Перейти до змісту

куплю флешку!


KOCMOC

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

А що, це дефіцит? :)

Є така, 1Gb, microSD.

Стояла в телефоні, замінив на 8Гб

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки


×
×
  • Створити...