Перейти до змісту

Новорічний костюм. Куму продати, кому віддати?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Суть проблеми: до цього Новоро року пошила маскарадний костюм. Костюм досить об"ємний - немаю де його зберігати :( , а викидати шкода, бо коштувало мені таке задоволення 700 грн. Зверталася у три компанії, які займаються прокатом костюмів, вони відмовились((, мотивуючи тим, що працюють лише з фабричними костюмами.

Куди ще порадите звернутися? В крайньому випадку готова віддати його до театру чи ще кудись, де він може стати у пригоді.

994eb0fa0b00fcf165ff0fd8fddd19b6.jpg

d4743dbd679ffc5c1019917138f468e0.jpg

Буду безмежно вдячна за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені кажицця шо виходить як у тій приказці про "шо болить": нема кума у тебе, нема кума у куми, чи нема куми у тебе, чи нема куми у ?... Карочє! А кумА хороша? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костюм прикольний... Бухать у ньому, в принципі, можна. Через соломинку... але як "Олів'є" їсти? :(

Я вже не кажу про "на горщик сходити"...

Але ідея - мегакреативна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занеси в Просвіту... там оцінять....ящо варто, то й грошей дадуть... там костюмери матьорі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ідея - мегакреативна :)

тільки, на жаль, не унікальна

kostyum-012.jpg

якщо довго і нудно перелистувати гугл по запиту "костюми хелоуін", можна іще кілька варіантів найти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, є ном. тел до кого звернутись?

yurgen, на аукціоні можна 100 лєт чекати, а він в мене половину коридора займає.

Yarchik, бухать і олів"є жувати я в ньому зуміла, ну не всі ж такі з прибабахом. Тому, думаю, цей костюм підійшов би для вистави чи якогось іншого розважального дійства (театр, дитбудинок, садочок).

vampirich, no comments.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шкода, що костюм нікому не треба(((

Може комусь по частинах згодиться: окремо клітка (матеріал ПВХ + алюмінієвий профіль) та окремо Дракоша ("тіло\голова\хвіст" + штани + налапники))?

БЕЗКОШТОВНО віддаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...