Перейти до змісту

Потрібен завірений нотаріально переклад


Vollmond

Рекомендовані повідомлення

Хто де робив переклад на англійську мову? Потрібен переклад залікової книжки. І у якій ціновій категоріі це буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я у 2003му робив для FSA\FLEX програми. Вийшло під 100грн якщо не помиляюсь. Зараз мабуть чуть дорожче буде :)

Де - не пам"ятаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені знайомий того року робив такий переклад, подібна послуга 100 грн приблизно коштувала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРОФІ центр на Шопена Перекладали диплом Ціна якість швидкість залишились задоволені Кажуть дешевше десь є на Винниченка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив в "Соняшнику" на Волі, 6 років назад, було до 100 грн, правда паспорта з російської на українську. Нотаріальне завірення інклюзів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив в "Соняшнику" на Волі

періодично порівнюю ціни по Луцьку на такі послуги, Соняшник - найдорожче бюро перекладів в місті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив в бюро перекладів на вул. Бойка (напроти Майдану) на другому поверсі. По ціні не пам"ятаю, але здається, що було менше 100 грн за одну сторінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив (з латвійської на українську) в бюро перекладів на Винниченка, 67. Їхня рекламко перед входом стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один варіант — центр перекладів «Каісса», що на Відродженні в Лучеську. Детальніші контакти є у них на сайті, він правда вже «старенький», але дані, думаю, актуальні — kaissa.lutsk.ua.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...