ihorkalm Опубліковано 7 Січня, 2012 в 12:23 #1 Опубліковано 7 Січня, 2012 в 12:23 продам сабжевий відеоадаптер, такий стан чудовий 325 грн. Хто забере сьогодні - знижка 25 грн моб. о98 71о 62 78
ihorkalm Опубліковано 10 Січня, 2012 в 15:28 Автор #2 Опубліковано 10 Січня, 2012 в 15:28 подимєм темку з ілу дна морського нова ціна - 320 грн на моб. дзвоніть після 19-00
Zheny@ Опубліковано 11 Січня, 2012 в 17:05 #4 Опубліковано 11 Січня, 2012 в 17:05 А я опущу на дно. На тиждень. Як правила кажуть.
ihorkalm Опубліковано 20 Січня, 2012 в 12:29 Автор #5 Опубліковано 20 Січня, 2012 в 12:29 А я опущу на дно. На тиждень. Як правила кажуть.от і почитав правила, і навіть не обурююсьнова ціна 310 грн, 290 СЬОГОДНІ
tolaan Опубліковано 8 Лютого, 2012 в 16:38 #6 Опубліковано 8 Лютого, 2012 в 16:38 Резерв до пятницi я сьогоднi звонив!
tolaan Опубліковано 17 Лютого, 2012 в 20:16 #7 Опубліковано 17 Лютого, 2012 в 20:16 нуй не желею купил HD3450 256/512 за 260грн Вот так!!!!!!
ihorkalm Опубліковано 20 Лютого, 2012 в 19:37 Автор #9 Опубліковано 20 Лютого, 2012 в 19:37 візьму за 250 грнрезерв за тобой до завтра
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.