Перейти до змісту

Віддам пухнасте кошенятко(фото)


Shadoi

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні чоловік надибав кошеня. Руденьке. Хлопчик. Дуже лагідний. Без кінця уркотить. Любить гратися. хочу дуже мати сімю. У котика передня лапка пошкоджена. Можливо хтось наступив. Лапку тримаємо у шині. На туалет пішов самий. Продезінфекціонували. Собі лишити не можемо, бо вже маю дорослу кішечку, та спаніельку.

Відгукніться, йому потрібні друзі. На вулиці зиму не переживе.

post-6405-0-15653700-1325713601_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люба, Shadoi! Ви такі молодці, що забрали кошеня!!! Вчора я натрапила на це ж кошеня в районі Волинської обл. друкарні. Купу часу проплакала біля нього :( Ще й ця лапка (((( бідна киця. Забрати не змогла, хоч дуууууууууууже хотіла (((((((

Я всіма силами буду допомагати Вам прилаштувати котика в хороші руки :*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA ,

так це воно. Ми живемо на Коперника, якраз біля друкарні. Буду вдячна за допомогу, бо дуже шкода. Чекаю на відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладіть фото на е-маркеті. Гадаю це суттєво розширить сферу пошуку господарів для Рижика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хазяїн ніби знайшовся!!! Ура!!! Після Різдва обіцяє забрати.

Напишіть плз ваш ном. тел.

Я-такая-радая-такая-радая!!! )) ги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не заходила у цю, тему раніше. була трішки зайнята. Котик знайшов домівку. Відгукнулись декілька людей. Була здивована, що що все таки люди у нас не байдужі. Всім велечезне дякую! Особливо MOTOROLLLA, що витрачала свій час на пошуки господаря.Вибачте ті, кому котик не дістався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...