Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

У мене є слабенький ПК. (1,6 процесор, 128(256) оперативна пам'ять)

Потрібно встановити Linux.

Чи є дистрибутиви на такі ПК?

Що порадите, бажано вже разом із посиланнями (де завантажити і як встановити на чисту машину)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна спробувати pappyrus

Колись ставив на 400-й Селерон 128 озу, точну версію ОС не памятаю, по швидкодії - працював досить непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно можна, є ж навіть маломірні дистрибутиви! Зайди на форум по ньому, підшукаєш що тобі сподобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Став PuppyRus, як порадив Litovets працюватиме добре.

Або став Debian з netinstall, а потім накатуй з консолі на нього LXDE чи OpenBox - це легкі менеджери вікон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, якщо маєш бажання почитати і гарно налаштувати свій слабенький ПК - ось тобі ще корисна інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив PuppyRus, але маю проблеми з драйверами до материнської плати. На оф. сайті для лінукс взагалі нічого не має!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярик, а які саме в тебе проблеми з драйверами до мат. плати?

З.І. В принципі, там драйвери всі б мали стати "з коробки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярик, а які саме в тебе проблеми з драйверами до мат. плати?

З.І. В принципі, там драйвери всі б мали стати "з коробки".

Можливо я не розібрався. Може й це і флеш плеєр, бо коли переглядаю інтернет сторінки то вони проскакують, а не плавно прогортаються. Так часом буває у віндовс, коли не встановиш драйвера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка у тебе відеокарта?

У мене інтегрована відеокарта в материнці MSI PM8M3-V H ось така

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я не розібрався. Може й це і флеш плеєр, бо коли переглядаю інтернет сторінки то вони проскакують, а не плавно прогортаються. Так часом буває у віндовс, коли не встановиш драйвера.

Скоріше всього не стали драйвери на відеокарту, але можливо що не вистачає апаратних ресурсів компа для обробки онлайн медіа контенту. А взагалі лінукс-подібні системи 100-відсотково нормально працюють тільки з відяшками Nvidia. Решта виробників - як вже вийде. Ставив Ubuntu 10.04 на 2-а компа з інтеловським інтегратом, на одному драйвери так і не стали, а на іншому взагалі вся система зависала через 5-10 сек.після завантаження поки не поставив дискретну відеокарту.

На твоїй материнці логіка VIA, невідомо чи взагалі є драйвери для неї під Linux. Спробуй поставити яку-небудь відяшку від Nvidia.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі лінукс-подібні системи 100-відсотково нормально працюють тільки з відяшками Nvidia. Решта виробників - як вже вийде. Ставив Ubuntu 10.04 на 2-а компа з інтеловським інтегратом, на одному драйвери так і не стали, а на іншому взагалі вся система зависала через 5-10 сек.після завантаження поки не поставив дискретну відеокарту.

Все там нормально працює на Intel. Таких понять, як "драйвери так і не стали" з цим відео не може бути, так як сам драйвер є частиною ядра. Не треба тут плутити з windows.

Що стосується VIA, то, дійсно, тут відео може і не працювати. Це ж китайці, вони, крім windows, нічого не бачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж китайці, вони, крім windows, нічого не бачили.

Ну, на рахунок китайців, то ти трохи перегнув палку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все там нормально працює на Intel.

Ну я ж це не придумав, писав же що на 1-му убунта нормально завелась, а на іншому тільки після установки дискретної відяшки. В обох інтеловський інтеграт тільки, різних поколінь.

Таких понять, як "драйвери так і не стали" з цим відео не може бути, так як сам драйвер є частиною ядра. Не треба тут плутити з windows.

Я мав на увазі пропрієтарні драйвери, а не ті що включені в саму систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі пропрієтарні драйвери, а не ті що включені в саму систему.

На Intel всі драйвери відкриті і єдині. Їм нема що там закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж китайці, вони, крім windows, нічого не бачили.

Ну, на рахунок китайців, то ти трохи перегнув палку. :)

Хіба що вони android використовують. А так десь була статистика, що в них найпопулярніший браузер, навіть, explorer. Вони, навіть, що таке firefox не знають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, а те, що, напевно 90% заліза робиться в Китаї, то нічого?

Добре вони знають, що таке Лінукс, в них навіть є така штука як Red Flag Linux. :)

В мене, наприклад, на ноуті Лєново (чистокровний китайоза) проблем ніяких абсолютно немає з Лінуксами.

З.І. Вимикаємо оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба що вони android використовують. А так десь була статистика, що в них найпопулярніший браузер, навіть, explorer. Вони, навіть, що таке firefox не знають

Щось ти геть плутаєш. Вони вже давно на лінуксах, в них державна програма навіть така була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, а те, що, напевно 90% заліза робиться в Китаї, то нічого?

В Китаї воно тільки збирається, а Intel, наприклад, все розробляє в США

Вони вже давно на лінуксах, в них державна програма навіть така була.

Зайди на starcounter і статистику почитай, хто чим користується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...