SNAPBACK}>

я те поеду!!!!!

а кто типя обидет станет моим кровным врагом, тому и пасть порву и моргалы выколю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінус М1 в тому , що там більше реклами чим самої музикі , у Ентер'а рекламу менше крутять. І це на мою думку великій + :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден що м1 "сакс"! (погоджуюсь з думкою, що найкраще в ньому - Сімпсони)

Ентер мюзік один з найкращий загальнодоступних каналів

Музік бокс рус - класний, але малодоступний канал

Надіюсь вам сподобається, що я це все написав червоним кольором!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червоне дратує.

3.ЬІ. В мене всі кліпи запепчюрені тільки з Ентера :glare: , так би мовити крім нього і новин (5 канал) взагалі більше нічого не дивлюся :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене всі кліпи запепчюрені тільки з Ентера :friday: , так би мовити крім нього і новин (5 канал) взагалі більше нічого не дивлюся  :friday:

<{POST_SNAPBACK}>

Аналогічно... лише коли яке кіно йде :friday: чи чось про НиЛиО :friday:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М1 - это такой себе немножко гламурненький канал для малолеток...

IMHO

Хотя Симпсоны смотрю, видать, ребенок еще :)

Энтер форева! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...